Į orkaitę įdedu aliuminio foliją. Poveikis pranoko drąsiausius mano lūkesčius

Turbūt nieko nėra sunkiau nei išvalyti senas apdegusias žymes orkaitėje. Laimei, sumanaus triuko dėka galite išvalyti orkaitę ir pasiekti puikių rezultatų be ilgo ir varginančio šveitimo. Štai kaip išvalyti orkaitę naudojant du daiktus iš virtuvės.

Orkaitės valymas nėra lengva užduotis. Jei reguliariai jos nevalysite, joje liks daug riebalų ir pridegusių likučių, kuriuos labai sunku pašalinti tradiciniais metodais. Situaciją dar labiau apsunkina tai, kad valyme neturėtų būti naudojamos stiprios cheminės medžiagos. Kad jūsų darbas būtų lengvesnis, verta naudoti netradicinius metodus.

Kodėl turėtumėte kruopščiai išvalyti orkaitę?

Senų riebalų pėdsakai orkaitėje gali greitai atgrasyti. Tokie neišvalyti likučiai neigiamai veikia ruošiamų patiekalų kokybę, skonį ir kvapą. Dėl šios priežasties po kiekvieno naudojimo turėtumėte kruopščiai išvalyti orkaitę.

Kaip valyti orkaitę?

Priešingai nei atrodo, jums nereikia stiprių cheminių medžiagų, kad išvalytumėte apdegusią orkaitę. Viskas, ko jums reikia, yra indaplovės tabletė ir aliuminio folija!

· Ant indaplovės tabletės užpilkite nedidelį kiekį karšto vandens. Palaukite, kol ji visiškai ištirps.

· Pamirkykite kempinę skystyje ir nušveiskite orkaitės stiklą, vidų ir groteles.

· Jei kuris nors iš elementų yra labai nešvarus, naudokite aliuminio foliją.

· Nešvarų paviršių kruopščiai sudrėkinkite vandeniu, naudodami ištirpintą indaplovės tabletę, o tada uždenkite folija, kad valoma vieta sušiltų ir valymo priemonė lengviau ištirptų nešvarumus.

· Palikite orkaitę uždengtą folija mažiausiai 2 valandas, o jei nešvarumai labai stipriai prilipę – ilgiau.

Koks yra šio metodo poveikis?

Praėjus nurodytam laikui, nuimkite aliuminio foliją. Apatinėje jos pusėje turi būti matomų ištirpusių nešvarumų pėdsakų. Susukite foliją į rutulį ir iššveiskite orkaitėje likusius maisto likučius. Tai pagaliau turėtų pašalinti visus nešvarumus. Galiausiai nuvalykite likučius švaria kempine. Jums gali tekti pakartoti šį veiksmą keletą kartų, kad pašalintumėte visus nešvarumus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *