Kodėl moteris negali susirasti poros – pagrindinės priežastys

Kodėl taip atsitinka – įdomus klausimas. Psichologai teigia, kad šiuolaikinis pasaulis, nors ir kupinas labai aktyvaus bendravimo, neleidžia žmogui suprasti, kas yra tikri santykiai. Todėl jis nusivilia ir lieka vienas. Ekspertai atkreipia dėmesį į šias problemas:

Jūs (arba jis) idealizuojate santykius

Įpratę prie „Facebook” ir „Instagram”, žmonės dažnai įsivaizduoja vien tobulus vaizdus. Viskame – maiste, drabužiuose, namuose ir, žinoma, santykiuose. Ir tai – didžiulė problema.

Būtina suprasti, kad idealių santykių nebūna, kaip ir idealių žmonių. Visada bus kažkas netobulo, todėl kitą žmogų reikia iš pat pradžių, iš anksto priimti tokį, koks jis yra – su visais „tarakonais” galvoje. Ir jis nepasikeis, dėl to ieškok žmogaus, kurio „tarakonai” tavęs neerzina.

Jūs (arba jis) nesate pasirengęs santykiams

Kad santykiai teiktų malonumą, reikia būti jiems pasiruošusiems. Kitaip sakant, turite aiškiai suprasti, kad šiame gyvenimo etape jums reikia santykių. Ne todėl, kad „atėjo laikas”, bet todėl, kad jūs pati to norite.

Normalu, kad gyvenime pasitaiko momentų, kai žmogui būtina išsiaiškinti su savimi, pabūti vienam. Išspręsti savo problemas. Jei šiuo laikotarpiu pradėsite susitikinėti, kyla didelė nusivylimo rizika. Nusivylimo kartą ir visiems laikams.

Jūs (arba jis) galvojate tik apie save

Sveikas egoizmas – svarbus dalykas kiekvieno žmogaus gyvenime. Tačiau kai žmogus visuose reikaluose iškelia save į pirmą vietą, jis niekada neturės santykių.

Santykiuose labai svarbu, kad abi pusės viena kitai kažką duotų. Tada partneris jaučiasi reikalingas ir mylimas. Ir kai abu poroje jaučia, kad jie realiai vienas kitam reikalingi (ne dėl sekso, pinigų ar skanaus maisto gaminimo ir valymo paslaugų), štai tada poroje bus harmonija.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *