Atvirai apie neištikimybės priežastis

Kaip manote, neištikimi gali būti tik blogi žmonės, ar susiklosčius tam tikroms aplinkybėms – kiekvienas? Gal neištikimybė – tai ne juoda, o greičiau pilka zona, susijusi ne vien su tuo, kuris neištikimas? Pateikiame eilę priežasčių, dėl kurių žmonės gali tapti neištikimais.

Nuobodu

Taip, tai kvaila priežastis. Jeigu tau nuobodu, galima paįvairinti santykius, seksą su partneriu, užsiimti hobiu, sportu, kuo tik norite, užuot kritus į lovą su svetimu žmogumi vien dėl to, kad nesugalvoji kuo užsiimti. Tačiau kai kam tai – svarbi neištikimybės priežastis.

Juodas gyvenimo periodas

Kartais norisi pabėgti, užsimiršti ir nieko nejausti. Ir jeigu partnerio nėra greta tokiais momentais, labai lengva pasiduoti destruktyviems impulsams, permiegoti su kuo nors, kad protas galutinai neįklimptų į juodas mintis.

Kerštas

Kai partneris buvo tau neištikimas ir tau norisi atsilyginti tuo pačiu. Arba jis tau sumelavo, išdavė kitokiu būdu – nesvarbu, kas atsitiko, tačiau tau labai norisi atkeršyti.

Vertinimai iš šalies

Galbūt priaugai svorio ir tau nekomfortiška savo kūne, dėl to labai norisi vėl pasijausti geidžiama. Arba partneris skiria per mažai dėmesio ir tu daugiau nejauti, kad jis tavęs nori. Seksas su kitu gali suteikti iliuziją, kad gavai tai, ko tau trūko.

Vienatvė

Galbūt partneris neduoda tau to, ko tau reikia. Galbūt jis kalba kita meilės kalba ar pernelyg užimtas savo reikalais. Galbūt jūsų santykiai – per atstumą. Tada ieškai paguodos kito glėbyje. Bėda ne su tavo partneriu, bėda – su tavimi. Tau norisi užpildyti tuštumą širdyje.

Bandymas patraukti partnerio dėmesį

Gali jausti, kad tavęs nepaiso, galbūt partneris praleidžia pernelyg daug laiko darbe ir pernelyg mažai – su tavimi. Tau tai – problema, o jis to nepastebi. Neištikimybė gali tapti pagalbos šauksmu, kad ir kaip keistai tai skambėtų.

Vienodai rodo

Kai kurie žmonės rimtai nežiūri į neištikimybę. Galbūt jie ir sutiko įteisinti rimtus santykius, tačiau faktiškai visiškai nesiruošia jų turėti.

Sielvartas

Sielvartas skatina gana keistus žmonių poelgius, kiekvienas jį išgyvena savaip. Kartais sielvartaujant mažiausiai ką norisi matyti greta savęs – tai artimus žmones. Nesinori su jais kalbėtis, kažką aptarinėti, nesinori netgi būti apkabintam. Norisi viso labo jausti ir prisiminti, kad esi gyvas žmogus. Ir vienas iš tokio noro rezultatų – seksas „kairėje”.

Seksualinis nepasitenkinimas

Dažniausiai seksualinis nesuderinamumas taisomas pokalbiais, mėginimais išsiaiškinti galimus problemos sprendimo būdus. Tačiau kai kurie žmonės ieško sprendimo už šeimos ribų.

Santykių sabotavimas ir mazochizmas

Kartais imame ir padarome kažką tokio, kad įskaudintume pačius save. Kartais fiziškai, kartais emociškai. Visa tai skausmo, su kuriuo nepajėgiame susidoroti, pasekmė. Tyčinės neištikimybės priežastimi gali tapti noras, kad partneris sužinotų apie tai ir pats nutrauktų santykius.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *