Grandinės pjūklams ir dilema: rinktis elektrinį ar dujinį pjūklą?

Grandinės pjūklams ir pats grandininis pjūklas yra labai universalus ir labai praktiškas įrankis, kurį turėti privalo beveik kiekvienas medienos apdirbėjas ar žmogus, laisvalaikiu dirbantis su mediena. Šis įrankis yra tas, kurį tikrai rasite bet kurio sodybos ar medžio apdirbėjo parduotuvėje.

Tačiau, nepaisant to, ar esate sodybos šeimininkas, ar medkirtys, yra keletas kitų priežasčių, kodėl tikriausiai norite turėti vieną iš šių svarbių elektrinių įrankių ir jį tinkamai pasirinkti, atsižvelgę į savo poreikius.

Manevringi ir kompaktiški grandininiai pjūklai yra naudojami gana ilgą laiką, o šiuos įrenginius pasitelkia namų savininkai, miško kirtėjai, sodo darbuotojai, ugniagesiai, statybų komandos ir net kai kurie gelbėtojai. Jie yra kelių formų, dydžių, spalvų ir efektyvumo bei dažnai klasifikuojami pagal turimo variklio tipą (dujinį ar elektrinį) ir kreipiamųjų juostų ilgį.

Dujiniai ir elektriniai grandininiai pjūklai – kuris geresnis?

Jeigu domina grandinės pjūklams, tikriausiai teko susidurti su dilema dėl paties pjūklo pasirinkimo. Atsakymas į klausimą, ar elektrinis ar dujinis grandininis pjūklas yra geresnis, priklauso nuo naudojimo paskirties ir aplinkybių. Elektriniai grandininiai pjūklai tampa vis galingesni, skleidžia mažiau triukšmo, tačiau ilgam darbui reikia brangaus akumuliatoriaus. Kita vertus, dujiniai grandininiai pjūklai vis tiek gali būti galingesni, geriau pritaikyti drėgnai aplinkai, tačiau jiems reikia daugiau priežiūros.

Tiesa tokia, kad ieškodami grandininio pjūklo (arba jei domina grandinės pjūklams), būsite priblokšti dėl rinkoje siūlomų grandininių pjūklų modelių, dydžių, markių ir tipų įvairovės. Rinkoje yra šimtai prekių ženklų, todėl gali būti gana sunku atskirti kokybiškus prekės ženklus nuo pirmaujančių. Be to, prieš įsigydami grandininį pjūklą turite žinoti pagrindinę informaciją, kad išvengtumėte streso. Pavyzdžiui, jei įsigysite netinkamo dydžio grandininį pjūklą jūsų užduočiai atlikti, galite patirti nereikalingą fizinį nuovargį. Tai taip pat gali pakenkti mašinai ir jūsų darbui, todėl prarasite laiko ir pinigų.

Kitas svarbus veiksnys prieš įsigyjant grandininį pjūklą yra žinoti, koks tipas jums labiausiai tinka arba labiau atitinka jūsų poreikius. Pavyzdžiui, ieškote grandininio pjūklo ir blaškotės, ar rinktis dujinį ar elektrinį grandininį pjūklą? Ar reikia žinoti, kokio tipo grandininis pjūklas jums tiktų geriausiai? Ar bijote padaryti neteisingą pasirinkimą? Nepanikuokite.

Tai yra du pagrindiniai paprastiems vartotojams skirtų grandininių pjūklų tipai: dujiniai grandininiai ir elektriniai grandininiai pjūklai. Analogiškai atrodo ir grandinės pjūklams.

Šie pavadinimai iš esmės parodo priežastį, kodėl pjūklai skiriasi tarpusavyje. Dujiniai grandininiai pjūklai skirti dirbti su benzinu, o elektriniai grandininiai pjūklai naudoja elektrą. Dabar, kurio jums reikia jūsų užduotims atlikti? Prieš atsakydami į šį klausimą, norėtume pateikti keletą naudojimo scenarijų, kurie gali padėti nuspręsti, ar jums pirmiausia reikia grandininio pjūklo, ar ne.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *