Būkime dėkingi už viską, ką turime, ir už tai, kas esame

Dėkingumas – tai sveikiausia ir naudingiausia iš visų emocijų. Kuo labiau mes susikoncentruojame į jos kasdienę išraišką, tuo daugiau šansų, kad atsiras dar daugiau dalykų, už kuriuos būsime dėkingi.

1. Dabarties momentas – vienintelis momentas, kuris yra. Tai vienintelis dalykas, kuris dabar turi reikšmės. Tai kodėl mums nebūti už tai dėkingiems?

Mes esame gyvi. Mes kvėpuojame. Saulė šviečia. Paukščiai čiulba. Namuose kvepia sausainiais. Lova šilta ir jauki. Į kambarį įskrido drugelis. Visa tai vyksta dabar. Ir tik nuo mūsų priklauso, ar mėgausimės tuo momentu, ar paprasčiausiai leisime jam praslysti…

2. Mes turime daugiau nei pakankamai. Jeigu mes gyvename, turime stogą virš galvos, maisto ant stalo, mus supa geri, mylintys, rūpestingi žmonės, tai mes esame turtingesni už daugybę žmonių pasaulyje. Mes turime daugiau, nei mums reikia. Mes turime viską.

3 .Kuo daugiau dėkingumo mes išreiškiame, tuo daugiau pozityvo pritraukiame į savo gyvenimą. Pabandykime būti dėkingi, pradedant nuo šios dienos. Juk žmogus traukia į save tai, ką pats atspindi. Prisiminkime viską, ką turime. Prisiminkime viską, ką išgyvenome. Visi tie dalykai ir patirtis padarė mus tuo, kas dabar esame.

4. Dėkingumas suteikia mums stiprybės atleisti. Jis stiprina empatiją ir išvaduoja nuo susikaupusios agresijos. Bet kokia patirtis, gaunama keliaujant per gyvenimą (nesvarbu, ar jis geras, ar blogas), tai yra tik pamoka, kurią būtina išmokti, kad galėtume judėti toliau. Ir mes visada turime būti už ją dėkingi. Prisiminkime, kad būnant komforto zonoje, vystymasis neįmanomas.

5. Dėkingumas atveria duris naujiems santykiams. Ir tai lengvai paaiškinama. Dėkingumas daro mus laimingesniais, geresniais, pozityvesniais, moko vertinti ir gerbti kitus žmones ir dalykus, kurie yra mūsų gyvenime. Jis stiprina ir gerina santykius, padeda pritraukti į gyvenimą naujų, pozityvių žmonių.

Kuo dėkingesni mes būsime, tuo daugiau šviesos bus mūsų gyvenime.

6. Dėkingumas gerina miegą – tiesiogine ir perkeltine prasme. Jis ne tik nuslopina skausmą, stresą, gilina miegą, bet ir nuramina protą.

Kasdienė dėkingumo išraiška sukuria vidinę harmoniją. Mūsų mintys tampa ramesnės, mes išsivaduojame nuo lūkesčių ir imame mėgautis gyvenimu tokiu, koks jis yra.

7. Dėkingumas už bet kokią gyvenimo patirtį – tai raktas į laimę. Kaip kitaip? Būti dėkingam, vadinasi, perprogramuoti savo smegenis ir nusiteikti pastebėti teigiamus momentus kasdieniame gyvenime.

Tai reiškia, kad galime matyti gėrį bet kokioje situacijoje, pasirinkti viltį vietoj nevilties. Tai reiškia, kad galime nukreipti savo energiją kitur ir pritraukti į save tai, ko labiausiai trokštame, rašo portalas „Kluber“. Todėl būkime dėkingi.

Kad ir kas atsitiktų, būkime dėkingi už gautą patirtį. Juk viskas turi savą priežastį, vadinasi, tai yra kaip tik tokia patirtis, kurią esame pasiruošę gauti tuo konkrečiu momentu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *