Be ko vyras negali kurti santykių su moterimi

Moterims labai svarbu suprasti: kai vyras sprendžia, nori jis su šia moterimi santykių, ar nenori, jis vadovaujasi viena paprasta, tačiau labai svarbia jam taisykle – patraukli jam šita moteris seksualine prasme, ar ne?

Taip, daugumai moterų tai tikriausiai nuskambėjo primityviai, tačiau pačios pagalvokite. Kad ir kokia būtų jūsų siela, kad ir koks turtingas būtų jūsų vidinis pasaulis, bet jeigu tarp jūsų ir vyriškio apskritai nėra jokios seksualinės traukos ir nė vienas iš jūsų, pavyzdžiui, netgi įsivaizduoti negalite santykių lovoje, reiškia, viskas, kas jums belieka – tai tiesiog draugystė.

Taip, draugystė kartais irgi perauga į santykius, juo labiau, kad daugelis žmonių apskritai netiki draugyste tarp vyro ir moters, tačiau tuo pat metu reikia turėti galvoje momentą, kad jeigu netraukiate vyro seksualiai – tai apskritai ne jūsų problema, tiesiog taip susiklostė. Mes gi negalime patikti absoliučiai visiems.

Tačiau visada yra šansas sutikti tą, su kuriuo viskas bus abipusiška. Kartais, žinoma, kyla nuostaba, kodėl tokią gerą, darbščią moterį paliko vyriškis arba nenori su ja santykių. O viskas dėl to, kad jis nejaučia jai seksualinio potraukio, nėra tos kibirkšties. Jis laiko ją tiesiog savo drauge ar apskritai jaunesne seserimi. Taip irgi pasitaiko gyvenime.

Dėl to labai svarbu nesikapstyti savyje, nesistengti tapti dar geresne ir darbštesne. Reikia tiesiog suprasti, kad aistra yra kaip tik tas dalykas, kurio absoliučiai neįmanoma sukelti žmogui dirbtiniu būdu ar netgi prievarta. Tai toks dalykas, kuris užgimsta pats savaime.

Taip kad nepergyvenkite, mielosios moterys, dėl to, kad kažkas nemato jumyse „tos vienintelės” ir jam ten nieko „nespragtelėjo”. Tai reiškia, jog jis paprasčiausiai ne jūsų vyriškis, o jūs – ne jo moteris, štai ir viskas. Ir daugiau šis faktas neturi jokių prasmių, nereikia išsigalvoti nebūtų dalykų ir neegzistuojančių priežasčių bei problemų savyje.

Jums skirtas vyriškis būtinai įžvelgs jumyse savo svajonių moterį, o jūs jame matysite tą, kurio taip seniai ieškojote ir laukėte. Tikėkite tuo, nes būtent taip ir atsitiks.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *