Gyvenimas negerėja? Yra vienas būdas tai pakeisti

Jaučiatės nepatenkinti savo padėtimi, norėtumėte gyventi geriau, turtingiau, lengviau, įdomiau, bet niekas nesikeičia? Psichologai nurodo vienintelę priežastį ir dar 10 požymių, pagal kuriuos galite nustatyti, kad tai yra tikra tiesa jūsų atveju.

Gana dažnai mes girdime ir skaitome patarimus, kaip reikia mylėti save. Psichologai tikina, kad kai tik pamilsite save, jūsų gyvenimas iškart ims keistis į gerą. Tačiau kaip sužinoti, ar žmogus iš tikrųjų myli save, ar ne? Kartais mes manome, kad mylime save, bet geriau pasigilinus paaiškėja, kad taip nėra. Egzistuoja dešimt požymių, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Tipiški požymiai, kad nemylite savęs

1. Kaltės jausmas

Dažnai jaučiatės dėl kažko kalti. Net tada, kai tam nėra jokios objektyvios priežasties. Kaltės jausmas gali apimti vien nuo suvokimo, kad jums geriau sekasi už kolegas ar pažįstamus.

2. Gaila leisti lėšas sau

Jaučiate nepasitenkinimą, išleidę pinigų savo naujam drabužiui, grožio salonui ar tiesiog patikusiam daiktui. Barate save už tokias išlaidas. Mintyse skaičiuojate, kam galima buvo naudingiau išleisti tuos pinigus.

3. Jus persekioja ligos

Atrodo, kad jos kyla iš nieko. Jūs nuolat jaučiatės pavargę, išsekę ar sugniuždyti.

Gyvenimas negerėja? Yra vienas būdas tai pakeisti

4. Jūs nesirūpinate savo mityba

Dažnai persivalgote, bandydami tokiu būdu nuslopinti savo problemas. Arba maitinatės nereguliariai, dažniausiai greito maisto produktais.

5.Jums sunku paprašyti kitų pagalbos ir pasakyti „ne“

Jūs negalite niekam atsakyti neigiamai, net jei prašymo vykdymas labai jus vargina.

6. Jūs priklausomi nuo svetimos nuomonės

Sunkiai pakeliate, kai sužinote, kad kažkas kalba apie jus nemalonius dalykus. Jūs visą laiką stengiatės būti geri visiems.

7. Kai jums sako komplimentą, jūs jaučiatės nejaukiai

Norite prasmegti skradžiai žemę, kai jums atrodo, kad nesate nusipelnę tokių pagyrimų ar komplimentų.

8. Jūs nemėgstate žiūrėti į save veidrodyje

Jūsų atvaizdas sukelia jums nepasitenkinimą, o kartais net pasibodėjimą.

9. Patiriate nesėkmes asmeniniame gyvenime

Negalite surasti sau tinkamo gyvenimo palydovo. Jeigu jau sukūrėte šeimą, tai joje kyla įvairūs konfliktai, pasitaiko neištikimybė.

10. Jūs nesirūpinate savo išvaizda

Jūs prastai ir nestilingai rengiatės, nesilaikote higienos taisyklių ir pan.

Kiek punktų jums tinka? Jeigu jų suskaičiavote gana daug, nenusiminkite. Savo problemų suvokimas – jau kelio link jų sprendimo pradžia. Dirbkite su savimi, taisykite situaciją. Tada tikrai ateis diena, kai jūs neabejotinai galėsite sau pasakyti, kad mylite save. Ir gyvenimas pradės pamažu keistis į gerąją pusę.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *