Buvusiam pradėjo sektis…

Jiedu išsiskyrė prieš pusantrų metų. Iniciatorė buvo žmona. O dar ji inicijavo periodišką žvalgybą buvusio vyro socialiniame tinkle, kad išsiaiškintų, ar viskas ten gerai.

Moteris per tą laiką pradėjo kitus santykis, visiškai nejautė, kad mylėtų buvusį. Ir staiga… Eilinė žvalgyba internete pasibaigė isterija. Bjaurybė Instagramas jai raportavo, kad vyriškis nusipirko automobilį. Naują! O dar po savaitės jis pasipiršo tai savo baidyklei. Šimtas viena rožė ir žiedelis…

Dvi dienas moteriškė negalėjo nei miegoti, nei valgyti. Į mano konsultaciją ji atėjo visa išsekusi ir jau nuo slenksčio pareiškė: “Mano buvusiam pradėjo sektis. Negali tiksliai pasakyti, kas atsitiko, bet mano labai blogai…”

Tą “blogai” ji apibūdino kaip keistą jausmą, kuriame susimaišė ir pavydas, ir liūdesys, ir neteisybė. Atrodė, kad jei tada nebūtų jo metusi, tai dabar pati gautų tą šimtas vieną rožę ir vyriškį su nauju automobiliu. O jos dabartinis turi visai ne naują. Ir apskritai ji tada sukvailiojo, ne toks jau tas pirmasis blogas buvo…

Gal ir neblogas, o kaip dėl meilės?

Taip jau atsitiko, kad gyvename visuomenėje ir pastoviai kovojame už materialias gėrybes ir socialinį statusą.

Prestižinis darželis, prestižinė mokykla, geras universitetas, geras darbas, ryšiai, automobiliai, telefonai, brangūs skudurai – visa tai atributai, kuriais pasigirti gali tik aukščiausios būtybės.

-Sakykite, o jeigu jis netaptų turtingesnis ir sėkmingesnis – jis jums tokiu atveju rūpėtų? – paklausiau moters. – Ką jūs tikėjotės pamatyti, tikrindama jo socialinius tinklus?

Moteris ilgai tylėjo, o paskui:

-Tai jau tikrai ne visą šitą… Su manimi driskius buvo, o čia tokie dalykai!

Valdomi savo nebrandžių, vaikiškų jausmų, mes kartais trokštame, kad mūsų buvusieji po išsiskyrimo pavirstų dulkėmis, pelenais, išsisklaidytų pavėjui. Ar bent jau gyventų taip blogai, kad nereiktų gailėtis, jog šito žmogaus daugiau nebėra tavo gyvenime.

Nes jis daugiau tau nepavaldus. Ir viskas, ką jis turi, niekada nebus tavo. Jūsų keliai išsiskyrė ir dabar kiekvienas pats kuria savo likimą.

Idealiu atveju galima būtų pasidžiaugti buvusio sėkme ir maksimaliai susikoncentruoti į savo sėkmę. Tačiau ramybės neduoda tas neteisybės jausmas, kad kažkada, kai buvote kartu, buvo iš esmės ne taip jau ir blogai, o taip pat iliuzijos ir fantazijos apie tai, kaip jis pasikeitė ir pasikėlė.

Moteris prisiminė ir išsiskyrimo priežastis ir netgi nesigailėjo, kad metė tada savo vyriškį. O seanso pabaigoje staiga ėmė ir paklausė:

-Kaip manote, ar nevertėtų dabar patraukti jo dėmesį?

Kaip manote, ką jai atsakiau? Ką atsakytumėte jūs?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *