Zodiako ženklai, kurie niekada nebus laimingi santuokoje

Santuoka, kaip institucija, persmelkia visą žmonijos istoriją. Tai simbolizuoja dviejų sielų sąjungą, ištikimybės pažadą ir bendrą ateities kūrimą. Tačiau ne visiems Zodiako ženklams santuoka yra idealas, kurio jie siekia. 5 Zodiako ženklų atstovai neskuba tuoktis, o kai susituokia, greitai nusivilia santuoka.

Zodiako ženklai, kurie niekada nebus laimingi susituokę

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynių ženklas, simbolizuojantis dvilypumą, yra linkęs į nepastovų būdą. O santuokai reikia atsakomybės jausmo ir įsipareigojimų partneriui vykdymo, todėl tokio tipo santykiai netraukia daugumos Dvynių. Jiems atrodo nuobodu ilgus metus gyventi su tuo pačiu partneriu, nes jiems patinka santykių įvairovė. Dvyniai visada pasiruošę naujiems potyriams, o santuokos monotonija juos gąsdina. Be to, jiems patinka, kai kas nors nuolat bėga iš paskos, tad jei susituoks, bendras gyvenimas tikrai nebus ramus ir stabilus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo atstovai santykiuose visada palaiko emocijų, linksmybių ir jaudulio atmosferą. O santuokoje jausmai anksčiau ar vėliau tampa ramesni nei romano pradžioje. Todėl Liūtui tokia padėtis gali atrodyti nuobodi. Jis trokšta dėmesio ir pripažinimo, o jei partneris nustos jam skirti pakankamai dėmesio, tai gali nuvilti Liūtą. Atkreipkite dėmesį, kad šio ženklo atstovai mėgsta tik teigiamų emocijų audrą, o muštynės ir nuolatiniai konfliktai juos atbaido.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai vertina savo laisvę ir laiką, kurį praleidžia vieni. Jie yra labai pažeidžiami ir dažnai bijo kam nors atverti savo širdį. Tad santuoka su Šauliu įmanoma tik tada, kai partneris pelno jo pasitikėjimą ir nereikalauja nuolatinio dėmesio. Šaulys ieško nuotykių ir naujų potyrių, o jei santuoka atrodo kaip suvaržymas, ribojantis jo laisvę, jis gali nuspręsti išsiskirti.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Gimusieji po Vandenio ženklu mėgsta leisti laiką triukšmingoje kompanijoje ir būti dėmesio centre. Tačiau jiems dažnai reikia laiko pabūti su savimi, nes vienatvė jiems nėra našta. Šios savybės atsispindi ir asmeniniame Vandenio ženklo atstovų gyvenime. Jie rodys jums dėmesio ženklus, romantiškai apie jus svajos, tačiau, kai prabilsite apie apie santuokinius įsipareigojimus, jie gali atsitraukti, nes tai pažeidžia jų laisvę. Vandeniui reikia partnerio, kuris dalytųsi jo nepriklausomybės troškimu ir neribotų jo gyvenimo.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šis Zodiako ženklas taip pat neskuba tuoktis, nes bijo įsipareigoti. Bet taip yra todėl, kad jis bijo nepateisinti savo partnerio lūkesčių ir jį nuvilti. Žuvys svajoja apie idealų partnerį ir abejoja, ar kas nors gali atitikti jų idealą. Todėl jos dažnai pasirenka būti vienišos, jų širdys lieka nepasiekiamos kitiems. Jos mieliau plaukioja laisvoje jūroje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *