Zodiako ženklas, kuris negali jūsų pakęsti

Visą gyvenimą mus supa daugybė žmonių – giminaičiai, bendradarbiai, kaimynai. Ne su kiekvienu pavyksta palaikyti gerus santykius, todėl niekas neapsaugotas nuo priešų atsiradimo.

Ar kada nors susimąstėte, koks Zodiako ženklas yra jūsų pikčiausias priešas? Gal tai visuomet įsitempusi Mergelė, egoistiškas Avinas ar kerštingasis Skorpionas? Pasitikrinkite.

Avinas

Jis negali pakęsti nuobodžių žmonių. Aktyvus, besidžiaugiantis gyvenimu, energingas Avinas dažnai neranda bendros kalbos su tais, kurie lėtesni, vangūs ir neturi tikslų. Šioje plotmėje gali kilti rimtų konfliktų ir su Dvyniais, kurie išsiskiria „atsipūtimu“. Todėl Avinams nerekomenduojama imtis bendro verslo su Dvyniais. Požiūrių išsiskyrimo ir konfliktų neišvengsite.

Jautis

Būdami kantrūs, nuoseklūs ir pareigingi, Jaučiai patys negali pakęsti tokių žmonių. Jie aplinkiniuose vertina gerumą, dvasingumą, mokėjimą išklausyti, palaikyti. Jaučiai nepakenčia tų, kurie į pirmą vietą stato materialines vertybes. Prie tokių galima priskirti Ožiaragius.

Dvyniai

Mylintys gyvenimą, gyvi ir kunkuliuojantys energija Dvyniai negali susigyventi su nuobodžiais žmonėmis. Pastaba: patys Dvyniai lengvai įpuola į liūdesį, todėl jie visomis jėgomis stengiasi vengti nusiminusių ir nuobodžių palydovų, kokie dažnai būna Žuvys.

Vėžys

Ramūs ir tylūs Vėžiai, kurie labiau mėgsta ramų laisvalaikį ir neskubų gyvenimo būdą, lengvai gali įgyti priešų, kurie yra triukšmingi, dramatiški ir niekšiški. Prie šios kategorijos drąsiai galima priskirti Skorpionus. Vėžiams ne prieš širdies pernelyg didelis energingumas.

Liūtas

Pasitikintys, stiprūs, ambicingi ir tvirtai ant kojų stovintys Liūtai negali pakęsti… tokių pat, kaip jie! Taip, taip, didžiausias Liūto priešas – dar vienas Liūtas. Ir teisingai, prerijose gali būti tik vienas žvėrių karalius, nėra reikalo užstoti fono.

Mergelė

Mergelė – tas žmogus, kuriam viskas turi gulėti lentynėlėse. Pats baisiausias dalykas šiam Zodiako ženklui – betvarkė daiktuose, dokumentuose, taip pat reikaluose ir mintyse. Ši baimė gali Mergelę privesti prie nervinio priepuolio. Būtent todėl Mergelė iš visų jėgų stengiasi vengti žmonių, galinčių sukelti betvarkę jos gyvenime. O toks žmogus, kaip suprantate, yra Vandenis.

Svarstyklės

Svarstyklės – ramios, taikios ir pakankamai tylios asmenybės. Jos negali pakęsti tų, kurie bando joms vadovauti. Pats baisiausias dalykas Svarstyklėms – globėjiškas arba boso tonas. Būtent dėl tos priežasties retai susiklosto draugystė tarp Svarstyklių ir Avinų. Svarstyklės nepakenčia valdingų Avinų.

Skorpionas

Žemiški, kartais žiaurūs ir kerštingi Skorpionai negali pakęsti tų, kurie svajoja apie neįtikėtinus dalykus. Vandenius jie laiko kvailais, neįdomiais ir ne iš šio pasaulio. Tarp jų draugystė įmanoma tik labai retais atvejais.

Šaulys

Labai aktyvus, gyvas ir pasitikintis savimi žmogus. Jie nėra pavojingas priešas, nes nesugeba ilgai laikyti pykčio ant skriaudėjo. Asmeniniame gyvenime Šauliams nuolat sekasi, panorėję jie gali lengvai pakilti karjeros laiptais.

Ožiaragis

Energingi Ožiaragiai, kurie nesėdi vietoje ir mėgsta atrasti pasaulį, nepakenčia nuobodžių ir konservatyvių žmonių, kurie mėgsta sėdėti namuose. Ožiaragiui tai Vėžys. Jeigu norite įsivelti į eilinę avantiūrą, jūsų palydovu tikrai neturi tapti Vėžys.

Vandenis

Nepastovus, žingeidus, besikeičiantis Vandenis negali pakęsti konservatorių, tų, kurie visomis jėgomis laikosi įsikibę seno ir nenori nieko keisti. Vandeniui prasideda panika, kai kas nors bando griežtai laikytis plano. Dažniausiai tai Jautis.

Žuvys

Jautrios, tylios ir kūrybiškos Žuvys negali pakęsti triukšmingų, chaotiškų ir nesuvaldomų Šaulių. Būtent todėl jiems nelengva užmegzti naujas pažintis. Žuvys baiminasi, kad bus sutrikdytas jų ramus pasaulis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *