Septyni būdai, kaip išvalyti keptuves nuo nešvarumų

Yra tiek daug būdų, kaip išvalyti puodus ir keptuves nuo kalkių, nuosėdų ir sudžiūvusių likučių, tačiau mes visada surandame būdą tiesiog įkišti indus į šiltą vandenį ir pasakyti: „Išplausiu vėliau. Jiems reikia išmirkti.”

Dėl to problema tik paaštrėja. Imkime ir išspręskime ją kartą ir visiems laikams, susipažindami su keliais puikiai būdais, kaip pašalinti įsisenėjusius maisto likučius nuo puodų ir keptuvių.

1. Melamino kempinėlė

Melamino kempinėlė turi daug daugiau panaudojimo būdų, nei galite tikėtis. Tiesiog perbraukite ja per nešvarų paviršių. Pradėkite nuo išties sudėtingų dėmių, pavyzdžiui, lipnių riebalų ir prikepusio maisto, tada pereikite prie mažesnių, pavyzdžiui, pridžiūvusios tešlos ir trupinių.

2. Orkaitės valiklis

Kai kitą kartą naudosite orkaitės valiklį, ieškokite instrukcijų dėl taškinio valymo. Dabar praplėskite savo vaizduotę. Pakuotėje nepasakyta, kad jūsų dėmė negali būti ant keptuvės. Vadovaukitės orkaitės valiklio instrukcijomis ir išvalykite pridegusią dėmę ant kepimo skardos.

3. Actas ir valgomoji soda

Tai klasikinis, išbandytas ir teisingas derinys, todėl galite juo pasikliauti: actas ir soda padės jums susidoroti su apnašomis. Į puodą reikia įpilti lygias dalis vandens ir acto, minutę pavirti, o tada išlieti skystį. Tada įberkite šaukštą valgomosios sodos ir šveiskite.

4. Įprasta valgomoji soda

Pirmiausia užvirinkite vandenį ir tada įberkite valgomosios sodos. Leiskite jai užvirti ir po kelių minučių mediniu šaukštu pašalinkite visus pridegusius suodžius.

5. Citrina

Galite supjaustyti dvi ar tris citrinas, sudėti jas į puodą, įpilti tiek vandens, kad apsemtų, ir viską pavirti ant vidutinės ugnies, kad sudegę suodžiai atsipalaiduotų tiek, kad būtų galima juos nuvalyti.

6. Indaplovės tabletė

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaikyti suteptą keptuvę po tekančiu šiltu vandeniu ir panaudoti indaplovės tabletę, kad fiziškai ją nušveistumėte. Tiesioginio poveikio, lėtai veikiantys indų plovimo milteliai, abrazyvinis poveikis – visa tai padės pašalinti prilipusį maistą.

7. Druska

Pabandykite naudoti druską, kuri yra abrazyvinė medžiaga ir ypač gerai tinka riebiems nešvarumams šalinti. Ją galite naudoti vieną, praskiedę vandeniu, arba į mišinį įpilti šiek tiek ploviklio, kad papildomai nušveistumėte ir pašalintumėte riebalus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *