10 minčių, kurios sukasi moters galvoje gimdymo metu

Originalas

Gimdymo stangų procesas – ne pats maloniausias momentas moters gyvenime. Nenuostabu, kad beveik visos mintys tuo metu turi atspalvį ,,kada gi tai baigsis?“ Suprantama, kad tada sunku galvoti apie banko paskolą ar kam vyras paliko namuose prižiūrėti katę. Bet štai 10 gimdyvių minčių, kurios vis tik aplanko jas gimdymo metu.

Ką reiškia ,,įsivaizduok, kad kakoji ir įtempk jėgas“?

Praktiškai kiekvienas gydytojas tai sako gimdyvei. Ir būsimosios mamos galvoje atsiranda mintis: ta prasme? Kakoji? Į mane tai čia žmonės žiūri. Ir dar į tą pačią sritį, kur kakoji. Ir dar prie ko čia, nes vaikas tai iš kitos vietos atsiranda. Argi ne taip?

Ne taip aš įsivaizdavau šią dieną!

Vauu… Aš be kelnaičių ir šalia manęs žmonių minia. Ir visi jie matė kaip aš stanginausi, ,,kakojau„, prakaitavau ir šaukiau. Ne taip aš įsivaizdavau savo šventę!

Tai tik galvytė?

Štai tu stanginiesi valandą, dvi… Pagal pojūčius tai atrodo, kad praėjo kelios savaitės. Ir čia gydytojas pareiškia: pasirodė galvutė! Tik galvutė? Rimtai? O atrodo, kad aš toną arbūzų jau pagimdžiau, kiek gi tai tęsis? Nejaugi metus?

Tai pats stambiausias vaikas pasaulyje!

Nu ne, vaikai negali būti tokie milžiniški. O pasirodo, gali! Koks didelis mano vaikas ir kaip jis ten tilpo! Jis gi man ten viską suplėšys ir viduje, ir išorėje. Mama!

Kas tai daro?

Iš kur toks keistas garsas? Gydytojau, tai jūs? Ne. O kas? Na,lyg karvė mūkia, lyg katė miaukia? Ai, tai aš. Nuostabu…

O kur visi?

Kodėl aš nieko nematau? Tik kažkokios žvaigždutės ir liepsnelės prieš akis. Gydytojau, ar tai normalu?

Gaisras!

Žiežirbos buvo neveltui. Atrodo, jos uždegė viską aplinkui. O svarbiausia, tą vietą iš kurios turi pasirodyti mano vaikelis. Ei, ar gali kas užgesinti?

Aš jį užmušiu!

Tai jis, jis dėl visko kaltas! Vaiką padirbo, o man reikia atkentėti. Sekantį kartą tegul pats gimdo. Aš tam daugiau ,,nepasirašysiu„.

Oi, viskas!

Kas dabar buvo? Viskas? Pasibaigė? Koks šiltas. Sveikas, mažyli. Paverkim?

Aš Supermama

Man atrodo, kad tai buvo žygdarbis! Ar jūs matėte, kas ką tik įvyko? Aš, tarp kitko, ką tik paleidau į pasaulį žmogų! O tie jūsų superherojai taip gali? Tai va. Dabar aš Supermoteris!!!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *