Bus gera, bloga, nuobodu. Žiaurios tiesos apie santuoką

Nėra nieko destruktyvesnio moters psichologinei būklei, kaip tikėjimas mitais apie santuoką. Milijonai moterų gyvena nuolatinio atsiribojimo būsenoje, kadangi jų santykiai su vyrais neatitinka to pasakiško paveikslo, kurį jos pasirinko kaip idealų gyvenimo kartu modelį.

Tokio modelio rezultatas, kaip taisyklė, labai liūdnas. Moteris sutinka vyrą, nusprendžia, kad tai ir yra jos „princas“, tačiau realus gyvenimas greitai viską sudėlioja į savo vietas.

Moteris patenka į užburtą ratą:

„Ieškojimas – euforija – santykiai – santuoka – skyrybos – depresija – ieškojimas – euforija – santykiai – santuoka – skyrybos – depresija – ieškojimas…“

Pamėginus pažvelgti į santuoką kiek įmanoma objektyviau, gautume tokį vaizdą:

1. Partnerio pasirinkimas priklauso nuo išvaizdos

Jūsų meilės ir simpatijos nelemia Amūro strėlės, karma ar likimas.

Simpatija kyla patrauklios išvaizdos žmogui. Patrauklaus vyro įvaizdis jau „tupi“ kiekvienos moters galvoje, įbruktas jai kultūros ir žiniasklaidos dėka. Tas pats principas suveikia ir moterų atžvilgiu. Jei esate nepatraukli, nesirūpinate savimi, vyrai nenorės kurti su jumis santykių.

Karma, Amūras ir likimas įsijungs tada, kai susitvarkysite šią savo mąstymo sferą.

2. Seksas ir meilė kartais būna nesuderinamos sąvokos

Santykių pradžioje vyrui iš jūsų reikia tik sekso. Jei vyras bando jus įtikinti priešingai, jis klastingai meluoja.

Sužadinti vyrui lytinį potraukį yra natūralu. Bėda ta, kad nepavyks išlaikyti nuolatinio susidomėjimo tavimi vien sekso pagalba ilgą laiką.

Galite būti tikra, kad vyras jus myli, jeigu jis gali atsisakyti su jumis pasimylėti dėl pokalbio. Todėl priversti vyrą domėtis savo asmenybe yra daug svarbiau, nei manipuliuoti jo libido per seksą.

3. Niekada nerasite tobulo vyro

Idealaus vyro jums teks laukti iki antrojo Kristaus prisikėlimo. Jei turite neribotą laiko ir kantrybės atsargą, ši strategija galbūt ir suveiks.

Idealaus vyriškio ir vyro sampratos, švelniai tariant, skiriasi. Idėjos apie idealų vyrą moterims laikui bėgant keičiasi. Aštuoniolikmetei patinka „blogi vyrukai“, sulaukusi 25 metų, idealiais laikysite turtingus ir sėkmingus. Sutikite, kad sulaukus 35 ir 45 metų, šie kriterijai taip pat pasikeis.

Vyras – tai vyriškis, su kuriuo galima kartu gyventi. Jis neprivalo būti idealus, kaip ir pati moteris negali būti tobula. Laukti „princo ant balto žirgo“ – labai abejotina gyvenimo samprata, už kurios slepiasi neišspręsti kompleksai ir fobijos.

4. Nereikia nutraukti santykių dėl problemų

Jei manote, kad jūsų medaus mėnuo su mylimu žmogumi truks ilgiau nei metus, skubu jus nuvilti, taip nebus.

Santuokoje bus akimirkų, kai norėsis sunaikinti savo partnerį, kai imsite jo tiesiog nekęsti. Keista, tačiau tai visiškai normalu.

Jei bėgsite nuo problemų, nutrauksite santykius, sukurti kažką ilgalaikio ir stabilaus nepavyks. Santuoka – tai gebėjimas ištverti ir surasti kompromisą. Bet kurioje santuokoje pakaks problemų, sutuoktinių užduotis – pasirūpinti, kad jų skaičius neviršytų 51% viso kartu praleisto laiko.

5. Santuoka neturėtų tapti kančia

Nereikia pulti į kraštutinumus, galvojant, kad santuoka yra „kryžius“, kurį teks sunkiai nešti likusį gyvenimą.

Jei santykiai jus daro blogesne, silpnesne, nelaimingesne, nei jų nebuvimas, o situacija nesikeičia, nutraukite juos.

Iš dviejų kraštutinumų – „princas“ ir „geriau pirmas pasitaikęs, kad tik nelikčiau viena“, jūs pasirinkote antrąjį. Vyrų daug, ir tikimybė, kad rasite tegu ir ne idealų, tačiau pakankamai vertą – labai didelė.

Ar kada nors gyvenime buvo taip, kad knygų ar filmų scenarijus apie idealius santykius buvo realizuotas tikrovėje, ir kiek visa tai truko?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.