Ar esate pasiruošę naujai meilei?

Kiek laiko turi praeiti, kad visiškai atsigautume po išsiskyrimo ir būtume pasirengę naujiems santykiams? Žinoma, kad tai priklauso nuo daugybės dalykų, pavyzdžiui, kokia stipri buvo meilė ir koks glaudus buvo ankstesnis ryšys. Išsiskyrimo skausmas anksčiau ar vėliau vis tiek išblėsta.

Kokie požymiai rodo, kad esate pasirengę naujam ryšiui? Kaip nustatyti?

Jokiu būdu nereikėtų per anksti pulti į kito vaikino glėbį, jei dar neįveikėte savo kančių. Noras kuo greičiau nugalėti išsiskyrimo skausmą, aplinkos spaudimas ir lūkesčiai gali paskatinti žengti pernelyg skubotus ir neapgalvotus žingsnius. Tuo sau tikrai nepagelbėsite, tik apsigausite ir nusivilsite prasidėję su pirmu pasitaikiusiu asmeniu.

Kada išsiskyrimą su buvusiuoju galima laikyti užbaigtu?

Kaip jaučiatės, kai pagalvojate apie išsiskyrimą ir savo buvusįjį? Ar jus apima liūdesys, ar ilgitės jo? Ar pajuntate įniršį, pyktį, nekenčiate jo dėl sielos žaizdų, kurias jis padarė? Jei taip, dar nesate pasiruošę naujiems santykiams. Jei per ilgą laiką nesugebėsite savarankiškai įveikti savo meilės skausmo, nesigėdinkite kreiptis pagalbos į psichologą.

Jei dabar galite galvoti apie savo buvusįjį be jokio pykčio, nuoskaudos ar skausmo, tai – geras ženklas. Galite pasakyti sau, kad jau užbaigėte senąjį ryšį ir net pasimokėte iš savo klaidų Jūsų ankstesnis partneris tapo jūsų praeities dalimi, jis priklauso praeičiai. Viskas praėjo.

Į naują pradžią laisva širdimi

Jeigu jaučiatės ramiai ir abejingai, kai prisimenate buvusį partnerį, pabandykite dar kartą mintimis peržvelgti jūsų buvusius santykius. Prisiminkite viską, kas buvo gerai ir blogai. Pripažinkite savo klaidas ir atleiskite jam, nesigraužkite ir nekaltinkite jo. Kai būsite įveikę praeitį ir pasimokę, apdoroję patirtį, išeisite iš krizės gerokai sustiprėję. Nebeliks pavojaus pakartoti senas klaidas. Pajusite palengvėjimą tarytum būtumėte nusimetę seną naštą ir atlaisvinsite širdį naujiems jausmams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *