Didžiausi santykių priešai

Parodykite bent vieną žmogų, kuris nesvajotų apie idealius santykius. Tokio nesurasite. Kiekviena žmona svajoja, kad jis nerūkytų, negertų, dovanotų gėles, džiugintų siurprizais. Tačiau patirtis rodo, kad ne viskas čia taip paprasta.

Nėra paprasta sukurti tuos santykius, kokių jums norėtųsi, ir išsaugoti juos daug metų. Esama faktorių, kurie moterims trukdo tuo užsiimti: jų baimės, nepasitikėjimas savimi, sutuoktiniu, patys įvairiausi kompleksai.

Beprasmiška ieškoti konkrečios idealių santykių formulės. Tačiau galima išvengti tam tikrų konkrečių aspektų, kurie ateityje gali išklibinti bet kokius santykius.

Pirmasis priešas – televizorius. Šitas daiktas nužudo visą aistrą. Nereikia žiūrėti TV, gulint lovoje. Mokslininkai nustatė, kad pažiūrėję TV laidą ar filmą, mylintys žmonės dažniausiai tylėdami eina į lovą, nors būtent pokalbiai yra geriausia preliudija intymiems dalykams.

Sekantis priešas – naminės šlepetės. Perkeltine prasme, savaime aišku. Visiškai nesvarbu, kas kaltas, televizorius ar dar kažkas, dėl to, kad visą laiką sėdite tarp keturių sienų. Yra konkretus faktas – šeimyniniai santykiai išblėsta, praranda naujas, ryškias spalvas. Ir dar labai gerai, jei kartą į mėnesį kur nors nueinate drauge su mylimu žmogumi. Kad susigrąžintumėte romantišką atmosferą, nebijokite džiuginti savęs maloniomis kelionėmis.

Viršvalandžiai. Žmona, o ne vyras ilgiau užtrunka darbe, net iki vėlumos? Jeigu taip atsitinka, padarykite viską, kad kuo ilgiau būtumėte mylimo žmogaus glėbyje.

Dėmesio stoka. Labai dažnas santykių priešas. Kalba eina ne apie gėles ar dovanas. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip mylimas žmogus atrodo, pasirūpinkite juo, jei to reikia. Jam tai bus malonu.

Penktasis priešas – pavydas. Labai svarbus santykių faktorius – pasitikėjimas. Nesekite mylimo žmogaus, nekontroliuokite, netrukdykite jo darbo metu. Jei visa tai darysite, jam anksčiau ar vėliau kils minčių ištrūkti iš šito narvo į laisvę.

Susilaikymas. Vyrui seksas – emocinis artumas su moterimi. Moteriai – jausmas, kad ji mylima ir geidžiama. Nenuvertinkite šio faktoriaus.

Spaudimas. Nereikia daryti spaudimo, jei partneris kurį nors šeštadienį nenori eiti į svečius pas jūsų draugus. Ir tikrai neverta drausti vyrui susitikinėti su jo paties draugais ar kolegomis.

Neturite planų. Svarbu kurti bendrus planus savaitgaliams, sekantiems metams. Jeigu žengiate į priekį, darykite tai drauge.

Ir paskutinis priešas – tyla. Jeigu neturite apie ką pasikalbėti, visą laiką tylite, reiškia, tarp jūsų nebėra dialogo ir santykiai jūsų netvirti. O būna priešingai, kai vienas kalba, o kitas tyli, negirdėdamas pirmojo. Pasistenkite suprasti, kodėl sutuoktinis toks nedėmesingas pokalbiams. Galbūt vertėtų pakeisti pokalbių toną?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *