5 dalykai, kuriems pravers kavos tirščiai: apie tai tikrai nepagalvojote

Nors kavos tirščiai galbūt neturi tiek daug panaudojimo būdų, kaip pavyzdžiui, citrina ar valgomoji soda, tačiau, kalbant apie valymą, yra kelios gudrybės, rašoma bhg.com. Tad ką turėtumėte žinoti? Štai keli patarimai!

Padės išplauti riebaluotas keptuves

Kavos tirščiai padeda pašalinti riebalus ir pridegusius maisto likučius nuo puodų ir keptuvių. Kavos tirščių tekstūra yra šiek tiek abrazyvinė, todėl nuo indų paviršiaus gali padėti nušveisti pridegusį maistą. Be to, juos galima naudoti net ant švelnių nesvylančių paviršių, pavyzdžiui, teflono ar ketaus. Kava taip pat turi natūralių nuriebalinimo savybių, todėl padės pašalinti ir riebalus nuo jau minėtų indų.

Norėdami naudoti kavos tirščius puodams ir keptuvėms plauti, pripildykite keptuvę iki trečdalio ar pusės šiltu muiluotu vandeniu ir įberkite 1 valgomąjį šaukštą tirščių. Tada neabrazyvine kempine švelniai išplaukite keptuvę. Gerai nuplaukite ir išdžiovinkite kaip įprastai.

Orkaitės ir kepsninės grotelių valymas

Su kavos tirščiais lengvai išvalysite orkaitės ir grilio groteles, pašalindami riebalų sankaupas ir prilipusį maistą. Sumaišykite 1-2 valgomuosius šaukštus kavos tirščių su šiltu vandeniu kriauklėje ir užmerkite groteles. Pamirkę jas 45 minutes, nuvalykite susikaupusias nuosėdas kempine arba nuplaukite tekančiu vandeniu.

Sugeria nemalonius šaldytuvo kvapus

Net ir tvarkingiausi, gerai prižiūrimi šaldytuvai kartais gali įgauti nemalonų kvapą. Atradę nemalonaus kvapo šaltinį – pašalinkite jį, o į šaldytuvą įdėkite nedidelį dubenėlį ar puodelį sausos kavos tirščių, kad sugertų likusius kvapus. Kavos tirščiuose esančios medžiagos neutralizuoja ir pašalina nemalonius kvapus.

Pašalina rankų kvapus

Kavos tirščiai gali padėti neutralizuoti ant rankų esančius stiprius maisto produktų, pavyzdžiui, česnakų ir svogūnų, kvapus. Tiesiog patrinkite nedidelį šaukštelį kavos tirščių tarp delnų, kad pašalintumėte kvapus. Be to, kavos tirščiai švelniai šveičia rankas, pašalina negyvą odą ir suteikia joms švelnumo bei minkštumo.

Lengviau išvalykite židinį

Židinio valymas yra varginantis darbas; net lėčiausiai valant židinį, pelenai ir dulkės gali skraidyti visur. Kad valant nesusidarytų pelenų ir kitų smulkių dalelių debesys, prieš valymą ant pelenų pabarstykite kavos tirščių. Kavos tirščiai nusvers pelenus, todėl juos bus lengviau surinkti ir išmesti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *