5 dalykai, kurių nežinojote, kad galite padaryti su mikrobangų krosnele

Vakarienė „nuo nulio“

Kaip rašo „MSN“, su mikrobangų krosnele galima padaryti daug daugiau nei pašildyti maisto likučius. Joje, reikalui esant, galite gaminti vakarienes nuo nulio, svarbu tik turėti tinkamą receptą!

Nuo ko pradėti? Tiesiog suraskite patiekalą, kurį norite gaminti. Interneto paieškoje reikėtų suvesti frazę „mikrobangų krosnelės receptas“ ir galėsite rinktis iš tikrai daugelio variantų. Risotto, enchilados, net vištiena – visa tai galite kepti mikrobangų krosnelėje ir jau netrukus patiekti savo šeimai.

Užkirsti kelią svogūnų sukeltoms ašaroms

Visi, kas nors kartą pjaustė svogūnus, žino – šis procesas labai nemalonus. Vos pradėjus juos lupti, akys ima dilgčioti, o netrukus – ir ašaros riedėti. Ir tai tęsiasi tol, kol baigsi pjaustyti.

Norintiems išvengti svogūnų sukelto ašarojimo, pataria daug dalykų. Vienas jų – pamirkyti peilį, kurį naudosite, šaltame vandenyje. Turime ir dar vieną šeimininkių išbandytą patarimą, kuriam prireiks namuose esančios mikrobangų krosnelės. Nupjaukite abu svogūno galiukus ir tada pašildykite svogūną mikrobangų krosnelėje maždaug 30 sekundžių. Sunku patikėti, bet išbandžiusieji tvirtina: po tokios procedūros, pjaustant svogūną, akys neašaroja!

Pasigaminkite savo bulvių traškučius

Ne visada, norint pasigaminti namuose bulvių traškučius, reikia gruzdintuvės ar orkaitės. Bulves supjaustykite plonais griežinėliais ir iš abiejų pusių aptepkite aliejumi. Vienu sluoksniu paskleiskite juos ant mikrobangų krosnelei tinkamo indo ir pakaitinkite mikrobangų krosnelėje 3–5 minutes. Tai viskas, ko reikia!

Atgaivinkite pasenusią duoną

Namuose liko duonos, ji padžiūvo, o jūs nesugalvojate, kaip ją sunaudoti? Turime pasiūlymą! Sudrėkinkite popierinį rankšluostį ir apvyniokite juo duoną. Tada neškite ją į mikrobangų krosnelę ir kepkite 10 sekundžių. Sunku patikėti, bet tiek užtenka, kad jūsų duona vėl taptų minkšta ir skani! Jei nenorite vynioti duonos į popierinį rankšluostį, kartu su duona į mikrobangų krosnelę galite įdėti stiklinę vandens. Tai taip pat suveiks.

Triukas – ne tik kolekcionieriams

Net ir skaitmeniniame amžiuje mums patinka gauti ir siųsti fizinius laiškus. O kai kurie žmonės renka ant vokų užklijuotus pašto ženklus. Būtent jiems bus ypač aktualus šis triukas. Tačiau šis principas veikia i tuomet, kai reikia kažką atklijuoti nuo popieriaus. Jei ant pašto ženklo užlašinsite kelis lašus vandens, o voką įdėsite į mikrobangų krosnelę maždaug 20-čiai sekundžių, galėsite iškart nuplėšti pašto ženklą (ar kitą ant popieriaus užklijuotą dalyką).Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *