Interneto greičio matuoklė: kodėl verta ja pasinaudoti ir kaip išmatuoti interneto greitį?

Interneto greičio matuoklė yra puikus būdas įvertinti tinklo ryšio ir interneto paslaugų teikėjo našumą.

Atlikus greičio testavimą, pateikiama išsami informacija apie atsisiuntimo greitį, įkėlimo greitį, delsą ir kitus veiksnius, turinčius įtakos interneto naudojimui. Žinodami šiuos matavimus galite optimizuoti interneto ryšį, kad našumas būtų geresnis. Pats metas plačiau aptarti interneto greičio tikrinimo įrankių naudojimo pranašumus.

Proga įvertinti interneto našumą Jūsų namuose ar biure

Interneto greičio matuoklė, testavimo programos suteikia informacijos apie jūsų namų ar verslo tinklo ryšio našumą. Galite greitai nustatyti galimas sritis, kurias reikia tobulinti, išbandydami įvairius aspektus, pvz., delsą ir atsisiuntimo greitį. Jei jūsų ryšys per lėtas arba nepatikimas, tai gali sukelti keli veiksniai, įskaitant sugedusią aparatinę įrangą arba kabelius.

Laiku atliktas, kokybiškas interneto greičio testas gali padėti tiksliai nustatyti problemą, kad galėtumėte imtis veiksmų jai išspręsti.

Galimybė palyginti skirtingus interneto planus

Kai perkate interneto paslaugų planą, suprasti dabartinius interneto greičio testo rezultatus gali būti naudinga lyginant tiekėjų apsipirkimą. Taigi, čia pasitarnauja interneto greičio matuoklė.

Ankstesnių bandymų rezultatų stebėjimas yra etalonas, todėl žinote, ar naujas planas iš tikrųjų užtikrina didesnį greitį nei anksčiau. Interneto greičio testavimas leidžia palyginti skirtingų teikėjų rezultatus ir priimti labiau pagrįstus sprendimus renkantis interneto tiekėją arba paslaugų planą.

Jūsų ryšio stebėjimas laikui bėgant

Kai kurie interneto paslaugų teikėjai ne visada gali įvykdyti savo pažadus dėl reklamuojamo greičio ir nuoseklaus veikimo. Paprastas būdas stebėti jų našumą – laikui bėgant atlikti interneto greičio testus. Tai leis jums pastebėti bet kokias našumo tendencijas, kurios rodo, kad gali kilti problemų su jūsų teikėjo teikiama paslauga. Taip pat turėtumėte apsvarstyti galimybę atlikti periodinius testus, jei kyla problemų, susijusių su srautu arba balso per interneto protokolu (VoIP), pvz., buferio arba prasta skambučio kokybė, nes tai taip pat gali reikšti prastą tinklo ryšį arba lėtą atsisiuntimo / įkėlimo greitį. IPT.

Interneto greičio matuoklė: patarimai

Kad interneto greičio matuoklė parodytų tikslius rezultatus, nepamirškite atlikti kelių svarbių veiksmų:

● Prijunkite įrenginį (nešiojamąjį / stalinį) tiesiai prie interneto maršruto parinktuvo naudodami LAN (taip pat žinomą kaip eterneto) kabelį. Taip siekiama panaikinti bet kokius „WiFi“ trikdžius, kurie gali kilti tarp jūsų vidinio „WiFi“, kitų įrenginių arba jūsų kaimynų įrenginių.

● Būtinai uždarykite visas papildomas programas, kurios gali naudoti jūsų interneto ryšį, įskaitant GDrive, Dropbox, Youtube, Spotify, Netflix ir kt.

● Uždarykite visas nenaudojamas programas, nes programai ar įrenginiui, kuris matuoja Jūsų interneto greitį, reikės visos prieigos prie jūsų procesoriaus.

● Atjunkite visus kitus įrenginius nuo interneto. Šie įrenginiai apima išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius televizorius, medijos leistuvus, stalinius kompiuterius, nešiojamuosius kompiuterius ir kt., bet jais neapsiribojant, nes galima išbandyti tik nepanaudotą turimą pralaidumą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *