Ir vėl mane paliko. Santykiuose daromos klaidos

Norėtųsi papasakoti apie tai, kas, mano manymu, labiausiai trukdo moterims kurti ilgalaikius ir harmoningus santykius. Panagrinėkime tipiškas klaidas ir pradėkime nuo labiausiai paplitusios.

Užmirštame save, savo interesus, savo gyvenimą. Beveik kasdien susiduriu su šia situacija konsultuodama. Atsirado vyriškis ir viskas – pasaulis ištirpo, jis tapo visatos centru. Nei mielų pasisėdėjimų su draugėmis su vyno bokalu, nei bendrų žygių po parduotuves, viskas – niekas daugiau nebedomina. Mielosios moterys, taip negalima! Vyriškis, žinoma, puiku, tačiau tai tik dalis gyvenimo. Ir kai santykiai patenka į aklavietę, kas yra visiškai natūralu, moterį užgriūva pasaulio pabaiga, juk dėl jo ji atsisakė visko pasaulyje. Faktiškai ji atsisakė paties savo gyvenimo.

Nutylime nuoskaudas. O dar geriau bausti vyrą atsisakant užsiimti seksu ir tegu jis lanko ekstrasensų ir aiškiaregių kursus, kad atspėtų, kas jums nepatinka santykiuose. Vieną gražią dieną šitos moteriškos kvailystės jam įkyrės ir jis bus absoliučiai teisus.

Pastoviai burbame ir rodome nepasitenkinimą. Jei norite pokyčių – pradėkite nuo savęs. Keičiamės mes – keičiasi elgesys ir požiūris į aplinkinius. Jeigu nepatinka absoliučiai viskas, yra paprastas ir veiksmingas sprendimas – išeik.

Vaidiname princesę, kurią reikia pastoviai iš naujo užkariauti ir stebinti. Saldainių-gėlių periodas, kad ir kaip būtų gaila, turi pabaigą, o ir amžinos šventės gyvenime nebūna. Santykiai – tai dviejų žmonių darbas. Norisi šventės? Susikurk ją pati.

Reikalauti. Nesibaigiančios pretenzijos iš serijos „tu privalai” užmuš kitam žmogui bet kokį norą ką nors daryti. Ar mokame mes pačios tenkinti savo poreikius arba teisingai save motyvuoti, kad pačioms norėtųsi kažką daryti?

Amžinai tartis su draugėmis, mama, teta ir kaimyne Maryte. Ir, juo labiau, brukti jų išsakytus argumentus savo vyrui. Jos turi savo gyvenimą, savas pažiūras ir savus santykius. Išmok suprasti, ko reikia būtent tau pačiai ir mąstyk savo galva.

Numoti į viską ranka. Negrįžo nakvoti – bala nematė, pasitaiko. Pamiršo pasveikinti su gimtadieniu – pasitaiko. Jeigu negerbiate savęs, tai ir kiti jūsų negerbs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *