Zodiako ženklas, galintis sugriauti jūsų gyvenimą

Kai kurių žmonių santykiai nesiklosto jokiomis aplinkybėmis. Dar daugiau, ilgainiui jie gali net sugriauti vienas kitam gyvenimą. Šiuos konfliktus, pasak astrologų, nulemia žmogaus Zodiako ženklas.

Avinas

Avinai itin retai griebiasi melo, nes yra įpratę veikti tiesmukai. Jiems labiau prie širdies grubi jėga, nei gudrios kombinacijos. Iš čia kyla jų tiesasakystė, atvirumo poreikis. Bet plepumas avinus gali tiesiog sužlugdyti. Jeigu jų kelyje pasimaišys klastingas Vėžys, jis lengvai pasinaudos žmogaus naivumu ir panaudos jį saviems tikslams.

Jautis

Sunku įsivaizduoti labiau nesuderinamus žmones, nei jautį ir Šaulį. Jaučiai garsėja savo lėtumu, solidumu, konservatyvumu. O Šauliai niekada nesėdi vienoje vietoje, keičia miestus ir šalis, trykšta energija ir optimizmu. Šios priešingybės viena kitos netraukia, nes jų gyvenimo interesai pernelyg skiriasi. Jeigu Šaulys nuolat baksnos neryžtingą Jautį, vieną akimirką jo psichika tiesiog neatlaikys.

Dvyniai

Nepaisant to, kad juos globoja ta pati planeta (Merkurijus), Dvyniai ir Mergelė yra visiška vienas kito priešingybė. Stabilios, šaltakraujiškos ir racionalios Mergelės įtariai žiūri į lengvabūdžius Dvynius. Joms nepatinka šio ženklo laisvumas ir neatsakingumas. Mergelėms nuolat norisi jį „ištaisyti“. Bet tai tik sugriauna Dvynių gyvenimą.

Vėžys

Vėžiai yra energijos vampyrai. Jie vadovaujasi emocijomis, visada bando pajausti žmogų. Vėžiai nesijaučia saugūs, kai jiems tai nepavyksta. Todėl kontaktuoti su uždarais Vandeniais jiems kategoriškai nerekomenduojama. Šie ciniški ir šaltakraujai Oro stichijos atstovai išves iš proto jautrius Vėžius.

Liūtas

Nors Liūtai ir Avinai priklauso Ugnies stichijai, jų buvimas vienoje vietoje gali baigtis skandalu. Abu iš prigimties yra lyderiai, nekenčia pralaimėti. Liūtai metų metus formuoja savo reputaciją, nuolat būna dėmesio centre. Todėl Avino pergalė ir jo demonstratyvus džiaugsmas gali rimtai sudrebinti išdidaus ženklo pozicijas. Liūtui neverta susidėti su tokiu konkurentu.

Mergelė

Mergelės demonstruoja šaltumą tik išoriškai. Viduje jos gana emocingos, pažeidžiamos. O Vėžiai puikiai tą jaučia, mati galimybę manipuliuoti. Jie meistriškai valdo bejėges Mergeles, vėl ir vėl sukeldami joms skausmą.

Svarstyklės

Jeigu Svarstyklės susipažindamos pasidomėtų žmogaus Zodiako ženklu, galėtų išvengti didelių savo gyvenimo problemų. Reikalas tas, kad joms kategoriškai draudžiama susidėti su Skorpionais. Jie lygioje vietoje kelia konfliktus, iščiulpia iš žmogaus visas jėgas, smukdo. Harmoninga Svarstyklių psichika tokiais momentais reguliariai išeina iš rikiuotės. Konfrontacija rimtai pakerta jų emocinę sveikatą.

Skorpionas

Jeigu kitų Zodiako ženklų atstovams neverta susitikti, nes jie pernelyg skirtingi, tai šiuos du sieja pernelyg daug bendro. Ir Skorpionas, ir Liūtas – abu pripratę dominuoti, slopinti aplinkinius savo jėga. Tačiau Liūtas labiau patyręs žmonių valdymo srityje, nes neįsivaizduoja gyvenimo be kompanijos. Jo pasitikėjimas savo jėgomis gali suvaidinti lemiamą vaidmenį lyderių kovoje. Skorpionas neištvers pralaimėjimo, jo savivertė bus kaip reikiant pakirsta.

Šaulys

Laisvi Šauliai nepakenčia jokių apribojimų. O Ožiaragiai pernelyg mėgsta kontroliuoti aplinkinius. Šaulių prigimtis tiesiog neištvers griežtos reglamentacijos. Ožiaragių stabilumas ir konservatyvumas sužlugdys džiaugsmingą Šaulių psichiką.

Ožiaragis

Kad sunervintum Ožiaragį, reikia daryti impulsyvius, iracionalius poelgius. Pedantiški ir skrupulingi Ožiaragiai ims nekęsti Avinų jau pirmą dieną pabuvę šalia. Emocingi Ugnies stichijos atstovai, jų nuomone, gyvena absoliučiai neteisingai. O jeigu Avinai ko nors pasieks greičiau už Ožiaragius, pastarųjų psichikai bus padaryta nepataisoma žala.

Vandenis

Vandeniai pasižymi unikaliu savybių rinkiniu: jie sugeba nuspėti būsimus žmogaus žingsnius, pažvelgti į ateitį, ją pakeisti. Tačiau bet koks bandymas „pataisyti“ lėtą ir konservatyvų Jautį jam nuo pat pradžių pasmerktas nesėkmei. Kurią nors akimirką įsiutęs Jautis jį tiesiog sutryps.

Žuvys

Jautrias Žuvis santykiuose su Vandeniu persekios nuolatinis neįvertinimo jausmas. Egoistiški Oro stichijos atstovai visiškai nekreipia dėmesio į paprastų žmonių poreikius. Vandeniai nuolat pažeidžia sąlygas, ribas ir pažadus. Tokios nepagarbos Žuvys ilgai neištvers. Priešingu atveju jų subtili psichika bus ardoma diena po dienos.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *