Įberkite šios priemonės į vandenį ir pamirkykite nešvarų šepetį. Jis bus kaip naujas

Druska naudinga ne tik gaminant maistą ir valant virtuvę. Ji taip pat gali padėti išvalyti įvairius daiktus. Siūlome pasinaudoti paprastomis gudrybėmis, kurios jums tikrai pravers!

Lygintuvo valymas

Svarstote, kaip sugrąžinti užkalkėjusio lygintuvo spindesį? Ši gudrybė padės atnaujinti lygintuvą ir pašalins nudegimų žymes.

Ant lyginimo lentos patieskite pergamentinį popierių ir pabarstykite druska, kurią vėliau „išlyginkite“. Tęskite šią operaciją, kol pašalinsite visus nešvarumus.

Šluotos patvarumo užtikrinimas

Jei ką tik įsigijote naują šluotą, galite pasirūpinti, kad ji tarnautų kuo ilgesnį laiką.

Sumaišykite 0,5 stiklinės acto su 0,5 stiklinės druskos. Į gautą tirpalą panardinkite šluotą ir palikite 30 minučių pamirkti.

Šluota bus kur kas patvaresnė: praeis tikrai nemažai laiko, kol jums prireiks įsigyti naują gaminį. Šią gudrybę galite išbandyti ir tada, jei šluota yra susidėvėjusi arba nešvari.

Gudrybė, kuri pravers kritinėse situacijose

Mėgstate vakare atsipalaiduoti ant sofos su taure vyno rankoje? Tikėtina, kad bent kartą esate susidūrę su nemalonia situacija, kuomet raudonas vynas išsilieja ant kilimo ar ant baldų.

Niekam ne paslaptis, kad raudonojo vyno dėmių šalinimas gali pareikalauti tikrai nemažų pastangų, todėl siūlome išbandyti šią paprastą gudrybę.

Jei šiek tiek raudonojo vyno išsipiltų ant kilimo, sofos ar ant kitų minkštų baldų, suteptą vietą gausiai pabarstykite druska, kuri sugers visą skystį. Kai druska išdžius, suteptą vietą tiesiog išsiurbkite, o vyno likučius nuvalykite vandeniu ir plovikliu suvilgyta kempine. Dėmę pašalinsite be jokio vargo!

Jei baltos medvilninės servetėlės papilkėjo…

…tada išbandykite šią gudrybę! Pamirkykite jas 24 valandas pasūdytame vandenyje ir išskalbkite kaip įprasta: servetėlės atgaus buvusį baltumą!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *