Žalingi mąstymo stereotipai, neleidžiantys praturtėti

Neretai pasitaiko, kad klaidingos nuostatos, kurias perėmėme iš vyresniosios kartos, įsitvirtina mūsų galvose ir trukdo judėti pirmyn. Mintys juk yra materialios, jos formuoja mūsų sąmonę, daro įtaką mus supančiai realybei. Problemos suvokimas jau yra jos sprendimo pradžia.

„Negimėme turtingi, tad nėra ko ir norėti“

Mintys apie tai, kad jums trūksta kompetencijos ar esate nenusipelnę gyventi geriau, transformuojasi į gailestį sau. Kompleksai ir baimės, gimdantys nepasitikėjimą savimi ir žemą savivertę, neleidžia išeiti iš komforto zonos ir pradėti veikti.

„Centas prie cento – euras“

Taupymas kartais būna absurdiškas dalykas. Tai yra amžinojo vargšo įprotis. Iš tikrųjų praturtėti galima tik didinant pajamas, o ne stengiantis išsaugoti centus. Sutikite, kad nukainotų prekių pirkimas nepadarys jūsų turtingesnio. O atidėti 10 proc. pajamų – gera idėja. Ir neverta painioti dosnumo su švaistymu. Atsisakykite beprasmiškų pirkinių.

„Per sunkus darbas, tačiau pinigai reikalingi“

Sunkiai triūsiant nekenčiamame darbe negalima patirti sėkmės. Žmonės praleidžia didžiąją dienos dalį darbo vietoje. Nejaugi esate pasirengę sugaišti visą savo gyvenimą nepasitenkinimui darbu? Vergovė seniai panaikinta, todėl ieškokite užsiėmimo, kuris būtų jums prie širdies.

„Ne piniguose laimė. Ir turtuoliai verkia“

Žinoma, pinigai neužtikrina laimės ir gerovės visose sferose. Tačiau sutikite, kad liūdėti limuzine yra kur kas geriau nei sausakimšame autobuse. Pinigai – potencialios galimybės, troškimų ir gyvenimo programų realizavimo laisvė.

„Gyvename vieną kartą“

Taip mąsto žmogus, kuris nori gauti greitų pinigų, ima kreditus, skolinasi ar dalyvauja finansinėse avantiūrose. Tokia elgsena yra pragaištinga. Momentinės naudos siekimas – vargšo požymis. Reikia blaiviai įvertinti perspektyvas, kruopščiai viską apskaičiuoti, o ne skolintis pinigų spontaniškiems poreikiams, kad trumpą laiką „pagyventumėte gražiai“.

Svajingumas, pasyvumas ir viltys, kad įvyks koks nors stebuklas, kuris išspręs problemas, deja, yra skurdžiaus mentaliteto bruožai. Išguikite iš savo galvos klaidingas finansines nuostatas ir stereotipus, kitaip nepajudėsite iš vietos. Ir prisiminkite, kad sėkmingas žmogus pats yra savo laimės kalvis.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *