Jau trys mėnesiai kaip judu drauge. Ko tikėtis šiuo svarbiu momentu

Nutarėme papasakoti jums apie įvykius, kurių reikia laukti, išbuvus drauge tris mėnesius laiko.

Netikėtai pajuntate, kad visa tai vyksta iš tikrųjų. Suprantate, kad dabar jūs išties nevienišas žmogus. Per pirmuosius santykių mėnesius laikas bėga labai greitai ir kol nepasiekiate šio savotiško „kontrolinio taško”, galite net nesuvokti, kiek ilgai esate drauge.

Daugiau ginčijatės ir nesutariate. Kuo labiau vienas prie kito priprantate ir atsipalaiduojate, tuo didesnė nedidelių kivirčų tikimybė. Tai absoliučiai normalu, jūs gi, galų gale, ginčijatės su draugais ir giminaičiais? Greičiau netgi atvirkščiai – nedideli konfliktai yra požymis, kad jus drauge komfortiška.

Judu abu žinote apie abipusį prisirišimą, dėl to nedidelis ginčas dėl kokių nors smulkmenų neapvers jūsų santykių valties. Jūs pasiekėte etapą, kai jau galite nebijoti, jog kokia nors smulki klaida atbaidys partnerį.

Panikuojate. Pasiekę trijų mėnesių lemiamą momentą, daug žmonių pajunta įsipareigojimų baimę. Suprantate, kad esate santykiuose ir, kad ir kaip mylėtumėte partnerį, galite atsidurti spąstuose ir susimąstyti, ar nevertėtų viso to nutraukti ir pradėti susitikinėti su kuo nors kitu.

Daugumai žmonių šita panika labai greitai praeina, nepalikusi jokių pėdsakų. Bet jeigu ji užtrunka ilgėliau ir jūs išties imate galvoti apie bėgimą, būtina rimtai susimąstyti apie savo jausmus.

Jaučiate, kad esate artimi vienas kitam kaip niekada anksčiau. Jei viskas klostosi gerai, ryšys tarp jūsų natūraliu būdu stiprėja. Jūs jau tris mėnesius drauge ir pradėjote vaidinti vis didesnį vaidmenį vienas kito gyvenime. Judu toliau artėjate, o judviejų planai darosi vis labiau bendri.

Pagaliau galite lengviau atsikvėpti. Didžiulis šio santykių etapo privalumas – galite nustoti nerimauti, kodėl jis/ji neskambina ar tučtuojau neatsako į jūsų žinutę. Judu išties vienas kitam patinkate ir dabar galite šiek tiek atsipalaiduoti.

Pasireiškia jūsų tikroji prigimtis. Tai gali tapti tiek malonumu ir palaima, tiek prakeikimu. Dauguma mūsų per pirmuosius pasimatymus stengiasi pasirodyti iš gerosios pusės. Norisi padaryti gerą įspūdį, dėl to dedama daug pastangų – ideali tvarka namuose, puikios manieros už stalo ir t.t.

Laikui bėgant, priprantate vienas prie kito ir visas tas spindesys pradeda blukti. Galite pastebėti anksčiau slėptus partnerio įpročius, jis/ji gali jums papasakoti kažką tokio, ko nenorėjo sakyti anksčiau. Nors suvokimas, kad partneris, pasirodo, yra netvarkingas žmogus, gali jus šiek tiek apstulbinti, pasistenkite surasti ir teigiamų pusių. Pavyzdžiui jis/ji greta jūsų jaučiasi taip komfortiškai, kad pagaliau gali atsipalaiduoti ir būti savimi.

Jūs jau galite ištarti tuos tris žodžius. Jeigu iki šiol to nepadarėte, tai po trijų mėnesių santykių tikriausiai jau susimąstėte, jog pagaliau reikėtų pasakyti „Aš tave myliu”. Visi santykiai, žinoma, plėtojasi savu greičiu, ir jeigu nesate pasiruošę – neskubinkite įvykių. Tačiau po trijų mėnesių mes dažniausiai pažįstame vienas kitą pakankamai gerai, kad nuspėtume, kokia bus reakcija į tuos žodžius.

Dabar jūs pilnavertė pora. Pradedate pastebėti, kad vis dažniau sakote „nes”, „mus”. Dabar jūs pora ir daug ką darote drauge. Žmonės laiko jus pora ir jūs leidžiate laiką su tokiomis pat poromis. Dabar judu išties esate „mes”.

Keičiasi seksualinis gyvenimas. Tai visiškai normalu ir neturėtų kelti jums nerimo. Kai pradedate jaustis su partneriu komfortiškai ir reguliariai būnate kartu, vienas iš jūsų arba abu gali šiek tiek atvėsti sekso prasme. Pats paprasčiausias paaiškinimas – mes pradeda jausti pasitikėjimą, žinome, kad seksas nuo šiol bus reguliarus ir nėra būtinybės pulti juo užsiimti vos tik pasitaikė pirma proga.

Be to, mes priprantame vienas prie kito ir galime mėgautis tiesiog drauge leidžiamu laiku, skirtingai nuo pradinio periodo, kai seksas buvo vienas iš būdų išreikšti savo jausmus, kol dar tiek nesuartėjome, jog pradėtume apie juos kalbėti.

Pamažu tirpsta romantika. Tai irgi nutinka dėl to, kad partneriai vienas prie kito pripranta, jūs žinote, kad galite puikiausiai praleisti laiką tiesiog sėdėdami drauge ant sofos, tai kam tos nereikalingos pastangos, kam grūstis į kokį nors restoraną? Kuo labiau jums patinka tiesiog pabūti dviese, tuo mažiau pastangų.

Puiku, žinoma, jei kyla noras pavaišinti vienas kitą ir leisti pasijausti partneriui geidžiamu ir nepakeičiamu, tačiau neišsigąskite, jei staiga pasijusite gulintis ant sofos su naminėmis kelnėmis, šlemščiančiu picą ir plepančiu visokius niekus.

Jūsų gyvenimai palaipsniui susilieja. Jau turbūt pastebėjote, kad daugiau laiko su draugais praleidžiate būtent kaip pora. Iš pradžių jūs bandėte mąstyti, kokiu būdu galima būtų įsijungti į vienas kito gyvenimą. Tačiau po trijų mėnesių judu tikriausiai susipažinote su jo/jos draugais, o gal ir giminaičiais, gyvenimai palaipsniui susipina, susilieja vienas su kitu.

Susilpnėja psichologinė gynyba. Dabar jūs jau pakankamai gerai pažįstate vienas kitą ir galite atsipalaiduoti, pasidalinti jausmais, atsiverti išties svarbiose sferose. Tai gali padėti sutvirtinti santykius ir paskatinti partnerį atsiverti jums. Suartėję, imsite dalintis gilesnėmis emocijomis, paslaptimis, viskuo, kas jus jaudina.

Į paviršių išplaukia jūsų keistenybės. Dabar, kai pripratote prie vienas kito kompanijos, išplaukia įvairios keistos jūsų charakterio savybės. Tai ypatingai įdomus etapas, nustojate jausti, jog privalote būti idealūs, daugiau nesidrovite savo keistumų ir leidžiate jiems pasireikšti.

***

Taigi, perskaitę viską, kas čia buvo parašyta apie „trijų mėnesių prakeikimą”, turėkite galvoje, kad šiame etape yra begalė stebuklingų momentų. Jūs pradėsite realiai gerbti žmogų, su kuriuo tiek laiko išbuvote kartu, ir galite daug kuo su juo pasidalinti.

Jeigu jus neramina, ar šie pokyčiai santykiuose yra normalūs, tai atsakymas vienareikšmis – taip. Laikui bėgant, viskas keičiasi ir kol jus abu tai patenkins, priešintis pokyčiams nėra jokio reikalo.

Priešakyje jūsų laukia dar daug etapų ir lūžių santykiuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *