Impulsyvumas ir teisuolio pozicija: kurie Zodiako ženklai nemoka susivaldyti

Nesubalansuotiems žmonėms labai sunku gyventi, nes jie nemoka susivaldyti, dažnai pratrūksta ir išlieja savo emocijas ant kitų. Dėl to jie patenka į nemalonias situacijas ir dramatiškus įvykius, patys komplikuoja savo padėtį. Dažniausiai emocijų nemokančių valdyti žmonių pasitaiko tarp trijų Zodiako ženklų: Svarstyklių, Šaulio ir Žuvų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai nuolatos stengiasi siekia pusiausvyros, tačiau būtent šie suaktyvėję bandymai verčia jų vidinių svarstyklių dubenis nuolat svyruoti nuo vieno kraštutinumo prie kito..

Svarstyklės gali arba nevaldomai juoktis ir džiaugtis gyvenimu, arba staiga be jokios ypatingos priežasties akimirksniu pradėti verkti. Nors, žinoma, priežastis joms yra. Pavyzdžiui, liūdna istorija, kurią jos išgirdo iš kito žmogaus, arba naujienos apie tragiškus įvykius, įvykusius kitoje pasaulio pusėje.

Svarstyklės visada skausmingai suvokia net tai, kas jų asmeniškai neliečia, ir negali sulaikyti emocijų. Dažnai jos manipuliuoja žmonėmis, kad sužadintų juose gailestį ir užuojautą. Dėl šios priežasties Svarstyklės gali prarasti draugus ir pritraukti rūpesčių į savo gyvenimą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Impulsyvus ir energingas Šaulys visada kovoja ir konfliktuoja su išoriniu pasauliu. Net tada, kai jam sekasi gerai ir jokie priešai jam negrasina, jie stengiasi juos aptikti ir pulti pirmas. Šaulys visada ieško kaltų dėl savo asmeninių nesėkmių ar dėl viso pasaulio tariamo netobulumo. Ir jis visada atranda kitų klaidas bei trūkumus ir kritikuoja juos.

Dėl karšto ir nepermaldaujamo būdo Šaulys dažnai praranda draugus ir susikivirčija su artimaisiais. Jam labai sunku susivaldyti dėl sustiprėjusio kritiškumo jausmo ir nenuginčijamo įsitikinimo savo teisumu. Noras bet kokia kaina apginti savo nuomonę, įrodyti savo tiesą dažnai sukelia neigiamų pasekmių.

Pykčio ir nevilties ištiktas Šaulys gali pasielgti nenuspėjamai, tapti agresyvus ir net pavojingas, nes nevaldo savo veiksmų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra svajotojos ir romantikės, gyvenančios savo iliuzijų ir teisingumo idėjų pasaulyje. Kai kas nors sutrinka pažįstamame pasaulyje ir Žuvys pradeda jausti diskomfortą, jos ima kištis į įvykius.

Be to, kuo stipresnė konfrontacija, tuo didesnį spaudimą daro Žuvys, stengdamosi pakeisti situaciją. Jų sulaikyti ir nuraminti bus neįmanoma. Padidėjęs teisingumo jausmas lengvai perauga į pyktį ir neleidžia Žuvims valdyti savo emocijų. Jos nenurims, kol nepasieks savo.

Šis charakterio bruožas dažnai trukdo Žuvims kurti normalius santykius šeimoje ar darbo kolektyve. Tačiau dėl jo Žuvys stengiasi atidžiau rinktis draugus ir gyvenimo palydovą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *