Zodiako ženklai, kurie nepasitiki kitais

Su žmogumi lengva bendrauti, kai jis atviras, kai su juo galima kalbėtis nuoširdžiai, be įtampos. Su tokiu individu gana lengva rasti bendrą kalbą, susidraugauti.

Tačiau ne visi žmonės yra atviri ir. Yra tokių, kuriems gana sunku atsiverti, nes jie paprasčiausiai nepasitiki kitais žmonėmis.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai nusivilia žmonėmis, todėl bėgant metams tampa labai reiklūs kitiems, kruopščiai renkasi savo socialinį ratą.

Net ir susitikusi su žmogumi, kuriam simpatizuoja ir kurį pažįsta labai seniai, Mergelė neskuba atsiverti ir kalbėtis nuoširdžiai, atvirai pasakoti apie save. Ji negali niekuo visiškai pasitikėti, nes žino, kad anksčiau ar vėliau žmogus suklys, įskaudins ir veikiausiai ją apgaus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Iš pradžių gali atrodyti, kad Dvyniai yra atviri ir nuoširdūs žmonės, kad jie išsiskiria sugebėjimu gyvai bendrauti ir tam tikru lengvabūdiškumu. Tačiau iš tikrųjų dažnai paaiškėja, kad Dvyniai yra įtarūs ir nepasitikintys kitais.

Mat savo gyvenimo kelyje jie jau būna sutikę nemažai klastingų, nenuoširdžių ir negrų žmonių. Šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi būti atsargūs ir nerimauja kad bet kuris žmogus gali netikėtai pasirodyti esąs piktavalis ir nedorėlis todėl prieš atskleisdami savo paslaptis būtinai patikrins, kas yra tas asmuo, kuriam jie nori atsiskleisti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai moka atskirti nuoširdžius ir sąžiningus žmones. Tuos, kuriais negalima pasitikėti, Liūtas negailestingai išmes iš savo draugų ir pažįstamų rato.

Šio Zodiako ženklo atstovai ne iš karto pradeda pasitikėti net visai patikimais žmonėmis. Jie privalo juos prieš tai patikrinti ir dar kartą įsitikinti jų sąžiningumu bei aukštomis moralinėmis savybėmis . Tik tada jie gali pasidalyti kažkuo asmenišku ir atskleisti savo paslaptis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas nenori dalytis asmenine informacija, nes mano, kad kiti nėra patikimi. Šio Zodiako ženklo atstovai taip pat nenori gyventi vieni, todėl kartais leidžia sau kartais atsiverti labai kruopščiai patikrintam asmeniui.

Skorpionas baiminasi, kad bet kurį jo ištartą žodį kiti panaudos nedoriems tikslams ir pasistengs jam pakenkti. Tai neleidžia Skorpionui būti nuoširdžiam ir atviram.

Pasitikėjimas kitais yra svarbus dalykas, nes be jo negalima sukurti jokių artimų santykių. Nepasitikintis žmogus anksčiau ar vėliau liks vienas, gailėsis, kad neatsivėrė norintiems su juo bendrauti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *