Ar norėtum sužinoti, kaip iš tikrųjų į tave žiūri vyras?

Yra trys sudėtinės dalys, į kurias pažvelgus, viskas stoja į savo vietas. Pinigai, pastangos ir laikas. Būtent šie trys dalykai yra pagrindiniai santykių rodikliai.

Vyras investuoja šiuos tris resursus į tai, ką laiko sau labai svarbiu ir reikšmingu. Taip kad viskas labai paprasta. Užduokite sau viso labo kelis klausimus ir viskas paaiškės.

  • Ar skiria jums vyras pakankamai laiko? Jei susitikimams su draugais, krepšiniui, mamai ir kitiems džiaugsmams pastoviai teikiama pirmenybė, darykitės išvadas;
  • Ar pasirengęs atskubėti į pagalbą? O gal jūs jau iš anksto prašote pagalbos iš kitų žmonių, suprasdama, kad jis turi begalę svarbesnių užsiėmimu, ar apskritai bijote jį sutrukdyti. Vėlgi – pats laikas susimąstyti;
  • Ar eikvoja jis jums savo pinigus? Ar galite jam pasakyti, kokios norite dovanos, kur norėtumėte nuvažiuoti ir t.t. O jeigu jis pastoviai turi svarbesnių projektų ir poreikių, čia apskritai viskas aišku.

Dar tenka susidurti, kai moterys paprasčiausiai bijo kalbėti apie savo norus, bijo prašyti, žinodamos, kad joms bus atsakyta ir dėl to jos paprasčiausiai nenori gadinti sau nuotaikos. Sugalvoja įvairiausių pateisinimų, kad joms, atseit, nieko nereikia, kad jos tokios visos savarankiškos ir nepriklausomos. Tokie pareiškimai dažniausiai skamba iš baimės pripažinti realią situaciją, iš baimės išgirsti “Ne”.

Nieko nepadarysi, tiek merginoms, tiek suaugusioms moterims labai patinka dovanos, dėmesys, gėlės – kam neigti realybę? Ir kai jos nieko negauna, galima, žinoma, apgaudinėti save, kad nelabai man to ir norėjosi.

O man atrodo, kad vertėtų pažvelgti savo baimėms į akis ir jeigu viskas bus iš tikrųjų taip, kaip yra, tada iškyla klausimas, kodėl laikotės įsikibusi į santykius, kuriuose jūs vyrui – ne prioritetas? Paprastai už viso to slypi žema moters savivertė, aukos pozicija, savęs nepriėmimas.

Svarbus ir dar vienas niuansas. Kalbant apie norus, būtina atsižvelgti į realias partnerio galimybės, o ne vien papūsti lūpytes: aš šito noriu ir taškas! Adekvatumo kol kas niekas dar nepanaikino. Nes pasitaiko moteriškių, kurioms visada visko mažai, visko negana, o tai jau reiškia vidinį nepasitenkinimą. Tai – visiškai kita istorija.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *