Ar žinojote, kam skirtas šis daržovių skustuvo elementas?

Daržovių skustuvas – įrankis, be kurio dauguma žmonių net neįsivaizduoja kasdienių patiekalų ruošimo. Vis dėlto, vargu ar kas nors žino apie vieną labai naudingą jo savybę, kuri gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko ir pastangų.

Atrodytų, kad daržovių (ar vaisių) lupimas yra vienas paprasčiausių virtuvėje atliekamų darbų. Tai darome mechaniškai, šiai veiklai neskirdami didelio dėmesio. Dažniausiai daržovių skustuvą naudojame bulvių ar agurkų lupimui: šis įrankis padeda daug greičiau paruošti daržoves, be to, daržovių skustuvas daržoves nulupa ploniau, todėl tai padeda išvengti maisto švaistymo. Nors naudojimasis daržovių skustuvu gali atrodyti tiesiog elementarus, tačiau tik labai nedaug žmonių žino apie dar vieną skustuvo funkciją. Ar kada susimąstėte, kam yra reikalingas skustuvo šone esantis nedidelis peiliukas?

Tai – labai naudingas priedas, kurio, deja, beveik niekas nenaudoja. Šiuo peiliuku yra labai paprasta pjaustyti daugumą daržovių ir vaisių. Šis priedas puikiai tinka apelsinams ar kitiems vaisiams stora žievele, kurią nulupti gali būti gana sudėtinga.

Beje, ar teisingai naudojate skustuvą?

Skustuvą dažniausiai naudojame tik viena kryptimi – daržoves ir vaisius lupame judindami skustuvą žemyn. Vis dėlto, šį įrankį galima naudoti abiem kryptimis: tai gerokai palengvins ir pagreitins lupimo procesą. Įsitikinsite patys, kad tą daryti yra labai paprasta!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *