Antrosios pusės paieškos skatina tobulėti ir gali trukti visą gyvenimą

Kiekvienas žmogus sąmoningai ar nesąmoningai didžiąją gyvenimo dalį praleidžia ieškodamas sau poros. Net tada, kai jau turi sutuoktinį, bet nėra visai patenkintas savo santykiais su juo. Beveik visi mūsų veiksmai, elgesys, makiažas, drabužiai būna skirti priešingos lyties dėmesiui atkreipti. Kai kas gali su tuo nesutikti, bet geriau pasigilinę supras, kad tai yra tiesa. Įrodymui pateiksime kelis pavyzdžius.

Rūpinimasis savimi

Kam merginos, moterys ir kai kurie vyrai naudoja kosmetiką, lankosi grožio salonuose? Kiekvienas iš mūsų juk esame gavę iš gamtos savo unikalų grožį. Juk niekas neverčia mūsų darytis makiažo. Užtenka palaikyti kūno švarą. Dar sutaupytume tiek daug pinigų.

Drabužiai

Amžina moterų problema „neturiu kuo apsirengti!“. Nors spintos lūžta nuo drabužių. Kodėl taip svarbu turėti savo garderobe paskutines mados naujienas? Savo drabužiais visi – ir moterys, ir vyrai – stengiasi pabrėžti figūros privalumus ir paslėpti trūkumus. Kam? Juk kur kas paprasčiau ir patogiau būtų vilkėti tokį apdarą, su kuriuo jaučiamės laisvai ir nevaržomai. Be to, intymiai bendraudami matome vienas kitą be drabužių ir nesivaržome.

Kulinarija

Kodėl kai kurios moterys stengiasi pasiekti kulinarinio meno aukštumas, kai prekybos centruose galima nesunkiai nusipirkti pusgaminių ir pagaminti maistą per kelias minutes? Žinoma, kad tuo jos nori patraukti ir pririšti prie savęs vyrus.

Ideali figūra

Kam vyrai stengiasi užsiauginti raumenis? Juk jie ir taip gali pastumti spintą prieškambaryje. Vyrui nebereikia bėgioti po miškus ir medžioti laukinių žvėrių ar kautis riterių turnyruose. Kam reikia moterims kankinti savo organizmą įvairiomis dietomis ir dideliais fiziniais krūviais, stengiantis suliesėti iki modelio figūros? Visa tai daroma tik vienu tikslu – siekiant patikti priešingai lyčiai.

Individualumas

Kodėl mes visi stengiamės įrodyti savo individualumą, išsiskirti, iškilti virš kitų, eikvojame tiek energijos ir jėgų, siekdami šlovės ar karjeros? O juk galima būtų paprasčiausiai gyventi ir jaustis laimingiems, niekam nieko neįrodinėjant.

Galima būtų dar ilgai tęsti toliau, bet manau, kad pagrindinę mintį jau supratote. Visi mūsų veiksmai, susiję su savęs gražinimu ir tobulinimu, nukreipti į priešingą lytį ir skatinami siekio surasti sau porą bei sukurti harmoningus santykius. Dauguma ištekėjusių moterų ir vedusių vyrų vis tiek sąmoningai ar nesąmoningai tęsia tas pačias savo pastangas.

Žmonės dažniausiai tuokiasi todėl, kad taip reikia, kad atėjo laikas kurti šeimą ir susilaukti vaikų. Jei pasiseks, jie taps savotiškai laimingi, supras vienas kitą, rūpinsis ir mylės.

Suradęs sau porą, žmogus gali pažinti gyvenimo pilnatvę ir atsikratyti kompleksų. Kai du žmonės priima vienas kitą tokius, kokie yra, ir nebando nieko pakeisti, nebelieka poreikio demonstruoti ar įrodinėti kitam savo unikalumo. Deja, tada kyla pavojus užmigti ant laurų ir nebesirūpinti savimi: apsileisti, nutukti, neskaityti knygų ir negilinti savo intelekto, nekreipti dėmesio į aprangos stilių ir per kelerius metus tapti nepatraukliu nei kitiems, nei savo porai.

15 sėkmingos paieškos taisyklių

Kad gerai sektųsi flirtuoti, įsidėmėkite pagrindines moksliniais tyrimais patvirtintas taisykles, kaip padaryti malonų įspūdį priešingai lyčiai.

1. Nepamirškite kruopščiai prižiūrėti savo rankų ir kojų nagų.

2. Stenkitės vilkėti ne madingiausius ar „rėkiančius“ drabužius, o tokius, kurie tinkamai išryškintų jūsų privalumus.

3. Geriau atsisakykite pernelyg perregimų drabužių.

4. Venkite per daug ryškaus makiažo (dauguma vyrų nesaikingai prisidažiusias merginas laiko vulgariomis.)

5. Nesistenkite priblokšti vyrų per daug ekstravagantiškomis šukuosenomis.

6. Nepiktnaudžiaukite tatuiruotėmis ir įvertais žiedeliais.

7. Mokykitės gražiai valgyti ir gerti.

8. Nevenkite išraiškingų gestų. Susikaustymas, nepasitikėjimas savimi nepuošia moters. Kai tik pasijusite laisvesnės, jūsų šansai patikti priešingai lyčiai iškart padidės.

9. Atsikratykite savo kompleksų, trukdančių užmegzti kontaktus su žmonėmis.

10. Stenkitės būti savimi, nevaidinkite per daug. Stipriosios lyties atstovai nevertina vaidybos.

11. Pasistenkite būti nors viena smulkmena nepanaši į kitas moteris.

12. Nepasakokite visiems, ypač išrinktajam, apie intymias savo gyvenimo smulkmenas, apie ankstesnius meilės ryšius.

13. Stenkitės nepiktnaudžiauti kvepalais. Ne kiekvienų kvepalų ar dezodoranto kvapas patinka vyrams.

14. Dažniau šypsokitės. Šypsena puošia kiekvieną veidą.

15. Nesivaržydamos demonstruokite humoro jausmą, tik nepainiokite jo su sarkazmu ir kandumu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *