Žodžiai, kuriuos turite įsiminti, kad santykiai tęstųsi

Kai susitinkame ir įsimylime, mes, žinoma, įsivaizduojame, jog gyvenimas nuo šiol taps tikru stebuklu. Kad parašysime savo Meilės Knygą – vienintelę ir nepakartojamą. Kokiu būdu? Širdis padiktuos!

Širdis išties diktuoja ir parodo kryptį, tačiau nebus pro šalį ir su teorija susipažinti. Pateikiame penkis bazinius dalykus, kurie būtini kiekvienai porai be išimties, kad santykiai nepatirtų nesėkmės.

Įsiminkite šiuos žodžius, jei norite, kad santykiai sėkmingai tęstųsi.

Klausykitės

Norint sužinoti, ko santykiuose reikia mylimam žmogui, reikalingas dėmesys, pastabumas ir sugebėjimas realiai klausytis ir išgirsti. Tik šitokiu būdu – klausantis ir girdint – galite suprasti, koks žmogus iš tikrųjų yra jūsų partneris, kodėl jis galvoja ir elgiasi būtent taip, o ne kitaip. Kai šitai suprasite, jums atsiskleis mylimo žmogaus poelgių ir reakcijų motyvai. O tai palengvins problemų sprendimą.

Paprasčiau tariant, pakanka tiesiog klausytis ir tyrinėti mylimą žmogų. Tik šitaip galima sutvirtinti santykius.

Ribos

Kad santykiai būtų sveiki, judviem su partneriu būtina nuo pat santykių pradžios nusibrėžti leistinas ribas (fizines, emocines, seksualines, finansines). Nustatę ir pripažinę šias ribas, jūs garantuojate vienas kitam, kad santykiai taps saugia erdve, kurioje abiem bus ramu ir komfortiška.

Juokas

Jeigu judu su partneriu negalite vienas kito prajuokinti, santykiai ilgai netruks. Neįmanoma nugyventi daug metų su žmogumi, su kuriuo negalima paprasčiausiai pakvailioti ar bent jau nusišypsoti. Kiekvieno žmogaus humoro jausmas individualus, tačiau jei šioje sferoje yra rimtų nesutapimų – tai simptomas, kad santykiai nenusisekę.

Kažkam patinka juodas humoras, kažkam – sarkazmas, kažkam – švelnus humoras. Su tuo tenka skaitytis. Pats sunkiausias atvejis – kai partneris apskritai neturi humoro jausmo. Čia išgelbėti gali nebent toks pat jo gyvenimo draugas: abu rimtais, akmeniniais veidais žiūrės vienas į kitą metų metus.

Gyventi

Vienas geriausių dalykų santykiuose – galimybė išbandyti kažką naujo su mylimu žmogumi. Kai mylite kažką iš tikrųjų – norisi su juo pasidalinti visais laimingais momentais.

Jeigu jums pasisekė sutikti teisingą žmogų – tiesiog gyvenkite ir mėgaukitės gyvenimu pilnu pajėgumu. Būkite spontaniški, atviri viskam, kas nauja. Mylėkite šį gyvenimą, atraskite jį vis iš naujo kiekvieną dieną ir mėgaukitės.

Meilė

Nors visi manome, jog žinome, kas yra meilė ir ką reiškia mylėti, iš tikrųjų situacija yra šiek tiek kitokia. Bėda ta, kad kiekvienas nori mylėti ir būti mylimu savaip, skirtingai. Tai reiškia, kad jūsų meilės reiškimo būdas gali būti visai ne toks, kokio reikia jūsų mylimam žmogui. Štai dėl ko taip svarbu klausti vienas kito, kokia meilės kalba jam labiau prie širdies. Kai išmoksite mylėti vienas kitą taip, kaip jums reikia, ateis neįtikėtinas džiaugsmas ir pasitenkinimas.

Įsiminkite šiuos penkis žodžius. O svarbiausia – reguliariai juos vartokite. Tai – ilgalaikių laimingų santykių raktas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *