Didysis 2023 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

2023-ieji metai turėtų būti ramesni ir taikingesni, nes jų globėjas Triušis yra švelnesnis už agresyvųjį Tigrą. Naujieji metai skatins susikoncentruoti į šeimos interesus, daugiau dėmesio skirti artimiesiems ir stiprinti santykius su jais. Daugeliui Zodiako ženklų šis laikotarpis bus palankus kurti šeimai ir susilaukti vaikų.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas turėtų pradėti aktyviai plėsti savo akiratį. Jei buvo minčių pakeisti savo gyvenimą, tada atėjo laikas. Tai galioja absoliučiai visoms gyvenimo sferoms: karjerai, draugystei, meilei, sveikatai ar pomėgiams. Visi pokyčiai atneš palankų rezultatą, nesvarbu, kuriuo keliu eis Avinas. Tačiau yra viena sąlyga – nesustokite pusiaukelėje.

Ypatingą dėmesį ženklo atstovai turėtų skirti karjeros sričiai – 2023-ieji bus palankūs ryžtingiems žingsniams. Pavyzdžiui, galima įgyti papildomą išsilavinimą, kelti kvalifikaciją, pradėti dirbti prie naujo projekto ar siekti radikalių profesinių pokyčių. Kad ir kokią kryptį Avinas pasirinktų, Juodojo triušio energija jam padės. Žmonės, gimę po šiuo ženklus, galės mėgautis gausiais savo atliktų darbų vaisiais. Be to, atlygiai bus įvairių formų – pinigų, naudingi ryšių, įdomių pasiūlymų pavidalu

Karjera ir finansai

2023 metai daugumai šio Zodiako ženklo atstovų bus gana finansiškai stabilūs. Nereikėtų tikėtis auksinio lietaus iš dangaus, bet ir nepriteklių nebus. Avinui patartina daug dėmesio skirti finansiniams klausimams, nepaisant stabilaus grynųjų pinigų srauto, svarbu šią sėkmę palaikyti.

Kad vėliau nepatirtų problemų su pinigais, Avinas turėtų pagalvoti apie tinkamą atsiradusio kapitalo disponavimą. Kompetentingos investicijos padės atėjus ne pačiam palankiausiam laikui. Finansinės padėties gerėjimas bus stabilus – ramus, neskubus. Tokio pat nuosaikumo reikalaus ir išlaidos, ypač atidžiai teks elgtis antrąjį metų pusmetį. Nepatartina rizikuoti, įsivelti į abejotinus nuotykius, investuoti į rizikingas įmones, kitaip nuostoliai neaplenks.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

2023 metų globėjas Triušis pradžiugins Aviną naujais meilės atradimais ir maloniais nuoširdžiais potyriais. Susituokusioms poroms teks ištverti santykių permainingumą. Meilės ir švelnumo bangas pakeis kivirčai ir susierzinimo jausmas. Avinui svarbu ne leisti viskam eiti savo vaga, o taikiai spręsti šeimos problemas. Audringi romanai laukia tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurie dar yra tik savo santykių pradžioje. Moterys maudysis romantikoje ir švelnume. Avino ženklo vyrai turėtų perimti situaciją į savo stiprias rankas. Meilei reikės tikrų darbų, nebus vietos suvaržymui ir neveiklumui.

Vienišam Avinui 2023 metų horoskopas pranašauja staigmenų. Pavasarį ir rudenį tikėtini romantiški susitikimai, kurie peraugs į rimtus santykius. Tikri jausmai gali kilti spontaniškai, daugeliui tai bus grynas atsitiktinumas – čia svarbiausia nepraleisti akimirkos, nes tikėtina, kad šis susitikimas gali virsti meile visam gyvenimui.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis 2023 metais visas savo idėjas galės privesti prie finalo ir bus patenkintas rezultatais. Be to, pasiseks tais atvejais, kurie iš pradžių nebuvo įtraukti į planus. Ir be didelių pastangų.

Karjera ir finansai

Jaučio finansinė situacija naujaisiais metais bus susijusi su darbu. Kad įgyvendintų savo planus, Jautis turės uoliai dirbti. Tikslingumas ir aktyvumas duos vaisių. Jautis prieš priimdamas sprendimą daug galvos, išskirs prioritetus, pasvers visus už ir prieš. Pagrindinis dalykas, kurį šio Zodiako ženklo atstovai turėtų atsiminti – dideli projektai, ilgalaikės perspektyvos, tik taip pavyks realizuoti didžiąją dalį finansinių planų.

Daugelis šio ženklo žmonių 2023 metais turės galimybę gauti papildomų pajamų iš antrinio pusės dienos ar nuotolinio darbo, kai kurie sėkmingai galės užsidirbti pinigų iš savo pomėgių. Taip pat ir pagrindinėje darbovietėje bus didelės galimybės kilti karjeros laiptais bei pelnyti didesnį atlyginimą. Pinigai tiesiogine prasme pateks į Jaučio rankas – grįš senos skolos, priedai darbe, papildomas uždarbis. Nepaisant geros finansinės padėties, Jautis neturėtų barstyti pinigų. Būtina atsisakyti didelių pirkinių, kurių nereikia, rizikingų investicijų ir kitų finansinių aferų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

2023 metais Jautį globojanti Venera padovanos jam romantikos ir neįtikėtinų emocijų vandenyną. Šio Zodiako ženklo atstovams seksis bendraujant su priešinga lytimi. Vienišas Jautis turi visas galimybes sutikti savo sielos draugą. Tačiau susituokusios poros turėtų būti atsargios, Jautis neturėtų per daug leisti sau, neprovokuoti pavydo, kad nesugadintų santykių su sutuoktiniu. Visą romantišką ir meilės energiją geriau nukreipti į šeimos ryšių stiprinimą. Venera stipriai paveiks juslinę sferą, atskleis nuostabius santykių ir jausmų aspektus. Jaučio gyvenimas bus pripildytas ryškių spalvų, nuostabių susitikimų ir nepamirštamų pažinčių, kurios gali visiškai pakeisti pasaulėžiūrą.

Palankiausias laikas – antroji metų pusė. Šiuo metu vienišiai gali tikėtis lemtingo susitikimo su žmogumi, kuris juos pradžiugins. Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai įžiebs naujus jausmus savo antrąja puse, sugebės atgaivinti aistrą ir sustiprins ryšį. Triušio metai – palankus laikotarpis santuokai, šiais metais sukurtos šeimos bus laimingos ir stiprios.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Juodojo Triušio metai atvers materialinės gausos srautus dar nieko neįtariantiems Dvyniams. Net ir tie ženklo atstovai, kurie dabar sėdi be darbo, praturtės. Pinigai jiems ateis per gimines, draugus ar net meilužius. Dvynių, užimančių aktyvią gyvenimo poziciją, laukia stabilumas ir įdomios verslo kelionės. Sėkmės pikas bus 2023 m. rugpjūčio–rugsėjo mėnesiais. Gruodžio mėnesį yra tikimybė, kad Dvyniai gaus palikimą ,didelį laimėjimą arba neįtikėtiną dovaną.

Karjera ir finansai

Profesinėje veikloje Dvyniai ims labiau pasitikėti savimi. Praėjusių metų tendencijos – įkarštis ir konkurencinė kova verslo sferoje – 2023 metais įgaus ramesnį pobūdį. Dvyniai pagaliau galės laisviau kvėpuoti, matyti bendrą vaizdą ir neblogas ateities perspektyvas, todėl galės sumaniau apskaičiuoti tolimesnius veiksmus ir karjeros siekius. Dvyniai pradės įgyvendinti planus, kuriuos visada laikė perspektyviais ir tik laukė tinkamo momento, kad galėtų jų imtis.

2023 metais daugelis Dvynių pasidarys abejingi pinigų kaupimui ir ims atvirai demonstruoti savo abejingumą materialinėms vertybėms, nes jiems pradės labiau rūpėti dvasiniai dalykai. Kad ir kaip Dvyniai elgtųsi pinigų atžvilgiu , net jei propaguos asketizmą, pinigai vis tiek pateks į jų rankas. 2023 metais šio Zodiako ženklo atstovų finansinė padėtis pastebimai pagerės. Ne kartą Dvyniai turės galimybę sudaryti pelningas sutartis ir sėkmingai investuoti uždirbtus pinigus, beje, be titaniškų pastangų. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovai nori pasiekti finansinę nepriklausomybę, jiems geriau nepasiduoti atsainiam požiūriui į pinigus ir neniekinti jų.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Dvyniams 2023-ieji meilės reikaluose apibūdinami kaip įvykių kupinas, ir kartu paradoksaliai merkantiliškas etapas. Išskaičiavimas ir nuolatinė analizė prasiskverbs ten, kur prieš tai siautė emocijų ugnikalniai ir kunkuliavo „meksikietiškos aistros“. Tai gana keista dovana, kurią įteiks Dvynius globojanti planeta Merkurijus.. Jis neleis Dvyniams atsiduoti romantikai.

Merkantilizmas pasireikš pirmoje 2023 metų pusėje, kai vieniši šio Zodiako ženklo atstovai bet kokiomis priemonėmis bandys kurti meilę ir pagrįs ją savo interesų siekiais bei išskaičiavimais.

Dvyniams seksis meilės reikaluose, todėl jie manys, kad ir prekybinis romanas jiems visai pasiekiamas. Bet kaip yra iš tikrųjų, parodys laikas. Paradoksalu, kad į esamus santykius prasiskverbs ir savanaudiškumas bei skaičiavimas. Kai kurie vedę Dvyniai pirmaisiais 2023 m. mėnesiais nuspręs turėti atskirą biudžetą nuo savo antrosios pusės. Įvardis „mes“ nebeskambės. Vis dažniau namuose bus galima išgirst frazę „aš taip nusprendžiau“.

Šiek tiek aistringesni taps Dvyniai, kurių santykiai jau senokai perėjo romantišką fazę. Žmogus, kuris anksčiau kėlė susidomėjimą, jūsų tikrai nenuvils. Problema gali kilti kitur. Kai tik jūs išbandysite bendrą gyvenimą, paaiškės, kad jūsų požiūris į kasdienes problemas skiriasi. Tai, žinoma, nėra priežastis nutraukti vos užsimezgusią sąjungą. Būkite kantrūs. Nuo vasaros vidurio santykiai ims šiltėti ar atsiras daugiau supratimo bei švelnumo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui ateinantys metai atneš pamokų, kurios privers atidžiai atsirinkti save supančius žmones ir aplinką. Šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau įsitikins, koks tai blogas įprotis – atverti sielą pirmam sutiktam žmogui ir išpasakoti paslaptis net artimiausiems draugams. Toks atvirumas atneš jam daug bėdų ir apmaudo.

Karjera ir finansai

2023 metais stabilumas bus pastebimas ir Vėžio finansų sektoriuje. Pajamų šaltiniai nuolat neš įplaukas į jo sąskaitą, tačiau apie pasakiškus turtus kalbėti dar anksti. Viskas priklausys nuo paties Vėžio. Jei pavyks sukaupti jėgas ir įgyvendinti naujas idėjas, materialinė gerovė bus garantuota. Gausaus piniginio lietaus nebus, tačiau Juodasis vandens triušis viską atiduos į šio Zodiako ženklo atstovų rankas – šiais metais bus galima nebijoti rizikuoti.

Vėžio ženklo darbuotojai gali tikėtis atlyginimų padidinimo, tačiau iniciatyvą teks patiems paimti į savo rankas. Nebijokite deklaruoti savęs, kelti naujų idėjų, dalytis mintimis – tai atneš gerų dividendų. Verslininkams horoskopas pranašauja nemenkas pajamas. Juodojo triušio metai bus sėkmingi dideliems įsigijimams ir investicijoms. Pinigai gali būti panaudoti būstui įsigyti, remontui. Šio Zodiako ženklo atstovams verta ieškoti pasyvių pajamų šaltinį, investicijos žada būti sėkmingos.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Veneros įtaka šio Zodiako ženklo atstovams 2023 metais bus labai stipri. Jautrus ir švelnus iš prigimties Vėžys jausis ant savo bangos. Kaip ir kitose gyvenimo srityse, taip ir meilės sferoje šie metai žada būti palankūs ir jaudinantys.

Vienišiai galės susitikti su savo sielos draugu ar drauge, geriausias laikas naujoms pažintims – pavasario vidurys ir metų pabaiga. Santykiai klostysis labai greitai, gali būti, kad iki Naujųjų metų daugelis ženklo atstovų sukurs stabilią ir laimingą porą.

Jau nusistovėjusios poros gali tikėtis naujos jausmų ir emocijų bangos, santykių stiprėjimo, perėjimo į naują lygmenį. Vandens triušio metai palankus laikotarpis santuokai, pasitikintiems savo pasirinkimu – laikas usutvirtinti sąjungą.

Šeimą sukūrusių šio Zodiako ženklo atstovų laukia malonūs metai. Astrologai pranašauja šiltus ir lengvus sutuoktinių santykius, kuriuose atsiras vietos romantikai, aistrai ir naujiems pojūčiams. Svarbu stengtis daugiau laiko skirti savo artimiesiems. Patartina planuoti bendras atostogas prie jūros ar pramoginę kelionę, skirtą reikšmingai datai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtui patartina šiuos metus skirti dvasiniam augimui. Be energijos atsargų ir dvasinės pusiausvyros bus sunku pasiekti naujų aukštumų ir įgyvendinti seniai puoselėtus planus. Raktą į sėkmę galima rasti per meditaciją, jogą, apmąstymus apie grožį ir kitas praktikas, kurios galės „įžeminti“ kūrybingus Liūtus ir atitraukti juos nuo nuolatinių lenktynių ir noro pranokti kitus.

Karjera ir finansai

Liūtui prognozuojamas geras pajamų augimas 2023 metais. Tačiau energijos stoka, nuovargis ir per didelis darbo krūvis gali skatinti neprotingą švaistymą. Liūtas turės gerai pagalvoti prieš leisdamas pinigus. Ekstravagancija gali įgauti grandiozinių mastų, todėl verčiau suvaržykite spontaniškų troškimų ir nereikalingo dosnumo impulsus. Materialinės gerovės augimas planuojamas pavasario pabaigoje, tada Liūtas galės sau leisti daugiau išlaidauti, bet apdairiai. Neturėtumėte prarasti visų pinigų, kurie atsiras sąskaitoje, reikia galvoti, kaip šią sumą padidinti. Verta pataria apsvarstyti investavimo galimybes, atsidaryti taupomąją sąskaitą kaip pasyvių pajamų šaltinį. Iki vasaros pabaigos teks tramdyti impulsus ir neišleisti didelių pinigų sumų, nepirkti nereikalingų pirkinių, dėl kurių vėliau tektų gailėtis. Dideli įsigijimai rudenį bus sėkmingi, suteiks džiaugsmo ir galbūt taps gera investicija.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

2023 metais Liūtas trauks priešingos lyties žmones. Vienišiai turės idealią galimybę išsirinkti sau partnerį, tačiau žvaigždės nerekomenduoja skubėti – geriau pasidomėkite artimiausia aplinka, galbūt antroji pusė jau šalia. Ilgą laiką santykius palaikantys šio Zodiako ženklo atstovai turėtų stengtis prisiimti daugiau atsakomybės. Vandens triušio metai bus tinkamas laikotarpis svarbiems sprendimams – santuokai ar vaiko gimimui.

Santuokai šie metai bus palankūs – aljansą sudariusioms poroms žvaigždės žada suarimą ir meilę. Karjeros siekimas gali sugadinti Liūto santykius su antrąja puse. Daugiausiai jėgų šio Zodiako ženklo atstovams teks skirti santykių stiprinimui. Siekdami pelno ir karjeros nepamirškite savo artimųjų – rūpinkitės jais ir skirkite daugiau dėmesio. Nepaisant nedidelių nesklandumų, meilės sferoje viskas bus gerai. Net buitiniai kivirčai ir smulkūs nesutarimai negali sugriauti tikrai mylinčių žmonių jausmų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2023 metai Mergelei žada būti gana ramūs ir stabilūs. Pagaliau ji galės atsikvėpti ir sustiprinti savo dvasią ir ryžtą, atsikratyti depresinių nuotaikų ir abejonių dėl savo sugebėjimų ir įgauti šiek tiek daugiau optimizmo, kurio jai visada trūko. Ir šiais metais Mergelė stengsis viską kontroliuoti ir kiekvieną darbą padaryti tobulai, bet įgijusi daugiau dvasinio stabilumo, išeikvos tam mažiau energijos ir pasieks geresnių rezultatų.

Karjera ir finansai

Juodojo vandens triušio metai dosnių materialinių dovanų Mergelei nežada, tad pinigų lietaus laukti nereikėtų. Kruopštumas darbe lems atlyginimo padidinimą, priedus ir išmokas. Mergelė turėtų atkreipti dėmesį į savo piniginės storį, stengtis, kad ji nesuplonėtų per daug. Išlaidauti reikia protingai, kad neliktų be pragyvenimo šaltinio. Bus daug pagundų, ypač metų pradžioje. Mergelė norės save palepinti, todėl gali išleisti dideles pinigų sumas. O to daryti tikrai nereikia, nes energijos ir jėgų galite pasipildyti kitais būdais. Todėl prieš palikdami didelę sumą parduotuvėje, turėtumėte gerai pagalvoti. Metai palankūs verslo pradžiai, antroji pusė gali tapti patikimu partneriu. Mergelė turėtų atkreipti dėmesį į bendras idėjas, kurios gali atnešti daug pinigų. Finansinė gerovė Triušio metais siejama su asmeniniu gyvenimu, partnerio patarimai ir pagalba padės sulaukti tam tikros materialinės sėkmės.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Romantika, stabilumas, harmonija ir šiluma – Vandens triušio metai Mergelei žada visus šeimos santykių privalumus. Horoskopas byloja apie dvasinį ir fizinį sutuoktinių artumą, pasirengimą palaikyti vienam kitą sunkiais laikais.

Vienišiai turėtų ruoštis svarbiam susitikimui, kurį lydės visos malonios romantiškos pasekmės. Mergelei patartina nebijoti naujų pažinčių, susitikinėjant būti aktyviai ir iniciatyviai. Net lengvas flirtas, peraugęs į audringą romaną, gali tapti lemtingu įvykiu.

Šio ženklo atstovams, kurie jau senokai palaiko romantiškus santykius, astrologai pranašauja tęsinį. Jiems laikas pagalvoti apie santuokos įtvirtinimą. Vestuves geriau planuoti rudeniui – tai pats tinkamiausias metas tokiam reikšmingam įvykiui. 2023 metais sudaryta santuoka garantuos tvirtus ir ilgalaikius santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms 2023 prabėgs energingoje atmosferoje – įvykiai greitai seks vienas kitą. Prie tokios dinamikos prisitaikyti galintiems šio Zodiako ženklo atstovams pasiseks – jie susidomėję imsis iniciatyvos ir griebsis pasitaikiusių šansų. 2023 metais Svarstyklės gali drąsiai investuoti į įdomius projektus, nekilnojamąjį turtą, tik joms reikia blaiviai įvertinti savo sėkmės šansus – nerizikuoti veltui, nedaryti staigių judesių, skubiai nekeisti darbo, net jei naujas pasiūlymas atrodo labai viliojantis. Veikti reikia su galva.

Karjera ir finansai

Juodojo vandens triušio metai Svarstyklėms žada materialinės padėties pagerėjimą. Jų karjera ir finansai daug priklausys nuo gebėjimo bendrauti. Šio Zodiako ženklo atstovai neturėtų ignoruoti naujų pažinčių ir rekomendacijų, kurios gali atverti naujus kelius į finansinę plėtrą. Jei Svarstyklės pradės daugiau klausytis ir klausinėti, aiškintis, lyginti kitų žmonių mintis su savo idėjomis, tada tikslų siekimas atrodys lengvas ir nesudėtingas uždavinys. Visus metus Svarstyklės turės gerinti savo reputaciją, stiprinti savo autoritetą socialiniame rate. Tokios pastangos lems gerus rezultatus.

Samdomi šio Zodiako ženklo darbuotojai rudenį galės pareikšti, kad laikas padidinti jiems atlyginimą, vadovai bus sukalbami. Rekomenduojama apsvarstyti galimybes dėl papildomų pajamų,

Svarstyklės 2023 metais gali saugiai pradėti verslą, susijusį su jų hobiu ar aistra. Investicijos atneš gerų pajamų – šio Zodiako ženklo atstovams šiemet pasiseks, jei laiku investuos pinigus į perspektyvų projektą. 2023-ieji gali būti geresnio gyvenimo pradžia. Svarstyklėms tereikia tinkamai planuoti savo finansinius reikalus, ieškoti būdų, kaip padidinti gerovę, išsikelti aiškius tikslus ir uždavinius bei juos įgyvendinti. Nepraleiskite puikios progos pakeisti savo gyvenimą!

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Svarstyklėms numatomi romantiški ir jausmingi metai. Emocijų ir jausmų audros šio Zodiako ženklo atstovams neduos ramybės nuo pat metų pradžios. Neslopinkite savo impulsų, laikas veikti, imtis iniciatyvos, nelaukiant tinkamo momento.

Vienišoms Svarstyklėms žvaigždės paruošė ne vieną staigmeną, jų laukia naujų meilės santykių pradžia. Šio Zodiako ženklo atstovams tereikia atverti širdis ir įsileisti naujus jausmus. Laikotarpiu nuo vasaros pradžios iki rudens pabaigos šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti ypač atsargūs, kad neprarastų galimo sielos draugo.

Šeimą turinčioms Svarstyklėms prireiks šiek tiek daugiau pastangų, kad santykius pakeltų į naują lygį. Energijos netrūks, tik reikės nukreipti ją tinkama linkme. Bendras poilsis, pramogos, įprastos aplinkos pakeitimas padės sustiprinti sutuoktinių santykius. Svarstyklėms patartina sušvelninti pavydo apraiškas, juolab kad tam nebus jokios priežasties.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas 2023 metais neturės kuo pasikliauti, tik savimi. Bet tai tik suteiks jam galios – įvykiai sustiprins jo intuiciją, ramybę ir gebėjimą greitai priimti teisingus sprendimus. Astrologai šio Zodiako ženklo atstovams pataria neskubėti, stengtis išvengti klaidų, atsargiai leistis į naujas pažintis ir tramdyti neigiamus impulsus. Profesinėje veikloje jis bus produktyvus ir veržlus, Jam teks spręsti daug sudėtingų problemų, ieškoti išeities iš keblių situacijų.

Karjera ir finansai

Finansinė sėkmė lydės Skorpioną – pelnas, netikėti grynųjų pinigų įplaukimai, atlyginimo padidėjimas. Darbuotojai gali tikėtis dosnių priedų, atlyginimų padidinimo kaip atpildo už gerą darbą. 2023 metai bus patys palankiausi verslo atstovams. Skorpiono verslas pasieks naują lygį, kuris leis padauginti pajamas. Tačiau Skorpionas neturėtų užmigti ant laurų, nes atsiradus dideliems pinigams didės ir atsakomybė.

Svarbiausia atsiminti apie būtinybę teisingai paskirstyti materialinius išteklius. Pinigai turi veikti, todėl investicijos, indėliai į verslo plėtrą yra tinkamas vektorius, padėsiantis didinti pajamas ir aprūpinti save ateinančiais metais. Vasaros pabaigoje galimi nedideli materialiniai nuostoliai. Skorpionui kelia grėsmę sukčiai, galimas pinigų praradimas dėl apgaulės. Net jei nemaloni situacija niekaip neįtakoja materialinės būklės, Skorpionui geriau būti budriam.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Nepaisant to, kad 2023 metais Venera valdys meilės sferą, Skorpionas neturėtų tikėtis jos dosnumo. Meilės srityje numatoma įtampa, kuri iš šio Zodiako ženklo atstovų pareikalaus nemažos kantrybės.

Vienišiai atkakliai ieškos savo antrosios pusės ir jau ims pulti į neviltį. Tačiau staigmena jų dar laukia – rudenį įvyks romantiškas susitikimas. Astrologai pranašauja, kad šis nuotykis bus trumpalaikis ir lengvabūdiškas, tačiau Skorpionas vis tiek tuo džiaugsis. O žiemą jis turėtų ruoštis lemtingam susitikimui, tikėtina, kad kartu su naujametiniu šurmuliu jis galės sutikti tikrąją meilę.

Šeimą turintis Skorpionas turėtų pasiruošti išbandymams. Sutuoktinių kovos dėl lyderystės kels konfliktus ir nesikalbėjimo periodus. Siekdami išvengti rimtų šeimos konfliktų, šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti malonesni ir švelnesni su savo sutuoktiniu. Antroje metų pusėje santykiai pagerės, sugrįš aistra ir supratimas, apdairumas ir sveikas protas padės įtvirtinti taiką ir ramybę šeimoje.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio materialinė gerovė 2023 metais išliks nepakitusi, o tai nėra blogai. Pajamos bus stabilios ir leis daugiau lėšų investuoti į saviugdą. Tas labai pravers ateityje, pavyzdžiui, kuriant naują veiklos sritį. Be to, naujas žinių bagažas padės tobulėti profesinėje veikloje arba susirasti pelningesnį darbą. Balandžio ir gegužės mėnesiais nereikėtų atidaryti indėlių, investuoti didelių sumų į verslą ir įvairias idėjas – tai gali neigiamai paveikti biudžetą. Taip pat Šauliui nepatartina 2023 metais skolinti didelių sumų net artimiems draugams ir giminaičiams.

Karjera ir finansai

Šauliui viena pagrindinių naujųjų 2023-ųjų temų bus pinigai. Šio Zodiako ženklo atstovai puoselėja daug norų 2023 metams. Juodasis triušis padės daugumai jų išsipildyti. Materialinė padėtis pastebimai pagerės, todėl galėsite sau leisti didesnes išlaidas. Šaulys galės atrasti naujų pajamų šaltinių, kilti karjeros laiptais ar net sėkmingai pakeisti darbą. Tokie pokyčiai gerokai padidins jo pajamas. 2023-ieji bus palankus laikotarpis dideliems įsigijimams, kurie pagerins gyvenimo kokybę. Šio Zodiako ženklo atstovai gali drąsiai planuoti gyvenamojo ploto plėtrą, apsispręsti persikraustyti į erdvesnį būstą. Patartina nešvaistyti pinigų smulkmenoms, geriau juos investuoti į naudingus stambius projektus arba pradėti taupyti. Geri sprendimai Triušio metais bus investicijos, taupomieji indėliai už geras palūkanas.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Šaulys Vandens triušio metais neliks vienas, nors priešingos lyties atstovai neskirs jam ypatingo dėmesio. Seniai užmegzti ryšiai išliks tvirti, šeimos ženklo atstovai turėtų kontroliuoti savo emocijas, būti išmintingi ir ramūs, kad neprovokuotų kivirčų. Apskritai 2023-ieji metai meilės dramų ir perversmų nežada, asmeninis Šaulio gyvenimas bus gana rutiniškas ir nuobodus. Laikotarpis palankus sutuoktinių santykiams stiprinti, tačiau čia svarbu viską kontroliuoti. Horoskopas rekomenduoja ieškoti balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, daugiau bendrauti su partneriu. Artimiems žmonėms prireiks dėmesio, todėl malonios staigmenos, dovanos visada bus tinkamos ir pageidaujamos, o santykiai taps tvirti ir pagrįsti pasitikėjimu.

Jei vienišam Šauliui pavyks pailsėti nuo darbų ir leisti sau atsijungti nuo nesibaigiančių rūpesčių, tai žvaigždės bus pasiruošusios suteikti jiems galimybę susikurti asmeninį gyvenimą. Lemtingas susitikimas gali įvykti vasarą, svarbiausia nepraleisti tinkamo momento ir pastebėti sau skirtą žmogų. Geriausios progos susitikti su priešinga lytimi bus viešo poilsio vietose.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio materialinė padėtis 2023 metais bus šiek tiek svyruojanti, bet nusiminti neverta. Šio Zodiako ženklo darbštumas, sumanumas ir apdairumas padės išvengti nepriteklių ir stabilizuoti situaciją. Pavasaris bus tinkamas profesinės veiklos stiprinimui – galite imtis papildomo projekto pagrindiniame darbe arba susitarti bendradarbiauti kitoje srityje. Gali paaiškėti, kad naujoji sritis bus tokia įdomi, jog Ožiaragis sumanys pakeisti darbą. Taip pat patartina rimtai užsiimti savo profesinės kvalifikacijos kėlimu ir savišvieta. Naujos žinios ir patirtis bus geriausia investicija į ateitį.

Karjera ir finansai

Prasidėjus Juodojo triušio metams, daugelis šio Zodiako ženklo atstovų pajus laisvų lėšų trūkumą. Ožiaragiui teks taikstytis su šia aplinkybe. Nepaisant to, kad pareigų darbe padaugės, piniginė vis tiek bus apytuštė. Ožiaragiui patartina apsišarvuoti kantrybe, pinigų kanalas atsidarys tik vasarą. Tada šio Zodiako ženklo atstovai jau galės sau leisti kur kas daugiau – seniai planuotus didelius pirkinius, tolimas keliones, dovanas. Vasarą pinigai Ožiaragiui pasipils tarsi iš gausybės rago. Jo lauks malonios staigmenos – dosnios premijos, piniginės dovanos, atlyginimų padidinimas, senų skolų grąžinimas. Tokių gausių finansinių dovanų nereikėtų išleisti šiaip sau, svarbu pagalvoti apie laisvų lėšų investavimą. Rugpjūčio mėnesį Ožiaragis gali atidaryti taupomąjį indėlį, investuoti į pelningą projektą. Finansai metų pabaigoje reikalaus sumanaus ir atidaus elgesio, prieš leidžiant pinigus verta viską gerai pasverti. Horoskopas įspėja apie pavojų pakliūti į sukčių gniaužtus.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

2023 metais romantiški santykiai išgyvens sąstingio laikotarpį. Vienišiai bus pasinėrę į darbus ir per daug užsiėmę, kad galvotų apie asmeninį gyvenimą. Tačiau Ožiaragiui nepatartina visai pamiršti savęs, 2023 metais reikėtų surasti laiko pasilinksminimams, pakankamai ilsėtis, atsipalaiduoti su draugais, eiti į viešus renginius. Tik tokiu atveju šio Zodiako ženklo atstovams Triušis metais galima maloni pažintis, kuri ateityje peraugs į nuoširdžius jausmus. Tokį šansą žvaigždės suteiks gegužės – birželio mėnesiais

Ožiaragis, kuris jau palaiko santykius su nuolatiniu partneriu, turėtų apsvarstyti galimybę juos perkelti į aukštesnį lygį. Šio Zodiako ženklo atstovams teks sugalvoti būdų, kaip atgaivinti buvusią aistrą ir susigrąžinti prarastą romantiką. Reikia stengtis kuo daugiau laiko leisti kartu, vaikščioti į vakarėlius, važiuoti į keliones, kartu sportuoti.

Šeimą turinčiam Ožiaragiui rekomenduojama rasti laiko dažniau pabendrauti su artimaisiais, pagaliau susidėlioti prioritetus, kas jiems svarbiau – artimieji ar darbas. Sąžiningumas ir ištikimybė santykiuose yra dviejų stipraus mylinčių širdžių ryšio garantija.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Juodojo triušio metai šio Zodiako ženklo atstovams bus kupino ryškių įvykių, netikėtumų ir iššūkių. Atsivers geros perspektyvos užsidirbti darbe. Savo asmeninį biudžetą galės pagerinti tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie nebijos sunkių užduočių ir naujos veiklos, bus ryžtingi ir aktyvūs. Socialinis ratas 2023 metais prasiplės, bet po kurio laiko paaiškės, kad nauji žmonės neverti būti Vandenio aplinkoje ir reikia jų atsikratyti.

Karjera ir finansai

2023 metų pradžioje tikėtini materialiniai sunkumai, Vandenis neturėtų leisti pinigų smulkmenoms, kad nesumažintų ir taip prasto biudžeto. Tokia padėtis išsilaikys iki pavasario vidurio, nuo balandžio pradžios stabilizuosis. Tačiau ir tada jūs turite taupyti lėšas, būti atsargūs dėl pinigų. Pagundų bus daug, tačiau Vandeniui primygtinai patariama nepasiduoti, kol akivaizdžiai nepagerės finansinė

būklė. Ilgai lauktas sąskaitos papildymas įvyks ne anksčiau kaip spalio mėn. Nuo minėto laiko Vandeniui pradės sektis. Samdomi šio Zodiako ženklo darbuotojai gali tikėtis gauti premijų, didesnį atlyginimą. Vandeniui net patariama pasinaudoti sėkmingu periodu ir įsigyti loterijos bilietus, nes didelė tikimybė išlošti. Rudens pabaigoje jis galės sau leisti įsigyti didelių pirkinių, įgyvendinti savo seną svajonę – įsigyti nekilnojamojo turto, automobilį ar išvykti į tolimą kelionę. Horoskopas perspėja apie taupymo prasmę, dalį pajamų geriau atidėti juodai dienai. Santaupų gali prireikti ir įvykus asmeninio gyvenimo permainoms.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Juodojo triušio metai neįneš daugiau romantikos ir aistros į asmeninį Vandenio gyvenimą. Jame viešpataus tam tikra įtampa ir nuobodulys..

Vienišiai gali tikėtis romantiško susitikimo nebent vasaros pabaigoje ar rudenį. Tačiau maža tikimybė, kad ryšys nebus trumpalaikis.. Vandeniui svarbu pasitikėti kitu žmogumi, o be pasitikėjimo artimi santykiai neįmanomi. Astrologai šio Zodiako ženklo atstovams pataria atverti širdį, pasitikėti simpatišku žmogumi ir stengtis mėgautis pačia akimirka. Galbūt tada Vandenis turės galimybę užmegzti romantiškus santykius su visomis maloniomis pasekmėmis.

Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie turi šeimą arba ilgą laiką palaiko artimus santykius su nuolatiniu partneriu,šiuos metus gyvens nuobodžiai ir paprastai. Per didelis įsitraukimas į darbo procesą atvėsins jausmus, aistrą ir potraukį. Santykiuose gali kilti įtampa, tikėtini kivirčai, kurie kels išsiskyrimo grėsmę. Vandenis , suvokęs rimtą pavojų, sugeba užkirsti kelią tokiai įvykių baigčiai. Astrologai jam pataria stengtis nenutolti nuo artimųjų, pasitikėti jais ir skirti daugiau dėmesio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Apskritai 2023-ieji Žuvims bus palankūs metai. Tačiau mažos bėdos vis tiek neaplenks, nors ir nesugebės sugadinti gero bendro vaizdo. Kad nemalonumų išvengtų arba juos sumažintų, Žuvims reikės iškart spręsti visas problemas, kai tik jos atsiranda, ir neatidėlioti vėlesniam laikui. Daugiau dėmesio reikia skirti artimiesiems, nes jie atsidėkos už tai ir padės susidoroti su daugybe rūpesčių. Kovo mėnesį Žuvų aplinkoje vėl gali atsirasti žmogus, kuriuo jos kadaise buvo smarkiai nusivylusios. Galima jam atleisti ir duoti dar vieną šansą, bet reikia būti apdairioms ir nepamiršti, kad tas, kas jau vieną kartą pasielgė nedorai, pasielgs taip ir antrą, kai nebesitikės gauti iš jų naudos.

Karjera ir finansai

Didelis užimtumas ir milžiniškas krūvis darbe prisidės prie Žuvų materialinės padėties pagerėjimo. Finansinė padėtis pakis į gerąją pusę ir dėl atlyginimo padidinimo, kuris įvyks pavasarį. Be to, profesionalios pastangos bus įvertintos premijomis vasarą ir metų pabaigoje.

Rudenį Žuvis finansinė sėkmė, tuo metu bus galima tikėtis loterijos laimėjimų, pelningų sutarčių ir pardavimų. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas santykiams su artimaisiais. Nepaisant nesutarimų, Žuvys turėtų atidžiai įsiklausyti į patarimus, nes būtent artimieji ar draugai gali padėti pagerinti jų finansinę padėtį. Kaip tik jie pastūmės šio Zodiako ženklo atstovus imtis verslo, kuris atneš geras pajamas. Geras pelnas laukia šeimą turinčių Žuvų, jei bus sukurtas bendras verslo projektas. Neigiamos emocijos gali pakenkti ambicingų planų įgyvendinimui, todėl Žuvims patartina tramdyti pykčio protrūkius ir viską apskaičiuoti vienu žingsniu į priekį.

Meilė ir asmeninis gyvenimas

Žuvys laikomos vienu jausmingiausių ir romantiškiausių Zodiako ženklų. Tačiau profesinis krūvis Triušio metais joms nepaliks nei laiko, nei jėgų romantikai. Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės meilės pakilimų ir nuosmukių nežada, tačiau yra paruošusios keletą malonių susitikimų pavasario pabaigoje, vasarą ir rudens viduryje. Pirmoji galimybė užmegzti romantišką pažintį Žuvims pasitaikys balandžio pabaigoje, todėl joms tuo metu dažnai derėtų išeiti pasivaikščioti į gamtą ar miesto gatvėmis, lankytis įvairiuose renginiuose.. Tikėtina, kad pasivaikščiojimo metu galėsite sutikti žmogų, su kuriuo bus įdomu leisti laiką.

Šeimą sukūrusios Žuvys sėkmingai išlaikys visus joms tenkančius išbandymus. Antroji pusė dažnai reikš nepasitenkinimą dėl dėmesio stokos. Astrologai pataria Žuvims būti aktyvesnėms santykiuose, atkreipti dėmesį į artimuosius, išklausyti juos, kad neapsunkintų situacijos. Per metus pasitaikys pora kartų, kai partneriai norės padaryti santykių pertrauką, tačiau neverta skubėti nutraukti ryšio, nes nesusipratimai bus laikini. Po sėkmingo santykių išsiaiškinimo, buvusi aistra vėl įsižiebs ir ryšys atsinaujins. Tik čia iniciatyvą teks paimti į savo rankas Žuvims, jos sugebės atgaivinti buvusias jausmus ir meilę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *