Aš taip dėl jo stengiausi, o jis – išėjo…

Tiek daug dėl jo visko dariau, o jis neįvertino ir išėjo. Ir ne šiaip išėjo, jis jau su kita susitikinėja. Kaip jis galėjo?!

Ir iš tiesų – kaip jis galėjo? Kaip jis galėjo išgyventi kelis metus su moterimi, kuri nutarė pakeisti jam jo mamą? O jis išėjo…

Ji stengėsi būti gera šeimininke, gera meiluže, ji visada viską suprasdavo. O nustumdavo savo pačios poreikius į antrą planą, teisinosi pati sau tuo, kad šeimos labui būtina kažką aukoti.

Jis ilsisi su draugais, ir tai puiku. Jis nori likti nakvoti pas mamą ar draugus, ir tai gerai. Jam bloga nuotaika, o ji stengiasi ją pagerinti. Jis susirgo, o ji gydo… Tuo pat metu pačiai pailsėti katastrofiškai nebelieka nei laiko, nei jėgų.

O pati moteris be savo darbo ir rūpinimosi vyru, praktiškai nieko neturi savo. Juk jam nepatinka jos hobis ir draugės.

Ji, žinoma, nenustojo bendrauti su draugėmis, bet suvedė tą bendravimą iki minimumo ir tik telefonu. O jeigu tuo metu paskambindavo jis, jūs tuojau pat nutraukdavote pokalbį su draugėmis, juk draugės viską supras, o jis gali užpykti.

O jo, vyro, dėmesys ir rūpinimasis kuo toliau, tuo labiau darėsi panašus į atsimokėjimą už tai, ką ji dėl jo padarė. Štai tau pinigų ir būk toliau tokia ideali… mamytė…

Ir ką čia galima padaryti šiuo atveju, juk jis turėjo tokią sunkią vaikystę. Tėvas paliko šeimą, kai jiedu su sesute buvo dar visai maži. O mama visada labiau mylėjo sesę. Jam taip trūko jos rūpestingumo ir meilės…

Tokia viską suprantanti, ideali žmona… O vyras ėmė ir išėjo…

Kai moteris pamiršta pati save, savo poreikius, interesus, visą rūpestingumą ir meilę atiduodama vyrui, ji tampa ne šiaip neįdomi. Ji tampa nuobodi, tuščia ir paprasčiausiai patogi.

O kam vyrui nuobodi ir patogi, mamos vaidmenį vaidinanti žmona, jeigu yra daugybė tokių, su kuriomis bus įdomu, su kuriomis jis pasijaus vyru, o ne sūneliu? Juk ir seksas su mama – tai ne malonumas, o incestas.

Dėl to mylėkite save ir rūpinkitės savimi, užpildykite save gyvybe ir džiaugsmu, būkite vientisos, tada ir vyrams greta jūsų bus lengva ir gera. Ir ne vien vyrams – visiems.

P.S. aprašytos moters vietoje neretai gali atsidurti ir vyrai, kurie lygiai taip pat ištirpsta moteryje, tampa jai tėčiu ar mama ir negali suprasti, kodėl moteris galiausiai išėjo. Juk jis taip stengėsi, o ji… O ji nori santykių lygiosiomis…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *