Iš tiesų jūs neturite vyriškio, jei…

Nustatyti, ar jūs turite vyriškį, labai lengva.

Jau trečius metus atsakinėju į penktadieninius mergaičių klausimus ir visą tą laiką mane neramina vienas momentas. Vidutiniškai penktadieniniai klausimai būna 3 rūšių.

1. Neturiu vyriškio, man blogai ir baisu, aš užsiknisau kovoti už gyvenimą viena plius mane visi skriaudžia, ką daryti, kur paimti vyriškį?

2. Turiu vyriškį, bet mane visi skriaudžia, aš užsiknisau kovoti už gyvenimą, man blogai ir baisu, ką daryti?

3. Turiu vyriškį, bet mane tas vyriškis skriaudžia, man blogai ir baisu, plius aš užsiknisau kovoti už gyvenimą, ką daryti?

Terminologijos klausimas

Tai atrodo taip, lyg kalbėtume apie skirtingas situacijas. Pirmo atvejo problema suprantama – nėra vyriškio. Nėra kam padėti, nėra kam užstoti, nėra kam paguosti.

Todėl blogai ir baisu. Visais kitais atvejais vyriškis yra, todėl manoma, kad problema ne čia. O kažkur kitur. Ir žmogui blogai ir baisu dėl kažkokios kitos priežasties. O šios problemos žmogus neturi, tai kitas atvejis.

Taip situacija „blogai ir baisu“ pasidalija į 3 atvejus. Blogai ir baisu, nes nėra vyriškio. Blogai ir baisu, nes vyriškis yra, bet nieko nedaro. Blogai ir baisu, nes vyriškis yra, ir jis daro blogai ir baisu.

Jei visos 3 lygtys teisingos ir pirmoji jų dalis sutampa – tai reiškia, kad antrosios šių lygčių dalys irgi lygios viena kitai. „Vyriškis yra, bet vis tiek blogai ir baisu“ ir „vyriškis yra, todėl blogai ir baisu“ lygu „vyriškio nėra“.

Tai ne 3 skirtingi atvejai. Tai vienas ir tas pats atvejis ir jis aprašomas pirmąja lygtimi. Jei jums blogai ir baisu, tai reiškia, kad vyriškio jūs neturite. Terminologijoje įsivėlė klaida.

Jei jūsų vyras neparneša pinigų ir jūs plušate uždirbdama visiems – jūs neturite vyriškio.

Jūs turite kambarioką, tempiantį maistą iš jūsų šaldytuvo. Jei jūsų sugyventinis uždirba tik sau, o jūs plušate pati, kad prasimaitintumėte – jūs neturite vyriškio.

Jūsų namuose už dyką svečiuojasi pažįstamas.

Jei jums skubiai ir beviltiškai reikia pinigų, o jūsų vaikinas jums žvaliai atsako, kad visiems būna sunkių laikų ir viskas susitvarkys – jūs neturite vyriškio. Turite bičiulį, ir net nelabai artimą.

Jei jums širdies priepuolis, o jūsų meilužis telefonu komanduoja „skubiai bėk pas gydytoją“ – jūs neturite vyriškio. Turite šiltą ir atjautų Facebooko draugą.

Jei jūs verkiate, o jūsų mylimasis pataria jums nesinervinti dėl niekų ir neprisigalvoti – jūs neturite vyriškio. Pagal artumo laipsnį tai maždaug taksistas.

Jei žmogus turi vyrišką anatomiją ir laikas nuo laiko net ją jums įkiša – tai nereiškia, kad „jūs turite vyriškį“.

Nustatyti, ar jūs turite vyriškį, laba lengva. Jei jį turite, jums neblogai ir nebaisu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *