Žodžio „niekada“ energija: kaip jis griauna gyvenimą ir laimę?

Žodžiai turi stiprią energiją, ir kiekvienas iš jų gali pritraukti laimę ar sukelti daug problemų. Iš leksikos išbraukus vieną žodį bus galima atsikratyti bėdų ir žengti savo troškimų išsipildymo link. Kokio žodžio vertėtų atsisakyti?

Žodžiai yra galingas įrankis, programuojantis sąmonę ir sukuriantis vibracijas aplink kiekvieną iš mūsų. Kad jos būtų teigiamos, svarbu stebėti savo kalbą ir išskirti iš jos kai kuriuos žodžius, kurie naikina teigiamą energiją, pavagia sėkmę ir laimę. Ekspertai rekomenduoja išsiaiškinti, kaip žodis „niekada“ gali užverti naujus kelius ir sukelti daug rūpesčių.

1. Žodis „niekada“ simbolizuoja veiksmo nepadarymą. Taip sakydamas žmogus blokuoja savo vystymąsi ir uždaro savo gyvenimo kelią.

2. Dėl žodžio „niekada“ gyvenime lemtingas susitikimas gali ir neįvykti, ypač jei sau ar garsiai pasakysite: „Aš niekada nerasiu laimės“ arba „Niekada nesutiksiu savo meilės“.

3. Žodis „niekada“ yra galingas įrankis, kuris bus nukreiptas prieš kalbėtoją. Jokiais klausimais, susijusiais su pinigais, karjera ir darbu, negalima sakyti : „Aš niekada netapsiu turtingas“, „Niekada negausiu geros pozicijos“ arba „Niekada negalėsiu pradėti savo verslo“.

4. Vartojant žodį „niekada“, svarbu atsiminti, kad Visata gali išgirsti stiprų raginimą veikti. Jei žmogus sako: „Aš niekada neturėsiu bėdų“, gali nutikti priešingai.

5. Pavogti iš savęs laimę nėra sunku, jei žiūrėdami į savo atspindį ištariate žodį „niekada“. Šio žodžio energija gali pabloginti jūsų savijautą, išvaizdą ir panaikinti visus bandymus numesti svorio ir keistis į gerąją pusę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *