Geriausi vyrai pagal Zodiaką – jų moterys pačios laimingiausios

Astrologai išskyrė tris Zodiako ženklus, kurių vyriškosios lyties atstovai yra geriausi partneriai šeimoje, lovoje, gyvenime. Santykiai su šiais vyrais yra lyg dovana, nes jie savo išrinktąsias taip myli, kad gali net ant rankų nešioti.

Mergelė

Šis Zodiako ženklas daugelio vertinamas labai prieštaringai. Tačiau iš tiesų Mergelės ženklo vyrai yra labai dėmesingi savo išrinktosioms. Jie supranta jos emocijas ir gali nustebinti savo empatija.

Šio Zodiako ženklo atstovai nesunkiai suras įdomių pokalbių temų, greitai užglaistys visus nesusipratimus ir leis savo išrinktajai jaustis saugiai. Kai myli, jie savo išrinktąją tiesiog garbina, jai nuolaidžiauja. Nepaisant to, reikėtų atminti, kad Mergelės ženklo vyrai negali atleisti tik vieno dalyko – išdavystės.

Svarstyklės

Pasak astrologų, Svarstyklių ženklo vyrai dažnai atrodo pernelyg rimti ir netgi pikti. Bet tik iš pirmo žvilgsnio. Dėl savo išrinktosios šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę kalnus nuversti. Jei jie įsimyli, tai tikrai ilgam.

Svarstyklių ženklo vyrai yra dosnūs ir niekada negaili pinigų dovanoms. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta rengti staigmenas. Tačiau jie netoleruoja melo ir gali nutraukti visus ryšius, jei supras, kad moteris vedžioja juos už nosies.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo atstovai pasirengę nešioti savo išrinktąsias ant rankų. Jie stengiasi šeimos gyvenimą paversti tikra pasaka ir yra pasirengę bet ką paaukoti dėl savo artimųjų. Jeigu jau Vandenio ženklo vyrai įsimyli, tai visam gyvenimui.

Visgi šio Zodiako ženklo atstovus lengva įžeisti. Jie netoleruoja kritikos ir gali labai nusivilti savo išrinktąja, jei ji pradės reikšti pretenzijas. Skandalai ir priekaištai ne Vandenio ženklo vyrams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *