Ar reikalingas tau šis žmogus?

Iš tikrųjų viskas ganėtinai paprasta. Manau, kad jeigu daug galvoji ir niekaip negali suprasti, reikalingas tau šis žmogus, ar nereikalingas, reiškia, kad jis nereikalingas. O jei apie tai išvis negalvoji, o tiesiog žinai ir jauti, kad reikalingas, reiškia, taip ir yra.

O štai jeigu jums jau darosi ankšta santykiuose ir vienintelis dalykas, kuris juose laiko – jūsų bendri prisiminimai, kaip buvo gera dviese, tada jums realiai šis žmogus nereikalingas. Blogai tai, ar gerai, bet taip jau yra.

Žinote, kartais paaiškėja, kad galima ir dviese būti, ir jaustis visiškai laisvu bei laimingu. O kartais būti drauge – neįmanomas dalykas. Dėl to pagalvokite, ar išties jaučiatės laimingi ir tuo pat metu visiškai laisvi greta to žmogaus? Jeigu taip, tada jis išties jums labai reikalingas, o jeigu ne… Atsakymą jūs jau žinote.

Jeigu jums pastoviai tenka pateisinti kažkieno lūkesčius, jaustis „atsarginiu variantu”, kai jaučiate, jog netobulėjate, neaugate, nesivystote šiuose santykiuose, kad jie jau seniai išsisėmė arba jūs juos peraugote, tada ir tas žmogus jums daugiau gyvenime nereikalingas. Jis jau atliko jūsų gyvenime savo vaidmenį ir dabar jūsų keliai išsiskiria į skirtingas puses. Taip jau atsitinka, ir tai žymiai geriau, negu kankinti vienas kitą ir mėginti reanimuoti „nudvėsusį arklį”.

Jeigu nejauti atsakomojo jausmo, jei daugiau nepatiri malonumo ir laimės tuose santykiuose, atėjo laikas stipriai susimąstyti. Juk tai tavo gyvenimas ir tik tau spręsti, kaip ir su kuo jį gyventi.

O jeigu tenką visą laiką kovoti už kieno nors meilę ir už savo vietą greta to žmogaus, jei tenka pastoviai įrodinėti, kad esi jam geriausias variantas ir geresnio jis nesuras, o patys bijome padaryti net menkiausią klaidelę ar tiesiog kažką ne tą pasakyti, tada jums greičiausiai nereikalingas nei toks žmogus, nei santykiai su juo.

Jei apskritai nejaučiate, kad esate tam žmogui reikalingi ir daugiau nebejaučiate, kad jūs – jo žmogus, o jis – jūsų, tada bus geriau būti atskirai vienam nuo kito. Čia svarbiausia nemeluoti sau patiems ir tada viskas stos į savo vietas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *