Du požymiai, kad sutikote tinkamą žmogų netinkamu laiku arba netinkamoje vietoje

Štai du pagrindiniai, dažniausiai pasitaikantys požymiai, kad sutikote tinkamą žmogų netinkamu laiku, ir kaip su tokia situacija dirbti, nežiūrint į visus sunkumus.

Jus skiria keli tūkstančiai kilometrų

Atstumas gali tapti didele kliūtimi santykiams, nepriklausomai nuo to, kiek su tuo žmogumi esate suderinami. Nors santykiai per didelį atstumą gali pavykti, jie reikalauja daug pastangų, bendravimo ir atsidavimo iš abiejų pusių.

Jei gyvenate skirtinguose miestuose, šalyse ar laiko juostose, gali būti sunku palaikyti reguliarų bendravimą akis į akį, kuris yra labai svarbus kuriant ir palaikant sveikus santykius.

Be to, logistikos problemos, susijusios su santykiais per atstumą, gali būti itin skausmingos. Tokie veiksniai kaip išlaidos transportui, laiko skirtumas ir nesuderinami tvarkaraščiai gali apsunkinti kokybišką laiko praleidimą kartu. Tai gali sukelti nusivylimo ir vienatvės jausmą, kuris galiausiai paveikia santykių dinamiką.

Žurnale „Marriage and Family Review” paskelbtame tyrime rekomenduojama laikytis pozityvaus požiūrio į santykių palaikymą, kad santykiai per atstumą būtų sėkmingi. Kalbant apie santykius per atstumą, santykių palaikymo elgesys – tai veiksmai arba strategijos, kurias partneriai naudoja, kad išlaikytų savo santykius tvirtus ir susijusius nepaisant fizinio atstumo. Tai gali būti reguliarus bendravimas internetu ir vaizdo skambučiai, virtualių pasimatymų organizavimas, prasmingų žinučių ar dovanų siuntimas ir būsimų susitikimų planavimas.

Nesate pasirengę santykiams

Net jei kas nors jums atrodo idealiai tinkantis porai, galite jaustis emociškai nepasirengę užmegzti santykius šiuo gyvenimo etapu. Taip gali būti dėl neišspręstų problemų ar traumų iš praeities arba tiesiog dėl to, kad vis dar neatsigavote po ankstesnio išsiskyrimo. Prieš užmezgant naujus santykius, svarbu duoti sau pakankamai laiko atsigauti.

Skubėjimas užmegzti santykius, kai nesate tam pasiruošę, gali lemti greitą santykių pabaigą ir nemalonias pasekmes. Emocinis nepasiekiamumas gali paveikti santykių dinamiką, sukelti nusivylimą ir įtampą tarp jūsų ir partnerio, o tai galiausiai daro žalą santykių vystymuisi ir potencialui. Didelė dalis emocinio atsikūrimo vyksta per pirmuosius metus po išsiskyrimo.

Todėl svarbu, kad prieš užmegzdami naujus santykius skirtumėte laiko išgyti ir išspręsti visas neišspręstas problemas. Užsiimkite savianalize, praktikuokite rūpinimąsi savimi ir nevenkite kreiptis pagalbos, jei atsiranda poreikis.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *