7 tiesos, galinčios palengvinti gyvenimą

Žmonės daug energijos išeikvoja stengdamiesi perdaryti pasaulį pagal savo supratimą ir pamiršdami, kad galima priimti jį tokį koks yra, ir džiaugtis tuo, kad gyvena.

Neįmanoma pakeisti žmonių

Priimkite artimuosius tokius, kokie jie yra, arba visai nepriimkite. Stengdamiesi perdaryti kitą žmogų pagal savo norą, jūs sugaišite tam visą gyvenimą ir nepasieksite rezultato.

Tai, kas mus džiugina ir įkvepia, gali nieko nereikšti kitiems

Tai, ką laikote savo sėkme, nebūtinai gali daryti įspūdį kitiems, todėl nesistenkite smerkti svetimų poelgių ir pasirinkimo. Jie gali būti neteisingi pagal jūsų pasaulėžiūrą ir visiškai teisingi kito žmogaus požiūriu.

Reikia mokytis apsiginti

Fiziškai apsiginti tenka retai, bet psichologiškai – vos ne kasdien. Aplinkinis pasaulis stengiasi priversti mus atsisakyti savo planų ir primesti mums svetimus tikslus, svetimą požiūrį. Nepasiduokite ir apginkite savo teisę į savas mintis ir savo gyvenimo kelią.

Neprivalote bendrauti su žmogumi, kuris pakerta jūsų pasitikėjimą savimi

Nesvarbu, ar tai – šeimos narys, draugė, bendradarbis. Nustatykite savo ribas ir neleiskite jų peržengti.

Neverta pavydėti sėkmingiems žmonėms

Liaukitės pavydėti bendraamžiams, kurie sugebėjo pasiekti daugiau už jus, iškilo, išgarsėjo ar praturtėjo. Verčiau nukreipkite tą energiją saviems tikslams.

Kartkartėmis kalbėti niekus ir truputį pameluoti – normalu

Jei visą laiką ir visur stengsitės sublizgėti savo intelektu, niekada neatsipalaiduosite.

Reikia mokėti laiku sustoti.

Kai džiaugiatės, linksminatės, jaučiate malonumą, norite, kad tokia būsena tęstųsi amžinai. Jeigu gyvenimas susidės tik iš pasilinksminimų ir malonumų, nebeliks teigiamų emocijų. Todėl labai svarbu sugebėti sustoti, pabūti vienam ir pamąstyti. Tik būdami vienumoje su savimi galime suprasti savo egzistencijos prasmę ir išmokti branginti gyvenimą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *