5 priežastys, kodėl niekada neturėtumėte versti vyro tuoktis

Susitikinėti su vyru, kuris paprasčiausiai bijo įsipareigojimų ir santuokos – siaubinga. Tokia situacija skausminga, kelia stresą, labai išsekina emociškai.

Tačiau dar blogiau – nepripažinti realybės ir atsisakyti suprasti, kad šis vyras nėra pasirengęs kurti šeimos. Todėl kad neįmanoma priversti vyro daryti tai, ko jis nenori, net jeigu jums atrodo, kad jis jus myli.

Meilė nepakenčia prievartos

Galite būti jam geriausia pasaulyje moteris, aistringiausia meilužė ir rūpestingiausia draugė, bet jeigu jis manys, kad jūs – ne jo vienintelė ir nepakartojama, jeigu nejaus su jumis ypatingo ryšio, viskas bus veltui.

Taip, tikriausiai jūs jam patinkate, jūs jam tam tikru laipsniu rūpite. Tačiau jis nelaiko jūsų tokia vertybe, dėl kurios vertėtų prarasti laisvę ir visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.

Tačiau atminkite, kad tai galioja tik šiam konkrečiam vyrui, su kitais viskas gali susiklostyti visiškai kitaip. Nesistenkite priversti jį pakeisti savo nuomonę – nieko iš to nesigaus. Išeikite ir susiraskite savo žmogų.

Tai tik suveiks prieš jus

Žmogaus psichologija klastinga: paprastai, kai kas nors mus persekioja, mes stengiamės pabėgti. Būtent taip nutinka, kai bandote priversti vyrą tuoktis: kuo smarkiau stengiatės jį supančioti, tuo labiau jis jaučiasi jūsų smaugiamas ir trokšta išsilaisvinti iš tų emocinių grandinių.

Jis akivaizdžiai nėra tam pasiruošęs

Jeigu vyras atsisako rimtai įsipareigoti ir susituokti, vadinasi, jis tam nepasirengęs, ir jūs turėtumėte tai gerbti. Tai yra jo ribos ir peržengti jų nevalia niekam. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte amžinai laukti, kol jis apsispręs. O taip pat beprasmiška tikėtis gerų rezultatų iš vyro, kuris nėra emociškai pasiruošęs tapti tuo, kuo jums reikia, kad jis būtų. Priimkite situaciją arba pasitraukite.

Jums nereikalingas vyras, kuris jūsų nenori

Pati svarbiausia priežastis, kodėl neturėtumėte versti žmogaus būti su jumis, yra ta, kad tai – desperatiškas, kupinas nevilties žingsnis. Akivaizdu, kad šis vyras nenori jūsų taip, kaip jūs norite jo. O jeigu jį prievarta į kažką įpainiosite, santykiai vis tiek nebus normalūs: jums tai bus daug svarbiau nei jam, ir jūs būsite ta, kuri myli daugiau, o jis gali tuo pasinaudoti.

Ar norite visus santykius tempti ant savo kupros? Ar norite gyventi su žmogumi, žinodama, kad jūs paprasčiausiai privertėte jį susituokti, o jis to visai nenorėjo?

Aplink yra daugybė kitų žmonių

Dar viena priežastis, kodėl neturėtumėte versti vyro jus vesti, yra ta, kad aplink yra daugybė kitų vyrų, kurie to patys norės. Dabar jūs tiesiog esate apakinta meilės vienam vyrų giminės atstovui, akivaizdžiai ne jums likimo skirtam. Paprasčiausiai reikia suprasti, kad jei šis vyras nepatenkina jūsų emocinių poreikių, reikia eiti toliau ir paieškoti žmogaus, su kuriuo jūsų norai būtų suderinami.

Kam eikvoti tiek daug energijos, stengiantis ką nors pakeisti, jei galima rasti būtent tą, kurio norai sutampa su jūsų norais?

..Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *