Jausmai, kuriais intuicija tave įspėja, jog šitas vyras – ne tau

Santykių pradžioje jausmai gali būti labai chaotiški ir nesuprantami. Dėl to svarbu mokėti į juos įsiklausyti, išsiaiškinti, juk vidinis balsas neretai bando prisibelsti, siųsdamas įvairius ženklus, kartais netgi fizinius, stengiasi įspėti, kad pasirinkote neteisingą žmogų.

Fiziniai simptomai

Lengvas svaigulys ir drugeliai pilve – tai viena. O baisus diskomfortas ir virpantis kūnas – visiškai kita. Kiekvienas žmogus, žinoma, turi savų simptomų, dėl to turite išsiaiškinti savus – kai viskas ne taip, kaip reikia.

Nepatogu pristatyti jį savo artimiesiems

Vienas dalykas, kai turite labai konservatyvius tėvus, o jis – koks nors pakvaišęs neformalas. Tačiau visai kas kita, kai slapstote jį netgi nuo artimiausių draugių, kadangi bijote, jog jos pasakys jums teisybę, kurios jums nesinori išgirsti.

Nejauku būti su juo žmonėse

Jus kažkas jame nepatinka, jo išvaizdoje, pavyzdžiui, arba bijote, kad jis padarys kažką tokio, dėl ko pajusite dėl jo gėdą. Nelaikote jo pakankamai vertu, kad būtų greta jūsų visų akivaizdoje.

Pastoviai ginatės

Jis visą laiką abejoja viskuo, ką kalbate, nepakankamai jus vertina ir jūs jaučiate, jog turite jam kažką įrodyti.

Pastoviai liekate kalta

Jis moka taip pasukti situaciją, tartum dėl jos kalta esate jūs. Nepatinka jo elgesys? Taip yra todėl, kad esate pernelyg priekabi ar pernelyg giliai imate į širdį. Netrukus jūs pati pradedate tuo tikėti. Jis jumis manipuliuoja.

Jaučiatės blogesnė už jį

Ir tai greičiausiai jo elgesio rezultatas. Teisingas žmogus turi pridėti jums pasitikėjimo savimi, turi priminti jums, jog brangina jus tokią, kokia esate iš tikrųjų.

Jis jus erzina

Galbūt tai, kaip aršiai jis gina savo politines pažiūras. Arba garsiai čepsi. Arba jau vien savo buvimu išveda jus iš kantrybės.

Pasikeitėte į blogąją pusę

Ar galima nepasikeisti į blogąją pusę, turint galvoje visus aukščiau išvardintus pojūčius? Su teisingu vyru jūs turite išsiskleisti tarsi gėlės žiedas, turite dažniau šypsotis, o ne patyliukais niršti ir pykti ant visų, mėgindama suprasti, kas su jumis darosi. O viskas labai paprasta – jūs ne su tuo žmogumi.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *