Apie mūsų energijų sąveiką

Dažnas iš mūsų pastebėjo, kad kitų nuotaika veikia mus, jei mes atsiduriame šalia tam tikro žmogaus.

Pavyzdžiui, jūsų kaimynas geros nuotaikos ir jums šypsosi, ir tai persiduoda ir jums. O jei šalia jūsų žmogus, kuris išgyvena depresiją ir kuris gali būti agresyvus – ir jūsų nuotaika kaipmat sugenda.

Šis reiškinys vadinamas vieno objekto vidinių būsenų perdavimu kitam objektui.

Beje, ir negyvi objektai taip pat ilgai išsaugo buvusio savininko energiją  (tai pravartu turėti omenyje, kai paveldimi giminės papuošalai arba tiesiog superkami seni daiktai).

Ypač jei jūs (pabrėžiu!) esate labai jautrus, todėl nemokate atskirti savo būsenų nuo kitų ir pilnai įsitraukiate į kitų žmonių gyvenimo situacijas ir pergyvenimus…

Tarkime, jūs turite ištekėjusią draugę arba vedusį draugą, kurio šeimoje ne viskas sklandu, ir šis žmogus nuolatos skundžiasi jums, išlieja savo emocijas arba depresyvias nuotaikas.

Ir tuomet palaipsniui, jei tik jūs neatseksite savo minčių ir nuotaikų eigos, kurios susietos tik su šiuo žmogumi, gali nutikti taip, kad ir jūsų šeimoje prasidės bendravimo problemos.

O tuo tarpu to žmogaus santykiai pagerės. Todėl, kad jis pajuto, jog gali išlieti jums savo negatyvias būsenas.

Jūs nuoširdžiai užjautėte arba pergyvenote (įsijautėte į jo skausmą kaip į savo), o tai reiškia, kad savo vidine būsena priėmėte jo energijas…

Jūsų nenužiūrėjo, kaip pagalvotų daugelis. Ne.

Įvyko energijų apykaita.

RUVINaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *