Astrologinės prognozės 2023 metams

2023-ųjų metų mecenatas – Juodasis vandens triušis. Nors Triušis nėra toks agresyvus ir plėšrus kaip Tigras, bet jis greitas, spontaniškas ir nenuspėjamas. Šie metai žada pokyčius. Kiekvieno žmogaus gyvenimas pasikeis, todėl iš 2023 metų nereikėtų tikėtis ramybės ir stabilumo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Neramiems Avino ženklo atstovams 2023-ieji atneš daug netikėtų staigmenų, ypač pirmoje metų pusėje ir pačioje metų pabaigoje. Jūsų lauks pokyčiai įvairiose srityse, tačiau jūs neturėtumėte jų bijoti.

Atkaklumas ir užsispyrimas padės įsilieti į darbų srautą ir pasiekti gerų rezultatų. Klausykitės savo intuicijos ir gyvenimo patirties, tai padės pasirinkti teisingą kryptį.

Finansinėje srityje žvaigždės jums palankios. Antroji metų pusė nebus tokia intensyvi. Poilsis suteiks jėgų ir optimizmo likusiems šešiems mėnesiams. Sėkmingos kelionės į užsienį bus rudenį.

Meilės reikaluose tikėtinas ilgalaikis romanas. Jei jau esate susituokę, galite susilaukti kūdikio. Taip pat 2023 metų antrąjį pusmetį galimi grandioziniai pokyčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu ar persikraustymu. Naujoje vietoje Avinas neturėtų rodyti savo užsispyrimo ir pasitikėjimo savimi. Būkite malonūs aplinkiniams.

JAUTIS

(04 21–05 20)

2023-ieji didelių sukrėtimų Jaučiui neatneš. Pirmąjį pusmetį į kai kuriuos dalykus teks pažvelgti kitu kampu, antraip neišvengsite nusivylimo. Tai ypač pasakytina apie santykius su aplinkiniais žmonėmis. Galimas šeimos padidėjimas.

Jaučiui patartina nesistengti siekti pelno visame kame, nebandyti bet kokia kaina pakreipti situacijos sau palankia linkme. Kartais galite nusileisti savo artimam žmogui ir paaukoti savo principus.

Pirmąjį pusmetį nepirkite brangių pirkinių. Palanku taupyti, keisti darbą. Antroje metų pusėje pinigų geriau neskolinti, antraip kyla grėsmė visai su jais atsisveikinti.

Antroje metų pusėje dar labiau suaktyvės profesinė veikla, atsiras papildomų darbų.. Artėjant žiemai sėkmingai seksis sandoriai ir dokumentų pasirašymas.

Meilės sferoje drastiškų pokyčių nenumatoma. Naujos pažintys gali virsti gera draugyste. Šeimą turinčiam Jaučiui svarbu nepasiduoti pagundoms. Antroji metų pusė puiki poilsiui ir kelionėms.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

2023 metais žvaigždės bus ypač palankios Dvyniams. Pirmąjį pusmetį darbštūs Dvyniai turėtų šiek tiek pasitempti. Rezultatų ilgai laukti nereikės. Kaupkite lėšas ir antroje metų pusėje galėsite jas pelningai investuoti arba sėkmingai apsipirkti. Apdovanokite save už sunkų darbą geromis atostogomis, bet geriau tai padaryti liepos viduryje arba rugpjūtį.

Asmeninio gyvenimo sferoje Dvyniams sekasi mažiau. Apskritai, Triušio metai jums nežada jokių svarbių įvykių šioje srityje. Tai ypač pasakytina apie vienišus Dvynius.

Pirmą metų pusmetį skirkite karjerai ir finansams, o antrąjį galite užmegzti neilgalaikius santykius. Dvyniai turi kruopščiai rūpintis savo sveikata, asmenine higiena ir mylėti save. Per dideli krūviai darbe ir nuolatinis stresas jiems bus pavojingi. Lengvas, bet reguliarus fizinis krūvis, pasivaikščiojimai gryname ore padės išsaugoti gerą sveikatą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

2023-ieji metai bu savotiškas lūžio taškas Vėžiui. Jam patartina susikaupti, nepasiduoti iliuzijoms ir įsitraukti į darbus.

2022-ieji jums nebuvo lengvi. 2023 metais atsivers naujos perspektyvos.. Reikia nebijoti neįprasto darbo, peržiūrėti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus, nebijojimas naujo darbo, požiūrio į dalykus. Persiorientavimas padės pasiekti trokštamų tikslų ir gerų rezultatų profesinėje srityje.

Darbe svarbu mokytis, kaupti patirtį ir žinias. Mėgstamas laisvalaikio užsiėmimas duos gerų pajamų kūrybiniams darbuotojams. Pavasarį ir rudenį galimi sveikatos sutrikimai. Stebėkite savo mitybą. Ekstremalūs eksperimentai su išvaizda, pavyzdžiui, tatuiruotės, įverti žiedeliai nepateisins lūkesčių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas 2023 metais gali parodyti savo karališką prigimtį kaip niekad anksčiau. Triušis Liūtui suteiks daug galimybių profesiniam augimui ir finansinės padėties pagerinimui.

Tačiau Liūtui patartina garsiai nekalbėti apie savo planus ir eiti į savo tikslus vienam, neįtraukiant į savo sumanymus kitų asmenų, kas jam nebus lengva, ne jis įpratęs puikuotis prieš kitus. Nekelkite sau per daug tikslų, pasirinkite porą pasiekiamų tikslų, ir rezultatai jus džiugins.

Ypač sėkmingas antrasis 2023 metų pusmetis. Galimas susitikimas su sielos draugu, santuoka, gimdymas , nekilnojamojo turto įsigijimas , persikraustymas – priklausomai nuo to, aks jam bus tuo metu aktualu.

Metų pradžioje turėtumėte taupyti pinigus ir atidžiai apsvarstyti pirkinius. Tačiau apskritai jūsų pajamos bus gero lygio. Asmeniniame fronte Liūtui patartina nuraminti savo karštą prigimtį. 2023 metais jis gali susidurti su šeimos santykių krize. gebėjimas išklausyti partnerį ir leistis į kompromisus nuslopins konfliktus ir nesukels nesantaikos.

Sveikatos srityje ypač būtina stebėti mitybą ir galvoti apie kasdienius įpročius. Įvaizdžio pasikeitimas bus labai palankus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2023-ieji Mergelei bus darbingi ir įsimintini metai. Pirmąjį metų pusmetį geriau skirkite šeimos reikalams ir santykiams su savo sielos draugu. Vieniša Mergelės sulauks padidinto dėmesio. Pasimatymai gali peraugti į ilgalaikius santykius arba ryškų romaną. Kilus kivirčams, neskubėkite nutraukti ryšio kartą ir visiems laikams. Stenkitės palaikyti santykius.

O antroje metų pusėje galite saugiai įgyvendinti darbinius projektus ir net atidaryti savo verslą. Mergelėms, nusprendusioms pakeisti darbo vietą ar būstą, persikraustymas į kitą miestą ar net šalį bus sėkmingas.

Sveikatos srityje Mergelės emocinė būsena gali pašlyti. Norėdami susidoroti su depresine būsena, pasikalbėkite atvirai su artimaisiais arba kreipkitės į specialistus. Įvaizdžio pakeitimas padės pataisyti nuotaiką ir įveikti depresiją.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Triušio metais bus dosniai apdovanotos darbščios ir veiklios Svarstyklės, nebijančios rizikuoti ir perimti atsakomybės į savo rankas. Bet jūs turite pradėti veikti nedelsiant ir nekaupti sumanymų bei nepadarytų darbų, kitaip problemos kris kaip sniegas ant galvos.

Jei norite pakeisti darbą, geriausia tai padaryti ne anksčiau kaip pavasarį. Finansų srityje ypatingų problemų nekils. Tačiau Svarstyklėms reikia išmokti planuoti savo išlaidas.

2023 m. pirmąjį pusmetį galimi smarkūs pokyčiai: susitikimas su sielos draugu, santuoka, gimdymas arba nekilnojamojo turto įsigijimas ir persikėlimas. Į kitą vietą.

Spontaniški pirkiniai nesuteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo, tik sumažins jūsų kapitalą. Gebėjimas viską pasverti ir gerai apgalvoti padės verslo reikaluose ir padidins santaupas. Svarstyklėms patariama kuo daugiau pasivaikščioti gryname ore, užsiimti joga. Kyla pavojus susirgti infekcinėmis ligomis, todėl jau dabar reikia pradėti stiprinti imuninę sistemą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Triušis 2023 metais palaikys Skorpioną. Ilgai ir užsispyrusiai į savo tikslų žengusiems šio Zodiako ženklo atstovams pagaliau pavyks pasiekti geidžiamą finišą. Tačiau astrologai pranašauja, kad Skorpionui reikės ir toliau sunkiai dirbti.

Skorpionui 2023-ieji bus permainingi metai. Sąstingio nebus, teks blaškytis nuo vieno kraštutinumo prie kito. Daug kas priklausys nuo jo pasaulėžiūros ir asmeninio moralės kodekso. Saugokitės nuotykių ir nepažįstamų žmonių pasiūlymų, kad neįklimptumėte į tokias aferas, iš kurių bus sunku išsikapstyti.

Meilės sferoje jūsų laukia padidėjęs gerbėjų dėmesys ir nepamirštami romanai, kurie nors ir neprives prie ilgalaikių santykių, tačiau paliks malonius prisiminimus.

Skorpionui verta ryžtis neįprastiems išvaizdos pokyčiams, pavyzdžiui, naujas plaukų kirpimas ir spalva paryškins jo prigimtį, suteiks pasitikėjimo ir paslaptingos traukos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

2023-ieji Šauliui atneš daug įdomių pažinčių. Šio Zodiako ženklo atstovai iš prigimties yra draugiški, lengvai bendraujantys ir optimistiški, todėl kyla rizika įsipainioti į nesąžiningų žmonių aferas. Patartina patariama atidžiai tikrinti nepažįstamų žmonių teikiamą informaciją ir surinkti kuo daugiau žinių apie juos pačius.

2023 metais turėtų įvykti reikšmingas pokytis asmeniniame gyvenime. Kažkas pasikeis šeimoje ar namuose.

Darbo srityje bus labai svarbu plėsti akiratį ir kelti kvalifikaciją, teks daug laiko skirti mokymams. Tačiau tai greitai duos vaisių ir tikrai nesigailėsite nei dėl sugaišto laiko, nei dėl investuotų lėšų.

Meilės fronte reikalai nebus stabilūs. Noras viską ir visus kontroliuoti gali sukelti nesantaiką santykiuose, ypač antroje metų pusėje.

Atkreipkite dėmesį į skydliaukės būklę, galbūt verta atlikti tyrimus.. Reguliarus sveikatos tikrinimas, apsilankant pas šeimos pas gydytoją, padės išvengti rimtų problemų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Astrologai pataria Ožiaragiui pirmąjį 2023 metų pusmetį skirti santykiams šeimoje stiprinti ir namams tobulinti. Atnaujintas interjeras, jaukesnis būstas, patogesnė buitinė technika pataisys nuotaiką ir artimiesiems, ir pačiam Ožiaragiui.

Finansų srityje pelno padidėjimo nesitikima. Gali tekti pakeisti profesiją ,pereiti į kitą darbą arba užsiimti profesinės kvalifikacijos gerinimu.

Apskritai 2023-ieji metai Ožiaragio karjeroje pakilimų nežada, bet jis sugebės padėti gerus pagrindus ateičiai. Ožiaragio uolumas ir kruopštumas darbe bus pastebėtas ir pelnys jam gerą reputaciją.

Nepamirškite apie poilsį. Tolimos kelionės bus palankios sausio ir liepos bei rugpjūčio mėnesiais.

Vienišo Ožiaragio santykių srityje nebus stabilumo. Galimi susitikimai, naujos pažintys, tačiau jos neperaugs į ilgalaikius santykius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

2023-ieji metai Vandeniui žada sėkmingą karjeros augimą ir naujus pinigų srautus. Šio Zodiako ženklo atstovų energijos užteks visiems sumanytiems projektams. Tačiau negalima blaškytis į visas puses – apsistokite ties perspektyviausiais sumanymais.

Antroje metų pusėje galite planuoti dideles išlaidas, jos pavyks ir pasiteisins. Jūs net galėsite palepinti save brangiu niekučiu.

Labiausiai seksis tiems, kurie bus užbaigę visus didžiuosius senus darbus iki Naujųjų metų ir 2023-ųjų pradžioje pradės vykdyti naujus darbo projektus. Fortūna bus jų pusėje.

Atostogas planuokite vasaros pabaigoje.

Meilės sferoje tikėtini ryškūs romanai, ilgalaikiai santykiai.

Atkreipkite dėmesį į mitybą. Svarbu nepersivalgyti, pavasarį galimas virškinamojo trakto sutrikimas.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

2023-ieji šio Vandens stichijos ženklo atstovams bus progresyvūs karjeros vystymosi atžvilgiu ir atneš daug įdomių pažinčių. Žuvims svarbu įveikti neryžtingumą ir parodyti savo profesinius sugebėjimus.

Ne visi gali išeiti iš komforto zonos, tačiau sėkmė bus drąsių ir ryžtingų Žuvų pusėje. Naujus grandiozinius projektus ypač palanku pradėti žiemos pabaigoje ir iki pavasario vidurio.

Finansinėje srityje labai pravers buhalterija. Svarbu konkrečiai planuoti savo išlaidas ir net šiek tiek sumažinti nebūtinus pirkinius. Sukauptos santaupos gali pakišti Žuvims papildomo pajamų šaltinio idėją.

Meilės fronte viskas yra daug geriau, nei jūs manote.

Kad nekiltų sveikatos problemų, labai svarbu pasirūpinti reguliariu fiziniu aktyvumu. Mankštinkitės namuose ar sporto salėje, stenkitės daugiau judėti. Naudinga apsilankyti pas kosmetologą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *