Jausmai, bylojantys, kad šis žmogus – ne jūsų

Kaip suprasti, „mano“ ar „ne mano“ yra šis žmogus? Atrodytų, kad jeigu jis mano, tai egzistuoja kažkokia garantija amžinai meilei ir laimingam gyvenimui. Žinoma, tokių garantijų niekas neduos (išskyrus galbūt Viešpatį Dievą), o ir konkrečius požymius išskirti sunkoka.

Tačiau orientyras, kuriuo galima būtų pasiremti, visgi egzistuoja. Tai jūsų jausmai. Būtent pagal tai, kaip jaučiatės šalia šio žmogaus, galite nuspręsti, ar jis jums tinka.

Atkreipkite dėmesį, kad jeigu kažką panašaus patiriate su visais priešingos lyties žmonėmis, greičiausiai tai yra kažkoks jūsų asmeninis ypatumas ir reikalas visai ne kitame konkrečiame žmoguje. Ir antras svarbus momentas – šių jausmų pastovumas. Pavieniai ar reti atvejai nesiskaito. Šie jausmai gali atsirasti tiek iškart po susipažinimo (tačiau niekur nedingti), tiek laikui bėgant.

Nerimas

Tai signalas, kad kažkas negerai, o kas būtent – kol kas dar neaišku. Tarytum lauktumėte kokios kiaulystės, nemalonios gudrybės, nebūtumėte tikri dėl žmogaus, nepasitikėtumėte juo. Jums jis neatrodo suprantamas ir patikimas. Jūs neskubate dalytis tuo, kas slapčiausia, parodyti jam savo silpnumą, pažeidžiamumą, netobulumą. Nesidalinate jums svarbiais dalykais.

Įtampa

Šalia žmogaus jaučiatės suvaržyti, nelaisvi. Stenkitės suimti save į rankas, kontroliuojate save, neleidžiate sau nieko nereikalingo. Tai signalas apie tai, kad šio žmogaus akivaizdoje neįmanoma atsipalaiduoti ir būti savimi.

Baimė

Šalia šio žmogaus jaučiatės nesaugiai. Galbūt šią baimę sukelia elgesys su jumis ar kitais žmonėmis. Jei pastebite, kad žmogus leidžia sau nederamą toną ar nederamas kalbas jūsų adresu (jau nekalbant apie agresiją, įžeidinėjimus, žeminimą ar fizinį smurtą), jeigu jis mėgsta skaityti moralus ir mokyti gyventi, negerbia, bando apriboti jūsų laisvę, reiškia – tai 1000% ne jūsų žmogus. Kadangi sveiki ir laimingi santykiai su toksišku žmogumi yra nerealūs iš principo.

Nuobodulys

Jis atsiranda santykiuose tada, kai nėra bendrų interesų arba per daug skiriasi kultūrinis ir intelektualinis lygis. Prie to galima pridėti ir humoro jausmą.

Sutrikimas, nepatogumo jausmas, gėda

Jaučiatės taip, tarytum darytumėte kažką negero, tartum su jumis pačiais kažkas negera. Toks įspūdis, tarsi partneris būtų didelis, o jūs – žymiai mažesni.

Susierzinimas, pyktis

Šie jausmai gali kilti įvairiais atvejais: arba partneris pažeidžia jūsų ribas, arba jaučiate iš jo pusės kokią nors grėsmę, arba nepriimate jo tokio, koks jis yra. Visa tai byloja apie tai, jog tai ne jūsų žmogus.

Vienatvė

Signalizuoja, kad nėra kontakto su žmogumi, nėra emocinio artumo. Tai toji pati liūdnai pagarsėjusi „vienatvė dviese”. Kai atrodo, jog žmogus yra šalia, tačiau jis jūsų nesupranta, jūs nesijaučiate reikšmingi ir vertingi partneriui.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *