Zodiako ženklai, kuriems geriau nevartoti alkoholio – išgėrę jie nuolat įsivelia į nemalonumus

Daugelis mūsų savaitgaliais mėgsta pagurkšnoti mėgstamą alkoholinį gėrimą ar pašėlti vakarėlyje. Retkarčiais išgerti vieną kitą taurę ar bokalą nėra nieko blogo, tačiau yra žmonių, kuriems vertėtų apskritai vengti alkoholio.

Astrologai sako, kad apie toleranciją alkoholiui nemažai byloja ir mūsų Zodiako ženklas. Šių 4 ženklų atstovai apskritai neturėtų gerti, nes kiekvieną kartą apsijuokia, įsivelia į ginčus, muštynes, kvailas situacijas. Kas jie?

Ožiaragis

Iš pradžių šis Zodiako ženklas išlieka atsargus gurkšnodamas stiprius gėrimus, nes puikiai supranta, kad blogai elgiasi. Tačiau kuo daugiau išgeria, tuo labiau pamiršta visas ribas

. Ožiaragiai išgėrę tampa itin bjaurūs, mėgsta demonstruoti savo „galią“, būna arogantiški, gali įkyriai kviesti kažką į lauką „išsiaiškinti“. Nenuostabu, kad kitą dieną po vakarėlio draugai šnairuos į Ožiaragį ir nenorės su juo kalbėtis.

Liūtas

Liūtai visur ir visada nori pasirodyti prieš kitus, todėl gerdami neretai padaugina, mat nori pademonstruoti, kiek daug alkoholio jie pakelia.

Bėda ta, kad padauginęs Liūtas ima flirtuoti su visais priešingos lyties atstovais, o tai gali sukelti liūdnų pasekmių turintiems antrąją pusę. Arba ryte po vakarėlio Liūtas gali pastebėti,kad įsitaisė ne itin patrauklų gerbėją, kurio bus sunku atsikratyti.

Jautis

Jaučiai yra laisvos sielos ir niekada negali pasakyti „ne“ smagiam vakarėliui. Deja, gerdami jie dažnai pamiršta savo ribas ir pavartoja gerokai daugiau alkoholio, nei gali pakelti.

Girti Jaučiai labai mėgsta provokuoti konfliktus kompanijoje, pavyzdžiui gali nei iš šio, nei iš to leptelėti, kaip kažkada vienas draugas pasakė kažką negražaus ant kito. Taip pat girtas Jautis pats pirmas veliasi į diskusijas ir reikalauja, kad jo žodis būtų paskutinis.

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai gali atrodyti užsisvajoję ar net drovūs, tačiau išgėrę jie tampa visiškai kitokie. Dažniausiai iš pradžių jie laido kvailus juokelius, itin daug šneka taip norėdami atsidurti dėmesio centre.

Dar daugiau išgėrę tampa itin jautrūs ir gali apsiašaroti prisiminę bet kokį įvykį, pavyzdžiui, prieš 15 metų mašinos partrenktą šeimos šuniuką. Nereikia ir sakyti, kad girtas ir apsiašarojęs Vandenis gali gerokai apkartinti nuotaiką kitiems.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *