Draugystė su buvusiais gadina dabartinius santykius

Amerikiečių ekspertai padarė išvadą, kad nei vyrai, nei moterys neturėtų palaikyti ryšių su buvusiais mylimaisiais. Kaip parodė tyrimai, tai gali smarkiai pakenkti santykiams su dabartiniu partneriu.

Tyrėjai iš Pietų Floridos atliko 450 savanorių (75 % iš jų – vyrai) apklausą. Apibendrindami apklausos rezultatus ekspertai padarė išvadą, kad draugiški santykiai su buvusiu partneriu nieko gero nežada. Pavyzdžiui, tyrimai parodė, kad žmonės linkę palaikyti ryšį su savo buvusiuoju siekdami vieno paprasto tikslo – visada turėti su savimi vadinamąjį atsarginį variantą, jei nauji santykiai staiga nustotų tenkinti arba tiesiog nutrūktų.

Jei tikėti apklausos metu surinkta statistika, 40% respondentų ir toliau šiltai bendravo su savo buvusiais, net jei buvo susižadėję ar susituokę su nauju partneriu. Maždaug 90% respondentų su buvusiais kontaktavo bent porą kartų per mėnesį, o likę 10% – kiekvieną savaitę.

Mokslininkai pabrėžia, kad palaikyti santykius su buvusiaisiais – ne pati geriausia idėja. Tuo žmogus demonstruoja esamam partneriui, kad nauji santykiai jam nėra ypatingai svarbūs ir antrosios pusės praradimas jo nė kiek negąsdina – tokiam atvejui po ranka jau yra atsarginis variantas.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.