Geniali ir paprasta įdomaus bendravimo taisyklė, galiojanti visur ir visada

„Kai aš užsibrėžiau sau niekada nekalbėti su žmonėmis apie kitus žmones, taip įdomu pasidarė gyventi“, – prisipažįsta psichologas Jegoras Vrublevskis.

Psichologinių problemų turintiems žmonėms jis duoda vieną tikrai naudingą ir universalų patarimą. Jo patarimas nėra iš piršto laužtas, nes psichologas pats jį išbandė ir iki šiol tebesilaiko savo principo.

Jo įdomaus bendravimo taisyklė skamba taip: „Nekalbėti su pašnekovais apie kitus žmones.“

„Kai pokalbyje dalyvauja tik pašnekovas, mūsų bendravime nėra jokių „pašalinių“: nei draugų, nei pažįstamų, nei politikų, nei žvaigždžių, nei įžymybių, – aiškina savo principą psichologas. – Bendravimas pasidaro nepaprastai įdomus. Jame lieka tik mano pašnekovas ir jo santykis su manimi, aš ir mano santykis su juo. Tampa akivaizdu, kaip mes žiūrime vienas į kitą, ar mus sieja bendri interesai ir kurie iš jų tikri.“

Svarbiausia, kad šis principas padeda suvokti, ko iš tikrųjų yra vertas bendravimas, ir išvengti daugybės tuščių susitikimų.

„Anksčiau nuoširdų susitikimą ir bendravimą vis kas nors trukdydavo: tai pokalbiai „apie tą, aną, tuos“, tai telefonas. Ir dar vienas dalykas: pats tarsi būdavau šalia, kartu su žmogumi, o mano siela – kažkur toli, mintyse ar prie telefono, – prisimena J. Vrublevskis. – Anksčiau būdavo nuobodu bendrauti su žmonėmis, o dabar susidomėjimas išaugo ir pasidarė smagu. Pradėjau aiškiai pastebėti, kuris iš pašnekovų iš tikrųjų pasirengęs bendrauti, o kuris kalbasi tik iš mandagumo ar įpročio, tačiau jo mintys „sklando“ kitur.“

Ši taisyklė jam padeda branginti laiką ir nešvaistyti jo nevertiems žmonėms.

„Kai pastebiu, kad pašnekovas savo mintimis nėra su manimi, čia ir dabar, tai ir mano susidomėjimas juo iškart išblėsta“, – sako psichologas.

Pabandykite ir jūs laikytis šios taisyklės ir stengtis nekalbėti apie kitus žmones. Jūsų gyvenimas tikrai pasikeis!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *