Geri dalykai vyksta lėtai

O blogieji – greitai. Bloga žinia, praradimas, nelaimė, avarija – visa tai atsitinka greitai. Ir sulaužyti ką nors galima akimirksniu. Ypač trapų dalyką: meilę, pasitikėjimą, laimę. Prarasti pinigus galima žaibiškai. Arba pralošti visą turtą per vieną` vakarą…

O sukaupti, užgyventi turtą – visada būna ilgas procesas. Ilgai klostosi tikri nuoširdūs santykiai, meilė, draugystė. Ilga užkariaujamas pasitikėjimas ir gera reputacija. Ilgai atstatinėjama prarasta sveikata…

Maži pokyčiai paprastai būna naudingi ir konstruktyvūs. Todėl jeigu kažkas vyksta lėtai, nereikia skubinti. Ir dejuoti, žvilgčioti į laikrodį nereikia, ir prašyti mašinisto, kad padidintų greitį, nes traukinys per lėtai juda.

Geri dalykai vyksta lėtai. O blogi – greitai. Todėl jei kažkas vyksta su kliūtimis ir sunkumais, reikalauja daug sąnaudų ir dėmesio – tai dažniausiai būna geras procesas. O kas atsitinka per greitai ir žaibiškai, paprastai būna blogas dalykas.

Kad kažką sukurtume ir pagerintume, reikia skirti daug laiko ir jėgų. Žinoma, pasitaiko, kad genialus menininkas per kelias minutes nutapo paveikslą ir apmoka juo už alkoholinius gėrimus. Arba poetas sukuria genialų eilėraštį, o paskui žūsta pačiame jėgų žydėjime. Kai kurie genijai trumpai gyvena, nes tai, kas akimirksniu ateina, lygiai taip pat greitai ir nueina.

Todėl reikia susitaikyti su lėtu bei sudėtingu procesu – su verslu, sveikimu, išsilavinimu – ir dirbti toliau. Tai bus geras ir teisingas procesas.

Ir nereikia kaip Karlsonui nuolat iškasinėti persiko kauliuko, kad pamatytumėte, ar nepradėjo dar medis augti. Kada bus galima paragauti jo saldžių vaisių? Niekada, jei nuolat kapstysite ir darkysite situaciją.

Visi geri ir patvarūs dalykai retai būna spartūs. Visa, kas bloga, paprastai įvyksta akimirksniu. Toks dėsnis. Semkimės kantrybės ir guoskimės tuo, kad lėti pokyčiai paprastai būna naudingi ir konstruktyvūs.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *