Automatiniai vartai, kaip pasirinkti teisingai?

Seniai praėjo laikai, kai automatiniai vartai buvo prabangos prekė, saugojusi dvarų ir privačių dvarų įėjimus. Didėjant nusikalstamumui ir vis plačiau naudojant technologijas, namai su automatizuotais vartais tampa vis populiaresni. Jie ne tik yra veiksmingas būdas apsaugoti namus ir šeimą, bet ir praktiški bei patogūs.

Automatinių vartų įrengimas yra didelė investicija, todėl prieš tęsdami turėtumėte susipažinti su įvairiomis galimybėmis. Štai keletas patarimų, padėsiantys išsirinkti tinkamą automatinių vartų sistemą:

Maitinimo poreikiai

Daugeliui vartų sistemų reikalingas standartinis buitinis maitinimas vartų srityje. Jį turi sumontuoti kvalifikuotas asmuo. Šį maitinimo šaltinį taip pat reikės naudoti domofonams ir apšvietimo sistemoms, susijusioms su vartų sistema.

Slysti ar siūbuoti?

Nuo įėjimo į savo turtą tipo priklausys, kokių vartų jums reikės. Įvažiavimams, kurie pakyla aukštyn link namo, reikėtų stumdomų vartų. Ši parinktis užima mažiau vietos nei varstomi vartai ir suteikia visišką prieigą prie jūsų važiuojamosios dalies visais kampais. Stumdomi vartai taip pat siūlo aukščiausią saugumo lygį.

Tinka jūsų stiliui

Vartų tipas, kurį nuspręsite montuoti, priklausys nuo jūsų poreikių ir turto tipo. Jei privatumas yra prioritetas, turėtumėte apsvarstyti tvirtus vartus. Jei estetika yra svarbesnė, apsvarstykite ką nors dekoratyvesnio, pavyzdžiui, kaltinius ar plieninius vartus ar net kelių strypų medinius vartus, kurie suteikia puikų kaimišką pojūtį.

Veikimo ir prieigos kontrolės sistemos

Svarbu pasverti reikalingos operacinės sistemos tipą. Hidraulinės sistemos yra tylesnės, labiau atsparios vėjui ir paprastai turi ilgesnę eksploatavimo trukmę, tačiau jų įrengimas yra brangesnis. Jei vėjas ir triukšmas nėra prioritetas, elektromechaninės sistemos yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Yra daugybė prieigos kontrolės sistemų pasirinkimų – nuo ​​balso ir vaizdo domofonų iki klavišų valdomų jungiklių ir skaitmeninių kilimėlių. Prieš priimant sprendimą, rekomenduojame susipažinti su pasirinkimais ir palyginti kainas.

Nenumatytų atvejų planai ir sauga

Nutrūkus elektros tiekimui arba sistemos gedimui, visi vartai turi avarinius rankinius valdiklius. Instrukcijų, kaip naudoti šią funkciją, paklauskite montuotojo. Saugumas niekada neturėtų būti pažeistas. Prieš atidarydamas ar uždarydamas vartus naudotojas visada turi patikrinti, ar įėjimas yra laisvas, tačiau gali būti sumontuoti automatiniai saugos įtaisai. Dextera automatiniai vartai gali būti puikus pasirinkimas jūsų namams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *