Gyvenime galime mylėti tik tris žmones – ir kiekvieną dėl savos priežasties

„Meilė yra tik žodis, kol kas nors neateina ir nesuteikia jam prasmės“.

Kai kas sako, kad tikrai mylėti galima tik kartą gyvenime. Kiti mano, kad meilė yra begalinė. Tačiau šiandien kalbėsime apie tai, kad visi galime iš tikrųjų įsimylėti tik tris žmones – ir kiekvieną dėl ypatingos priežasties.

Pirmoji meilė dažniausiai aplanko jauname amžiuje. Tai idealistinė meilė, panaši į pasakas, kurias skaitydavome vaikystėje. Tikime, kad tai bus vienintelė meilė visą likusį gyvenimą, ir nesvarbu, kad kartais tenka peržengti save, savo principus, kad tik viskas pavyktų, nes giliai tikime, kad taip ir turi būti. Nes šioje pirmoje meilėje mums svarbu, kaip mus suvokia kiti, o ne tai, ką mes jaučiame. Tai meilė, kuri atrodo teisinga.

Antroji meilė yra pati sunkiausia. Ta, kuri mums suteikia gyvenimo pamokų apie tai, kas mes esame, ko norime ir kaip turėtume būti mylimi. Tai meilė, kuri skaudina – per melą, manipuliavimą ar išdavystę. Mums atrodo, kad viską darome kitaip nei pirmą kartą, bet iš tikrųjų viskas taip pat. Atrodo, kad norime ištaisyti praeities klaidas, tikėdamiesi, kad šį kartą viskas baigsis kitaip. Tačiau paprastai, kad ir kaip stengtumėmės, viskas baigiasi dar blogiau.

Tai gali būti nesveiki, neharmoningi ar net savanaudiški santykiai. Tai gali būti prievarta – emocinė, psichologinė ar net fizinė. Apskritai, daug dramos. Ir šie amerikietiški emocijų kalneliai mus laiko ir nepaleidžia. Kai viskas gerai, pradedame tikėtis geriausio. Bet tada prasideda kitas pakilimas ir nuosmukis. Tai meilė, kurią norime padaryti teisinga.

Ir trečioji meilė yra ta, kurios niekada nesitikime. Ta, kuri mums atrodo visiškai netinkama, kuri sugriauna visus idealistinius meilės paveikslus kuriuos sau piešėme. Meilė ateina taip lengvai, kad atrodo neįmanoma. Tai ryšys, kurio negalime paaiškinti, jis mums pakerta kojas, nes nebuvome tam pasiruošę.

Tai meilė, kai sutinkame žmogų ir viskas savaime susidėlioja: nėra nei lūkesčių, nei spaudimo kas kaip turėtų elgtis. Tiesiog mus priima tokius, kokiais esame, ir tai tiesiog nuostabu. Mes ne taip įsivaizdavome savo meilę. Tačiau tai meilė, kuri  yra teisinga. Tai meilė, kuri padeda suprasti, kodėl nepasisekė su kitais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *