Atvirkščioji moters „nepriklausomybės” pusė

Tikriausiai ne vienas iš mūsų pastebėjo vieną įdomią „nepriklausomų” moterų tendenciją: demonstruoti savo „nepriklausomybę”.

Kodėl rašau šį žodį su kabutėmis? Todėl, kad realiai nepriklausoma moteris nejaučia jokio poreikio įrodinėti savo nepriklausomybės ir laisvės ir, tuo labiau, kovoti už tą laisvę.

Taip, seniau moterys išties turėjo mažiau laisvių, bet tik ne dabar, ne mūsų laikais.

Tai štai. Moters priklausomybė nuo vyro pasireiškia dviem būdais:

  • Moteris rūpinasi plaukais, makiažu, oda, stengiasi gražiai rengtis, ir visa tai – DĖL VYRO;
  • Moteris nesirūpina plaukais, makiažu ir gražiais drabužiais, ir visa tai – vėlgi DĖL VYRO. Ji taip ir sako: „Nėra čia ko DĖL VYRO iš kailio nertis”.

Kaip matome, abu variantai yra dvi to paties medalio – psichologinės nelaisvės – pusės. Abiejuose atvejuose figūruoja vyras, kuriam būtinai reikia kažką įrodyti.

Arba prižiūrėti save dėl vyro, arba atsikratyti moteriškų atributų, kad įrodytum, jo visa tai – ne dėl vyro.

Kaip pasireiškia tikra psichologinė laisvė? Žmogus laisvas tada, kai jo nekankina radikalūs įsitikinimai ir radikalios nuotaikos. Protinga, subrendusi moteris supranta, kad tvarkinga ir graži ji turi būti visų pirma SAVO PAČIOS labui.

Tai kažkas panašaus į higieną. Pavyzdžiui, valytis dantis vien dėl to, kad teks bučiuotis su vyru, arba atvirkščiai – nesivalyti, kad parodytum, jog nėra čia ko dėl vyro laikytis higienos taisyklių.

Juk akivaizdu, kad šiedu dalykai – vyrai ir higiena – neturi tarpusavyje nieko bendro. Vienas dalykas – pasirūpinti savimi, kitas – santykiai su vyru.

Rūpinimasis savimi, lygiai kaip ir apsileidimas, panardina moterį į konkrečią savijautą, būseną. Atsigręžkite atgal, į savo anksčiau įgytą patirtį. Manau, sutiksite, kad dėvėdama nudrengtus marškinėlius jaučiatės visai kitaip, nei vilkėdama puošnią suknią? Arba pasidažiusi ir nepasidažiusi. Arba su šukuosena ir paprasta plaukų „uodega”.

Štai čia ir slypi skirtumas. Jums komfortiška su marškinėliais? Tai ir nešiokite marškinėlius. Bet neverta juos vilktis tam, kad visiems pademonstruotumėte savo nepriklausomybę.

Susumuojame. „Nusiplausiu makiažą, kad parodyčiau, kokia esu nepriklausoma” – tai viso labo kita medalio „Pasidarysiu makiažą, kad patikčiau vyrams” pusė.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *