Būti laimingu

Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime susimąsto, ką reiškia būti laimingu. Kažkam laimė – skardinė alaus, o kažkam ir viso gyvenimo nepakanka, kad įgytų laimę. Tai kas gi yra laimė?

  • Laimė – tai visiška vidinio “aš” harmonija su išoriniu pasauliu;
  • Laimė – kai pasieki tikslą ar įgyvendini svajonę;
  • Laimė – eiti per gyvenimą savu keliu, susirasti savo paskirtį šiame pasaulyje, būti unikaliu;
  • Laimė – tai mylėti ir būti mylimu;
  • Laimė – susilaukti vaikų ir užauginti juos gerais žmonėmis;
  • Laimė – realizuoti save.

Kaip matome, laimė visiems skirtinga, tačiau esmė ta pati – niekas negali padaryti jūsų laimingu, tik jūs patys.

Daugelis net neįtaria, kokie jie laimingi. Juk jie turi viską, ar beveik viską. Jūsų gyvenime nepalyginamai daugiau laimės, nei galite įsivaizduoti. Tačiau suprantame tai tik tuo momentu, kai kažką prarandame – sveikatą, laiką, artimuosius, pinigus ir t.t. Kad suprastume, kokie buvome laimingi, turime kažko netekti. Liūdna, bet faktas.

Tai kaipgi tapti laimingu?

Įsivaizduokite, kad dėliojate dėlionę ar mozaiką. Džiaugiatės kiekviena detale, kurią pavyko pritaikyti ir priderinti prie jau sudėto paveikslėlio fragmento. Praktiškai negalvojate, nesigailite dėl praeities, neturite planų ateičiai, nėra darbo ir buities. Jūs pasinėrėte į procesą, esate čia ir dabar… Galiausiai sudėliojate visą paveikslą ir džiaugiatės atliktu darbu ir pačiu paveikslu

Mūsų gyvenimas susideda iš tokių dėlionių. Kiekviena diena – tai gyvenimo detalė. Džiaukimės kiekviena diena, kiekvienu momentu, kiekvienu sutiktu žmogumi ir įvykiu. Dovanokite laimę kitiems žmonėms. Ir gyvenimo pabaigoje, atsigręžę atgal, pasijausite laimingas, kad nugyvenote džiaugsmo ir harmonijos kupiną gyvenimą.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *